Ubytování HAX Obrázek0
Ubytování HAX Obrázek1
Ubytování HAX Obrázek2
Ubytování HAX Obrázek3
Ubytování HAX Obrázek4
Ubytování HAX Obrázek5
Ubytování HAX Obrázek6
Ubytování HAX Obrázek7
Ubytování HAX Obrázek8
Ubytování HAX Obrázek9
Ubytování HAX Obrázek10
Ubytování HAX Obrázek11

Andalusii stojí za to vidět

Španělsko - Sevilla
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Best Pueblo Indalo

Poloha
Prázdninový komplex Best Pueblo Indalo se nachází v centru letoviska. V okolí hotelu jsou bary/restaurace a několik obchodů. Zastávka místní autobusové dopravy u hotelu. Letiště Almeria je vzdáleno cca 83 km.

Pláž
Playa Piedra de Villazar - cca 50 m od hotelu, písčito-štěrková pláž (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce s lobby, 2 bufetové restaurace, bar u bazénu (otevřený pouze v červenci a srpnu), hlavní hlavní náměstí s kavárnou, hospodou, obchodem se suvenýry a tržištěm, zahrada se slunečními terasami, 2 bazény, brouzdaliště, dětský bazén s pirátskou lodí (otevřen od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště, miniklub (červenec - srpen), parkoviště (za poplatek), prádelna (za poplatek). Hotel neposkytuje plážové osušky. Hotel neakceptuje domácí zvířata. Při ubytování je vyžadována záloha ve výši 200 EUR/apartmán.

Pokoje
Aparthotel nabízí 363 apartmánů umístěných ve 3podlažních bungalovech. Všechny apartmány byly obnoveny v roce 2015. Jsou klimatizované (pouze obývací pokoj), s kuchyňským koutem (základní vybavení pro podávání jídel, mikrovlnná trouba, lednička), koupelnou, trezorem (za poplatek), satelitní TV, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - na vyžádání.

Apartmány s 1 ložnicí (o rozloze cca 33 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou.
Apartmány se 2 ložnicemi (o rozloze cca 50 m²) - pro min. 4 osoby a pro max. 6 osob, 2 oddělené ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu (pokrmy španělské a mezinárodní kuchyně, bezlepková jídla na vyžádání). Za příplatek All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a zmrzlina během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00).

Sport a zábava
Hotel Best Pueblo Indalo organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: paddel (cca 12 EUR/hod), vodní sporty na pláži.

Internet
Na recepci a na hlavním náměstí komplexu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
3 klíče

Webové stránky
https://www.besthotels.es/en/tourist-apartments-best-pueblo-indalo.html

Náš názor
Prosperující komplex, příjemné místo pro rodinnou dovolenou nebo s přáteli, pohodlné ubytování v apartmánech, udržovaná zahrada, velká plocha, bazény (včetně pirátské lodi a bazénu se skluzavkami pro nejmenší) a různorodé animace. Velmi hezká a široká pláž pro všechny.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Playadulce

Poloha
Ne nejnovější, ale dobře udržovaný hotel Playadulce se nachází přímo u promenády. K centru obce s přístavem je to cca 2 km, cestou se naskýtá široký výběr restaurací a barů. Vedle hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum. V blízkosti také autobusová zastávka - spojení z Almeríe a Roquetas de Mar. Letiště Málaga cca 195 km. Letiště v Almeríi cca 30 km.

Pláž
Hotel Playadulce se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/os/den).

Vybavení
Recepce, lobby, výtah, restaurace, bary, snack bar u bazénu (červenec-srpen), sluneční terasa v zahradě, lehátka a slunečníky, bazén se skluzavkami, brouzdaliště (sladkovodní bazény), vířivka, dětské hřiště, miniklub, hlídání dětí (za poplatek, na vyžádání), půjčovna aut, parkoviště (za poplatek), obchod se suvenýry. Hotel Playadulce zajišťuje plážové osušky (záloha 10 EUR a cca 1 EUR/výměna).

Pokoje
Hotel Playadulce má 237 umístěných v 6podlažní budově. Komfortně zařízené pokoje s klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, satelitním TV, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 22 EUR/týden + záloha), balkónem nebo terasou (balkónový nábytek, věšák na prádlo). Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma (omezený počet). Hotel Playadulce má k dispozici několik pokojů pro osoby se zdravotním postižením – dostupnost na základě potvrzení.
Standardní pokoje (o rozloze cca 24 m²) - pro max. 4 osoby, je třeba však pamatovat, že v pokoji budou pouze 2 postele typu queen size (1,35 m x 2 m) a nebude možné přidat přistýlky.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře nebo za All Inclusive. All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (8:00-24:00), občerstvení mezi jídly (v hodinách určených hotelem).

Sport a zábava
Zdarma: stolní tenis, pétanque, stolní hry, minigolf (záloha za příslušenství). Za poplatek: kulečník, paddle a tenis (kurty v okolí hotelu). Hotel Playadulce organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé.

Internet
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.playasenator.com

Náš názor
Hotel Playadulce není nejnovější, ale je velmi dobře udržovaný, se skvělými názory našich klientů. Skvělé místo nejen pro rodinnou dovolenou. Pro nejmenší - vodní plocha se skluzavkami, pro ty, kteří hledají zábavu - bary a diskotéky Aquadulce a pro všechny - fantastická kuchyně. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Best Roquetas (Best Luna)

Poloha
Hotel Best Roquetas se nachází v centru turistického letoviska Roquetas de Mar. V okolí hotelu lze najít mnoho místních barů, restaurací a obchodů. Autobusová zastávka je cca 50 m od hotelu - spojení s Almerií. Letiště Almeria je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Hotel Best Roquetas se nachází u veřejné, široké, štěrkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, prosluněná terasa v palmové zahradě s lehátky a slunečníky, velký bazén se skluzavkami, vířivka, dětské hřiště, miniklub, prádelna (za poplatek), garáž (za příplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR, výměna cca 1 EUR).

Pokoje
Hotel Best Roquetas  má 496 pokojů různých typů umístěných v 6podlažní budově. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za příplatek), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma (dítě se počítá do maximální obsazenosti pokoje).

Standardní pokoje (o rozloze cca 23 m²) - pro max. 3 osoby, dvě postele o rozměrech 1,05 m x 2 m nebo jedna postel 1,8 m x 2 m, pro třetí osobu bude přidána přistýlka. Příplatek za výhled na moře (výhled může být boční nebo čelní).

Apartmány s 1 ložnicí (o rozloze cca 45 m²) - pro max. 5 osob (konfigurace 2 + 3 na potvrzení), samostatná ložnice (dvě postele o rozměrech 1,05 m x 2 m nebo jedna postel 1,8 m x 2 m), denní místnost (s rozkládací pohovkou) spojená s kuchyňským koutem (topinkovač, příbory, nádobí, lednička, mikrovlnná trouba). Příplatek za výhled na moře (výhled může být boční nebo čelní).
Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. All Inclusive za příplatek: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení mezi jídly v hodinách určených hotelem. 
Možnost bezlepkové diety - nutnost uvedení informace v rezervaci a nahlášení na recepci.

Sport a zábava
Denní animační program pro děti i dospělé, večerní show. Zdarma: minigolf, pétanque, stolní tenis. 

Internet
Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hiszpania-costa-almeria/best-roquetas 

Náš názor
Jeden z nejlepších 4* hotelů na pobřeží Almerie. Rodiny ocení ubytování v apartmánech se samostatnou ložnicí, nejmladší skluzavky a všichni širokou, dobře vybavenou pláž a bohaté a chutné jídlo. Zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Playasol Aquapark SPA

Poloha
Hotel Playasol Aquapark SPA se nachází v centru turistického letoviska Roquetas de Mar. V blízkosti je široký výběr restaurací, barů a obchodů. U hotelu se nachází autobusová zastávka - spojení do Almerie. Letiště Almeria je vzdáleno cca 35 km (transfer cca 45 minut).

Pláž
Hotel Playasol Aquapark SPA se nachází přímo u veřejné, široké, písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/osoba).

Vybavení
Recepce, lobby, výtah, restaurace, bary, snack bar u bazénu (červenec - srpen), sluneční terasa s palmami, lehátky a slunečníky, velký plavecký bazén (rozloha cca 800 m²) se skluzavkou, vířivka (pro dospělé), dětské brouzdaliště (sladkovodní bazény), vodní zóna pro děti i dospělé se skluzavkami postavená v roce 2016, dětské hřiště, miniklub, půjčovna aut, parkoviště (za poplatek cca 20 EUR/den), obchod se suvenýry. Hotel Playasol SPA nabízí plážové osušky (záloha cca 10 EUR + 1 EUR/výměna).

Pokoje
Hotel Playasol Aquapark SPA má 313 pokojů rozmístěných na 7 poschodích. Komfortně zařízené pokoje s koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, satelitním TV, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 22 EUR/týden + záloha), balkónem nebo terasou (balkónový nábytek). V každém pokoji jsou obvykle 2 postele (cca 1,05 m x 2 m) a rozkládací pohovka (cca 1,8 m x 0,9 m).
V hotelu Playasol SPA je k dispozici několik pokojů pro osoby se zdravotním postižením - na potvrzení.
Hotel akceptuje zvířata do 15 kg (nutná včasná rezervace).
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 - pro max. 3 osoby (pouze v sestavě 2+1 nebo 2 + infant).

UPOZORNĚNÍ!

V hotelu mohou být ubytovány děti do 2 let spolu s rodiči, ale nebudou mít k dispozici dětskou postýlku.
Není možné ubytovat 2 dospělé osoby + 1 dítě + infant!

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za All Inclusive.
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (08:00 - 24:00), občerstvení mezi jídly (v hodinách určených hotelem). 

Sport a zábava
Zdarma: posilovna, stolní tenis, pétanque, stolní hry, mini golf (záloha za příslušenství). Za poplatek: kulečník, paddle a tenis (kurty v okolí). Hotel organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé. V hotelu se nachází wellness centrum a SPA (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných částech hotelu zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.playasenator.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hiszpania-costa-almeria/playasol-spa

Náš názor
Hotel je známý především díky bohatému animačnímu programu a velmi chutnému jídlu. K tomu možnost příplatku za All Inclusive pro ty, kteří dokážou ocenit výhodný program. Hotel Playasol Aquapark SPA doporučujeme především pro rodiny s dětmi vzhledem k animačním programům v polském jazyce (figloklub) a aquaparku se skluzavkami.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Best Mojacar

Poloha
Hotel Best Mojacar byl postaven v roce 2000. Nachází na okraji letoviska Mojácar, cca 1 km od nejbližších obchodů/restaurací. Cca 120 m od hotelu se nachází zastávka místní autobusové dopravy. Letiště Almeria je vzdáleno cca 85 km.

Pláž
Playa Marina de la Torre - cca 150 m od hotelu Best Mojacar, písčito-štěrková pláž oceněna certifikátem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, restaurace, jídelna, bar u bazénu (otevřený pouze v červenci a srpnu), zahrada, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén a dětské brouzdaliště (bazény se sladkou vodou), dětské hřiště, miniklub (červenec - srpen), obchod se suvenýry, půjčovna aut, konferenční místnosti, úschovna zavazadel. Hotel poskytuje plážové osušky (nutná záloha cca 10 EUR). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Pokoje
Hotel Best Mojacar má 362 standardních pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek) a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení). Pokoje pro tělesně postižené osoby na potvrzení. 

Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 4 osoby, přičemž v pokoji budou pouze 2 postele typu queen size (1,35 m x 2 m) a nebude možné přidat přistýlky. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Bezlepkové pokrmy na vyžádání. Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne a zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:30).

Sport a zábava
Hotel Best Mojacar organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna. V areálu hotelu se nachází hotelové wellness (otevřené odpoledne, vstup za poplatek cca 8 EUR/os.): sauna, vířivka, parní sauna, vodní trysky. Ošetření obličeje a těla - za poplatek. Cca 100 m od hotelu se nachází multisportovní hřiště, tenisové kurty a paddle (externí nabídka, za příplatek).

Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.besthotels.es/best-mojacar

Náš názor
Hotel Best Mojacar se nachází nedaleko jedné ze tří pláží letoviska oceněných certifikátem Modré vlajky. Elegantní hotel s pokoji pro max. 4 dospělé osoby a s programem All Inclusive (za příplatek) pro hosty, kteří si cení výhody tohoto programu. Navíc pěkná zahrada a docela velký bazén. Milovníkům španělských pueblos blancos doporučujeme návštěvu krásné vesničky Mojácar ležící na kopci (dojezd místní dopravou).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Almerimar

Poloha
Hotel Almerimar se nachází v malém městečku Almerimar. U hotelu je přímořská promenáda, kterou lze přejít do přístavu - cca 400 m. Je zde několik restaurací, barů, obchodů se suvenýry, lékárna a trh. Vedle hotelu je autobusová zastávka linky do Roquetas de Mar (vzdáleného cca 15 km) a do Almeria (cca 40 km). Letiště Malaga je vzdáleno cca 195 km.

Pláž
Hotel Almerimar se nachází přímo na široké písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 6 EUR/osoba).

Pokoje
Hotel Almerimar disponuje pokoji různých typů. Všechny jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (fén a minikosmetika), TV se satelitním příjmem, telefonem, trezorem (zdarma) a balkónem (židle a stůl). K dispozici jsou 4 pokoje pro osoby se zdravotním postižením – dostupnost na základě potvrzení. V každém pokoji Wi-Fi (za poplatek).
Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma (v případě ubytování ve standardním pokoji 2 dospělých osob, dítěte do 12 let a dítěte do 2 let již nebude v pokoji prostor pro umístění dětské postýlky).
- Pokoje typu standard - pro max. 2 dospělé a 1 dítě, ne příliš velké, ale komfortně zařízené. Možnost příplatku za pokoj s výhledem na moře.
- Pokoje typu twin seaview - možnost ubytování 2+2, v pokoji budou však umístěny pouze dvě postele queen size 1,35 m x 2 m a nebude zde již možnost přistýlky (vždy na základě potvrzení).
- Pokoje typu junior suite - s výhledem na golfové hřiště nebo do zahrady. Obývací pokoj s pohovkou, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma queen-size postelemi, ostatní vybavení jako standardní pokoje. Možnost příplatku za pokoj s výhledem na moře.

Vybavení
Recepce, výtah, lobby, restaurace, jídelna, bar/snack bar u bazénu, 2 velké bazény s ostrovy nebo mostem – v jednom je vyznačená mělká část, která může sloužit jako dětské brouzdaliště (sladkovodní bazény), udržovaná zahrada s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, mini klub (3-12 let), hlídání dětí, konferenční místnosti, kadeřnictví, pokojová služba (za poplatek). Hotel nabízí plážové osušky. V areálu hotelu Almerimar je mini aquapark, který je pro hosty hotelu zdarma.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Hotel si vyhrazuje právo na změnu formy podávání večeře z bufetu na a´la carte.

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení a tapas, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v místech určených hotelem (10:00 - 24:00). Možnost příplatku za All inclusive Plus: dodatečně vybrané importované alkoholické nápoje (karty jsou k dispozici v baru), možnost využívání barů do 01:00.

Sport a zábava
Zdarma: šipky, tenis (záloha na příslušenství cca 10 EUR), posilovna, krytý bazén a vířivka. Za poplatek: sauna a turecké lázně (cca 5 EUR/vstup), masáže. Hotel Almerimar nabízí zábavný program pro dospělé i děti.

Internet
Wifi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Almerimar se nachází na krásném místě. Velké bazény a umístění přímo u pláže potěší nejen rodiny s dětmi. Dobré rybí restaurace v přístavu uspokojí všechny příznivce španělské kuchyně. Výhodou je také golfové hřiště, které je součástí hotelu – ideální pro všechny ty, kteří chtějí vyzkoušet své síly v tomto exkluzivním sportu. Malé a půvabné městečko Almerimar si jistě zamilujete.

Evenia Zoraida Beach Resort

Poloha
Evenia Zoraida Beach Resort
se skládá ze 2 částí: Garden a Park. Komplex se nachází nedaleko turistického centra letoviska Roquetas de Mar. Vedle hotelu je autobusová zastávka - autobusové spojení s Almeríi. Letiště Almería je vzdáleno cca 35 km, letiště v Malaze cca 195 km.

Pláž
Hotel Evenia Zoraida Beach Resort se nachází u oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/den/set). 

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, hlavní restaurace, tematické restaurace, lobby bar, snack bar u bazénu, zahrada s velkým bazénem a brouzdalištěm a bazén se skluzavkami a pirátskou lodí, lehátka a slunečníky u bazénů, miniklub, herna, konferenční místnost, obchod, parkoviště. Hotel poskytuje plážové osušky od začátku června do konce září (nutná záloha cca 10 EUR), výměna ručníků cca 1 EUR. Hotel neakceptuje domácí zvířata. 

Strava
All Inclusive Standard: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00), tapas a hamburgery, hranolky, sendviče a párky v rohlíku. Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin/místa podávaných jídel/nápojů.

All Inclusive Gold: popis jako u All Inclusive Standard, přičemž klienti s tímto programem stravování mohou využívat během večeře tematické restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace, každou restauraci lze využít během pobytu 1x). Navíc: značkové nápoje v barech v areálu celého komplexu. Vegetariánská a bezlepková dieta na - vyžádání.  

Sport a zábava
Hotel Evenia Zoraida Beach Resort organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Posilovna - zdarma. 

Internet
V celém hotelu (také na pokojích) Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Internetové stanoviště - za poplatek.

Místní kategorie
****
 
Webové stránky
www.eveniahotels.com

Náš názor
Velmi kvalitní komplex s bohatým rekreačním zařízením. Pohodlné pokoje, chutné jídlo a poloha u pláže - to jsou výhody hotelu, za které dáváme „+“. Navíc různorodé animace, v období od poloviny června do poloviny září také v polštině. Hotel Evenia Zoraida Beach Resort je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry nebo skupiny přátel. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Diverhotel Nautilus Roquetas

Poloha
Hotel Diverhotel Nautilus Roquetas se nachází v centru letoviska Roquetas de Mar. V blízkosti hotelu je mnoho místních barů, restaurací a obchodů. Autobusová zastávka se nachází cca 50 m od hotelu. Letiště Almeria je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Hotel Diverhotel Nautilus Roquetas se nachází cca 350 m od široké písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, bar, sluneční terasa obklopená zelení s lehátky, bazén se skluzavkou, vířivka, dětské kluby (3-17 let - rozdělené do věkových kategorií, otevřené o víkendech mimo sezónu a v červenci a srpnu), dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), pokojová služba (za poplatek), prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR, výměna cca 1 EUR). Hotel akceptuje domácí zvířata do 15 kg (za poplatek).

Pokoje 
Hotel Diverhotel Nautilus Roquetas má 183 pokojů různých typů umístěných ve 3podlažní budově. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, satelitní TV, trezorem (cca 4,5 EUR/den, cca 20 EUR/týden), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
Halfboard Plus: snídaně a večeře formou bohatého bufetu, k večeři - 1 nealkoholický nápoj nebo ½ l piva nebo 1l vína na osobu. Možnost příplatku za 3 jídla s nápoji (Full Board Plus - k obědu a večeři: 1 nealkoholický nápoj nebo ½ l piva nebo 1l vína na osobu) nebo za All Inclusive. All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (od otevření baru do 24:00, v červenci a srpnu do 1:00 hodiny), občerstvení mezi jídly v hodinách určených hotelem.
 
Sport a zábava
Hotel Diverhotel Nautilus Roquetas organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: minigolf, stolní tenis, kulečník, krytý bazén.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hlavními výhodami hotelu Diverhotel Nautilus Roquetas je možnost ubytování až 6 osob a velmi chutná jídla. Klienti hotel také chválí za milou obsluhu a přátelskou atmosféru. Výhodná poloha v centru letoviska a poblíž velmi široké a dlouhé pláže jsou dalšími argumenty pro strávení dovolené právě v Diverhotel Nautilus.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Golf Almerimar

Poloha
Hotel Golf Almerimar, postavený v roce 2012, se nachází v malém městečku Almerimar, cca 150 m od jachetního přístavu - je několik restaurací, barů a obchodů se suvenýry, lékárna a trh. Na letiště v Almerii cca 45 km.

Pláž
Hotel Golf Almerimar se nachází cca 400 m od široké písečné pláže. Od poloviny června do poloviny září nabízí hotel denní kyvadlovou dopravu na pláž u sesterského hotelu Almerimar (zákazníci hotelu Almerimar Golf, kteří si zakoupili All inclusive mohou využívat lehátka na zdejší pláži zdarma, stejně jako restaurace a bary a bazénového areálu s aquaparkem v hotelu Almerimar). Klienti, kteří si rezervují pobyt s polopenzí, mohou za poplatek využívat jak lehátka, tak i bary hotelu Almerimar. Klienti se zakoupenou polopenzí nemohou využívat restauraci v hotelu Almerimar. Hotel Golf Almerimar poskytuje osušky u bazénu (za zálohu cca 10 EUR).

Pokoje

Hotel Golf Armerimar má 112 prostorných, elegantních a komfortních pokojů. Všechny jsou klimatizované, s koupelnou (s vysoušečem vlasů), TV-sat, trezorem (zdarma), telefonem, minibarem (za poplatek), terasou nebo balkonem (balkonový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma (na potvrzení). Hotel Golf Armerimar má pokoje pro tělesně postižené (na potvrzení).

Pokoje superior deluxe (cca 55 m²) - pro max. 4 osoby, s odděleným posezením s pohovkou.. Jednolůžkové pokoje jsou menší a nemají oddělené posezení s pohovkou.

Pokoje Junior Suite (nad 60m²)

 

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, 3 restaurace, lobby bar, kavárna, bar u bazénu (otevřen v sezóně), zahrada se sluneční terasou, lehátka a slunečníky, bazén a dětské brouzdaliště (sladkovodní bazény), sluneční terasa s vířivkou na střeše (zóna pouze pro dospělé), dětské hřiště, mini klub (sezónně), konferenční místnosti, půjčovna aut, parkoviště (zdarma, omezený počet míst), garáž (za poplatek). 

Strava
Polopenze: snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za program All Inclusive. All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, občerstvení po celý den a večer, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. V případě nízké návštěvnosti v dubnu a říjnu může být změněna forma podávání obědů z bufetu na výběr z menu. 

Sport a zábava, SPA
Zdarma: tělocvična, fitness centrum. V hotelu Golf Almerimar je k dispozici Wellness (cca 15 EUR/vstup) – hydrotermální stezka, sauna, finská sauna, vířivka; wellness – obličejové a tělové procedury a masáže za poplatek. Hotel Golf Almerimar se nachází v areálu 27 jamkového golfové hřiště (obchod s profesionálním vybavením a celá golfová infrastruktura k dispozici za poplatek).

Internet
V celém hotelu internet Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelgolfalmerimar.com/golf.html

Náš názor
Nejnovější 5* hotel na pobřeží. Designové interiéry, skvělé jídlo a velmi kvalitní služby jsou výbornou vizitkou hotelu Golf Almerimar. Doporučujeme!

Protur

Poloha
Moderní a udržovaný hotel Protur se nachází v centru turistického letoviska. V blízkosti hotelu je mnoho barů, restaurací a obchodů. Letiště Málaga je vzdáleno asi 190 km, letiště Almeria asi 35 km od hotelu.

Pláž
Hotel Protur se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže (přechod malou promenádou). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace (s terasou s krásným výhledem na moře), 2 restaurace a’la carte, jedna z nich se specializuje na pokrmy z ryb - La Sal a druhá - La Brasserie - na masité pokrmy, lounge bar, bar u bazénu, velká zahrada kolem bazénu s lehátky a slunečníky, obrovský bazén obklopený umělou řekou - skvělá zábava pro děti, brouzdaliště, mini klub, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), směnárna, úschovna zavazadel, konferenční místnosti, půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 15 EUR).

Pokoje
Hotel Protur má 294 klimatizovaných, prostorných, komfortních a vkusně zařízených pokojů různých typů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), mini barem (za poplatek) a balkonem (balkónový nábytek).
Standardní pokoj (o rozloze asi 30 m²) - pro max. 3 osoby.
Junior Suite (o rozloze asi 45 m²) - pro max. 4 osoby, opticky oddělená ložnice, obývací pokoj s pohovkou.
Dětská postýlka - zdarma (omezený počet).

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. All Inclusive (za příplatek): snídaně (08:00 - 10:30), kontinentální snídaně (10:30 - 12:00), oběd (13:00 - 15: 00) a večeře (19:00 - 22:00); občerstvení v místech určených hotelem (11:00 - 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 24:00), odpolední občerstvení: zákusky, čaj (16:00 - 18:30), noční snack bar (23:00 - 24:00).

Sport a zábava
Bohatý animační program pro děti a dospělé. Zdarma: multisportovní hřiště, hřiště k pádlování, posilovna, krytý bazén s vířivkou. Hotelové wellness (za příplatek): vířivka, aromatické sprchy, turecké lázně, masáže, péče o obličej a tělo.

Internet
Internetové koutky - za poplatek, Wi-Fi na recepci a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Jiné
www.protur-hotels.com

Náš názor
Je to 5* elegantní a exkluzivní hotel s výbornou polohou přímo u široké pláže. Protur je jedním z nejlepších hotelů na pobřeží Almeria. Doporučujeme jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Costa de Almería služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné, poplatky za místní průvodce, systém Tour Guide, nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek, služeb místních průvodců, systému Tour Guide - cca 215 EUR/os. (povinný poplatek průvodci formou balíčku). V této částce nejsou zahrnuty fakultativní výlety (ceny jsou uvedeny v programu zájezdu).

Důležité! Přečtěte si aktuální informace a podmínky vstupu do Španělska.

Název zájezdu v polském jazyce: Andaluzja warta zobaczenia
Kód zájezdu: HAX

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. 

Program

Granada - na úpatí Sierra Nevady • Córdoba - středověké hlavní město Chalífátu • Sevilla - nejdůležitější město Andalusie • Cádiz - přístav založen Féničany • Jerez de la Frontera a sherry • Punta Europa na Gibraltaru • Málaga a andaluské pueblos blancos • pro zájemce možnost strávit další týden na pobřeží Costa de Almería

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu v okolí Almeríe. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí do Almeríe v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři. 

Den 2
Po časné snídani přejezd do Málagy - okouzlujícího města a hlavního města Costa del Sol. Během procházky městem uvidíme mimo jiné: Alcazabu - bývalou arabskou pevnost, staré město s krásnou katedrálou (zvenčí) a Muzeum Pabla Picassa. Dalším bodem programu návštěva Rondy - města zavěšeného na dvou kopcích oddělených působivou propastí - Tajo (rozdíl úrovní 130 m). Během procházky uvidíme Kolegiátní kostel Panny Marie, staré město, dům Juana de Bosco, most Puente Nuevo z 16. století spojující dvě části města a arénu k býčím zápasům (zvenčí). Večeře a přenocování v okolí Gibraltaru. (Trasa cca 400 km) 

Den 3
Po snídani přejezd na Gibraltar, který je malou britskou enklávou na Pyrenejském poloostrově. V programu přejezd mikrobusy na Punta Europa s nádherným výhledem na Afriku. Vstup do jeskyně sv. Michaela, setkání s makaky a následně odjezd do města. Ve volném čase doporučujeme možnost nákupu na Main Street. Odpoledne přejezd do Jerez de la Frontera - návštěva jedné z mnoha místních bodeg (vinný sklep), ve kterém se seznámíme s výrobou vína sherry. Pro milovníky koní - návštěva španělské jezdecké školy. Na závěr krátká procházka starým městem. Večeře a přenocování v hotelu v Jerez de la Frontera. (Trasa cca 120 km)
 
Den 4
Po snídani návštěva Cádizu - nazývaného „malou Havanou“. Město lze nejlépe obdivovat z vrcholu barokní věže Torre Tavira, odkud se rozprostírá úchvatný výhled na přístav, široké přímořské promenády, pláž La Caleta, úzké uličky starého města, katedrálu Nueva z 18. století a četné kostely. Odpoledne přejezd do Sevilly - hlavního města Andalusie. Následně procházka nejstarší čtvrtí Santa Cruz, kolem obrovské gotické katedrály a maurské zvonice La Giralda. Poté panoramatická projížďka autobusem po přístavní čtvrti El Arenal známé díky Plaza de Toros de la Maestranza (neboli nejvelkolepější aréně býčích zápasů ve Španělsku), po promenádě Kryštofa Kolumba (Cristobal Colon), kolem sochy Carmen a Torre del Oro (Zlaté věži, 12hrané věži z maurské doby). Večeře a přenocování v okolí Sevilly. (Trasa cca 160 km)

Den 5
Po snídani pokračování v prohlídce Sevilly - oblast Národního parku Marie Luisy s krásným náměstím Plaza de España, vizitkou města. Pro zájemce plavba lodí po Guadalquiviru (cca 18 EUR/os.). Následně přejezd do Córdoby. Staré město budí dojem, jako by se zde zastavil čas. Mezi nejzajímavější památky patří Mezquita (čili Velká mešita, stavěná od 8. století), synagoga a Puente Romano, římský most přes mohutnou řeku Guadalquivir. Večeře a přenocování v hotelu v okolí Granady. Pro zájemce možnost účasti ve flamenco večeru (cena cca 30 EUR/os.). (Trasa cca 250 km)  

Den 6
Po snídani přejezd na prohlídku Granady. Doporučujeme procházku nádhernou čtvrtí Albaicin, ze které uvidíme krásný panoramatický výhled na Alhambru s pohořím Sierra Nevada v pozadí. Následně procházka klikatými uličkami v centru města: Alcaceria (arabský bazar), gotická katedrála s královskou kaplí. Odpoledne uvidíme nádherné maurské budovy, které jsou částí Alhambry - mistrovské dílo architektury charakteristické svojí velkolepou kompozicí prostoru, vody, světla a dekorace (mějte prosím svůj doklad totožnosti v příručním zavazadle). Večeře a přenocování na Costa de Almería. (Trasa cca 170 km)
 
Den 7
Volný čas na opalování. Zájemcům doporučujeme fakultativní výlet do oblasti Alpujarra známé díky malebným pueblos blanco. V programu: město Lanjarón (známé díky jímání minerálních vod), Pampaneira (procházka klikatými ulicemi) a návštěva města v nejvyšší nadmořské výšce, v horách Sierra Nevada - Travélez. Město je známé díky sušení šunky, návštěva jedné sušárny spojená s ochutnávkou této andaluské speciality (cena cca 45 EUR/os.).

Den 8
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - vystěhování, volný čas, transfer na letiště Almeria. V případě časného ranního odletu do Polska neobdrží klienti snídani.
- Klienti pokračující v pobytu na pobřeží Costa de Almería - po snídani vystěhování, volný čas. Odpoledne transfer do vybraného hotelu.

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Informace o hotelech

Hotely: *** - nacházející se mimo navštěvovaná města

Pokoje: jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové (třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkový s možností přistýlky), všechny s vlastní koupelnou a WC, často s telefonem, rádiem a klimatizací
 
Vybavení: hotelová restaurace a bar

Strava: kontinentální snídaně a servírované večeře

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč