Villaggio I Turchesi Obrázek0
Villaggio I Turchesi Obrázek1
Villaggio I Turchesi Obrázek2
Villaggio I Turchesi Obrázek3
Villaggio I Turchesi Obrázek4
Villaggio I Turchesi Obrázek5
Villaggio I Turchesi Obrázek6
Villaggio I Turchesi Obrázek7
Villaggio I Turchesi Obrázek8

Villaggio I Turchesi

Itálie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt ve stylu prázdninové vesnice s hlavní budovou a několika jednopatrovými budovami umístěnými v krásné zelené zahradě plné stromů a barevných květin. Hotel Villaggio I Turchesi se nachází v klidném letovisku Castellaneta Marina s několika obchody a restauracemi. Hotel leží cca 100 km od Brindisi, cca 90 km od Bari a cca 60 km od známého města trulli - Alberobello a od Matery.

Pláž
Bezplatný hotelový autobus jezdí na cca 3 km vzdálenou písečnou pláž (s pozvolným vstupem do moře) několikrát denně - od 1.června do 15.září. Plážový servis (lehátka a slunečníky) - zdarma (v závislosti na dostupnosti) od 1.června do 15.září.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, trezor (za poplatek na místě), hlavní restaurace Il Riccio (středomořská a mezinárodní kuchyně) a restaurace Il Limone (místní kuchyně s menu a'la carte) a pizzerie Rosmarino (menu a'la carte), bar La Cabina u hotelového bazénu. Velký bazén nepravidelného tvaru s bezplatnými lehátky a slunečníky v závislosti na dostupnosti) je otevřen od 25.května do 14.září (nebo v závislosti na počasí). Navíc: bezplatné parkoviště (omezený počet míst) a minimarket.

Pokoje
Hotel Villaggio I Turchesi má 152 funkčně zařízených standardních dvoulůžkových pokojů (s max. 4 přistýlkami) umístěných v nízkých (jednopatrových budovách) v zelené zahradě. 
Standardní pokoje typu Economy - o rozloze cca 45 m² (s max. 2 přistýlkami) s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, kuchyňským koutem, balkonem (pokud jsou umístěny na 1. patře) nebo terasou (pokud jsou umístěny v přízemí) s výhledem do hotelové zahrady. Za příplatek jsou k dispozici standardní pokoje typu apartmán - vybavené jako standardní pokoje typu Economy, ale umístěné blíže k bazénu (nebo s výhledem na bazén). Navíc jsou k dispozici standardní pokoje typu apartmán se 2 ložnicemi a obývacím pokojem o rozloze cca 55 m² (s max. 4 přistýlkami). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek na místě cca 5 EUR/den (na potvrzení a po předchozí rezervaci). Pokoje (kromě kuchyňského koutu) jsou uklízeny jednou týdně. Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Za příplatek: snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci nebo program Half Board (polopenze) - navíc večeře formou bufetu. Nápoje k večeři za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Villaggio I Turchesi nabízí svým hostům denní a večerní animační program pro děti a dospělé (v italštině) od 1.června do 15.září, např.: hry, zábavu, večerní představení. Pro nejmenší je k dispozici: miniklub (pro děti ve věku od 4 do 11 let) a juniorklub (pro děti ve věku od 12 do 17 let). Navíc: hřiště pro plážový volejbal, fotbalové hřiště a tenisový kurt.

Internet
V hotelové lobby a u bazénu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iturchesi.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 0,5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování. Navíc povinná vratná záloha - cca 150 EUR/pobyt.

Náš názor
Rozsáhlý komplex Villaggio I Turchesi se nachází v klidné oblasti na velké, zelené a udržované ploše. Skvělá nabídka dovolené pro aktivní, kteří rádi sportují a pro rodiny s dětmi zejména díky bohatému animačnímu programu a možnosti ubytování v pokoji až 6 osob. Doporučujeme těm, kteří očekávají od objektu všechny atrakce v jeho areálu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Apulia - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WPU

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Apulie
Region ležící na jihu země, na patě italské boty, je turistům dobře známý díky nádherným výhledům na strmé pobřeží a azurové vody Jaderského moře. První, co přijde na mysl, je poloostrov Gargano - útesy sestupující do moře působí úžasným dojmem. Region je důležitým zemědělským střediskem - odtud pochází více než polovina olivového oleje vyprodukovaného v Itálii! Během návštěvy regionu určitě musíte vyzkoušet místní pochoutky - těstoviny orecchiette, obvykle podávané s rajčatovou omáčkou a zeleninou, stejně jako známá vína odrůdy Primitivo.

V oblasti 

Bari  

Hlavní město Apulie malebně umístěné u Jaderského moře, je významným turistickým a kulturním centrem na mapě Itálie. Bari okouzluje turisty prázdninovou atmosférou, úzkými uličkami vinoucími se centrem města s nesčetnými kavárnami a restauracemi a neobvyklými památkami pocházejícími až z 11. století.

Vieste  
Malé město ležící na poloostrově Gargano, jehož název pochází od jména bohyně domácího krbu Vesty. Město má charakteristickou zástavbu - nádherné malé bílé domky podél klikatých uliček vytvářejí jedinečnou atmosféru. Kromě toho město okouzluje majestátním hradem umístěným na útesu, který se tyčí nad ostatními budovami.

Peschici
Turistické městečko ležící na vápencovém útesu s nádhernými bílými budovami - je zde plno restaurací, kaváren a rukodělných dílen. Nedaleko města se nachází mnoho nádherných pláží a ohromujících jeskyní.

Mattinata
Malé letovisko malebně umístěné na poloostrově Gargano, obklopené ze tří stran vápencovými kopci. Úzké klikaté ulice, u kterých jsou vynikající kavárny a hospody, stejně jako přímořská promenáda lákající k procházkám a krásná pláž s drobnými kamínky a azurové moře - ke koupání a opalování.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Apulie (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč