Vittoria Resort and Spa Obrázek0
Vittoria Resort and Spa Obrázek1
Vittoria Resort and Spa Obrázek2
Vittoria Resort and Spa Obrázek3
Vittoria Resort and Spa Obrázek4
Vittoria Resort and Spa Obrázek5
Vittoria Resort and Spa Obrázek6
Vittoria Resort and Spa Obrázek7
Vittoria Resort and Spa Obrázek8
Vittoria Resort and Spa Obrázek9

Vittoria Resort and Spa

Itálie - Emilia-Romania
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Vittoria Resort and Spa se nachází v klidné části přímořského letoviska Otranto (s krásným starým městem a mnoha památkami) s obchody, bary a restauracemi. Centrum města Otranto je v docházkové vzdálenosti cca 500 m. Hotel leží cca 100 km od Brindisi, cca 90 km od Bari a cca 160 km od známého města Alberobello, jehož domky jsou postavené v tzv. stylu trulli.

Pláž
Veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu Vittoria Resort and Spa. Plážový servis (lehátka a slunečníky) za příplatek na místě.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace Il Melograno (středomořská a mezinárodní kuchyně) a 2 bary: bar u bazénu a snack bar. Bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky (v závislosti na dostupnosti) otevřený od 1. května do 30. října. Navíc: TV místnost a bezplatné parkoviště (omezený počet míst).

Pokoje
Hotel Vittoria Resort and Spa má 66 příjemně a funkčně zařízených standardních dvoulůžkových pokojů (s maximálně 1 přistýlkou) umístěných na 3 patrech hlavní budovy. Pokoje jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (konzumace za příplatek), balkonem s výhledem na okolí hotelu, zahradu nebo hotelový bazén. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek na místě cca 10 EUR/den (na potvrzení a po předchozí rezervaci). Hotel akceptuje malá domácí zvířata do 5 kg - za příplatek na místě (na vyžádání a potvrzení). 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board - navíc večeře servírované ke stolu (výběr z menu). Nápoje k večeři za poplatek.

Sport a zábava 
Hotel Vittoria Resort and Spa organizuje animační program v italském jazyce ve verzi Soft. V hotelu je posilovna. Za příplatek: wellness zóna (s masážemi, kosmetickými procedurami a malým krytým bazénem).

Internet
V hotelové lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.vittoriaresort.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den v měsících: duben, květen, červen a srpen a cca 3 EUR/os./den v měsících: červenec a srpen. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Díky klidné poloze v jednom z největších přímořských letovisek Apulie - Otranto je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout od hluku a ruchu velkoměsta. Hotel Vittoria Resort and Spa je skvělým výchozím bodem pro poznávání nejdůležitějších atrakcí a památek malebné Apulie. Doporučujeme těm, kteří hledají odpočinek na klidném místě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Apulia - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WPU

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Apulie
Region ležící na jihu země, na patě italské boty, je turistům dobře známý díky nádherným výhledům na strmé pobřeží a azurové vody Jaderského moře. První, co přijde na mysl, je poloostrov Gargano - útesy sestupující do moře působí úžasným dojmem. Region je důležitým zemědělským střediskem - odtud pochází více než polovina olivového oleje vyprodukovaného v Itálii! Během návštěvy regionu určitě musíte vyzkoušet místní pochoutky - těstoviny orecchiette, obvykle podávané s rajčatovou omáčkou a zeleninou, stejně jako známá vína odrůdy Primitivo.

V oblasti 

Bari  

Hlavní město Apulie malebně umístěné u Jaderského moře, je významným turistickým a kulturním centrem na mapě Itálie. Bari okouzluje turisty prázdninovou atmosférou, úzkými uličkami vinoucími se centrem města s nesčetnými kavárnami a restauracemi a neobvyklými památkami pocházejícími až z 11. století.

Vieste  
Malé město ležící na poloostrově Gargano, jehož název pochází od jména bohyně domácího krbu Vesty. Město má charakteristickou zástavbu - nádherné malé bílé domky podél klikatých uliček vytvářejí jedinečnou atmosféru. Kromě toho město okouzluje majestátním hradem umístěným na útesu, který se tyčí nad ostatními budovami.

Peschici
Turistické městečko ležící na vápencovém útesu s nádhernými bílými budovami - je zde plno restaurací, kaváren a rukodělných dílen. Nedaleko města se nachází mnoho nádherných pláží a ohromujících jeskyní.

Mattinata
Malé letovisko malebně umístěné na poloostrově Gargano, obklopené ze tří stran vápencovými kopci. Úzké klikaté ulice, u kterých jsou vynikající kavárny a hospody, stejně jako přímořská promenáda lákající k procházkám a krásná pláž s drobnými kamínky a azurové moře - ke koupání a opalování.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Apulie (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč