Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek0
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek1
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek2
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek3
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek4
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek5
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek6
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek7
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek8
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek9
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek10
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek11
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek12
Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt) Obrázek13

Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt)

Indonésie - Bali
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komfortní hotel Camikala Tanjung Benoa (ex. Tanjung Benoa Reosrt)  se nachází v Tanjung Benoa, cca 17 km od letiště, cca 2,5 km od centra letoviska Nusa Dua, ve kterém najdete nákupní centrum Bali Collection (bezplatný hotelový autobus) a cca 20 km od známé pláže Kuta Beach.

Pláž
Camikala Tanjung Benoa se nachází přímo u veřejné písečné pláže Tanjung Benoa. (UPOZORNĚNÍ! Přechod na pláž přes cestu). Několik hotelových lehátek a slunečníků na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, 3 restaurace, 2 bary, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, business centrum, hlídání dětí (na potvrzení), prádelna, půjčovna aut.
Pro děti: dětské hřiště.

Pokoje
Hotel Camikala Tanjung Benoa má 162 prostorných pokojů, zařízených v modernějším balijském stylu. V nabídce máme dvoulůžkové pokoje typu Superior s manželskou postelí (king size) nebo dvěma samostatnými postelemi (twin) s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, telefonem, vysoušečem vlasů, minibarem, TV, trezorem (zdarma), individuálně nastavitelnou klimatizací (v ceně) a Wi-Fi.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Sport a zábava
Fitness centrum, tenisový kurt zahrnutý v ceně od 07:00-16:30 (za poplatek od 16:30-22:00), volejbalové hřiště, herna s kulečníkem a stolním tenisem. Za příplatek: wellness - otevřené od 08:00-22:00, masáže.

Internet
V areálu hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****+

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/bali-wczasy/tanjung-benoa-resort-ex-radisson-bali-tanjung-benoa

Náš názor
Elegantní hotel s přátelskou atmosférou a ochotným personálem, který se nachází v klidné a harmonické oblasti. Camikala Tanjung Benoa doporučujeme zejména těm, kteří si cení přátelskou atmosféru a klidné místo, ale také snadný přístup k mnoha zábavným atrakcím, které zpestří pobyt.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 9 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Bali.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Doporučujeme vzít si s sebou USD, ale je možné vyměnit na místě také EUR nebo jinou běžně užívanou měnu. Upozornění! V Indonésii nejsou akceptovány dolary staré série (vydané před rokem 2009. Bankovky musí nesmí být poškozené.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč