Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek0
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek1
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek2
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek3
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek4
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek5
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek6
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek7
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek8
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek9
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek10
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek11
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek12
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek13
Hotel Warszawa Resort & Spa Obrázek14

Hotel Warszawa Resort & Spa

Polsko - Pojezierze Augustowskie - Augustov
Pobytový
Wi-Fi
Wellness
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Moderní hotel Warszawa Resort & Spa obklopen borovicovým lesem na břehu malebného jezera Necko. Cca 3 km od centra Augustowa - turistického, klidného hlavního města Podleského vojvodství. V centru je mnoho atrakcí, barů, restaurací a obchodů. Podél jezera, hned vedle hotelu, vede promenáda až do centra města. Povinnost zaplacení pobytové taxy přímo v hotelu (cca 2 PLN/os./den). 

Pláž
Hotel Warszawa Resort & Spa
se nachází cca 300 m od veřejné pláže s molem. Vedle hotelu je přístav s možností zapůjčení vybavení pro motorové čluny. 

Vybavení
Recepce, trezor, lobby, 2 výtahy, bar, restaurace Pinarbo, restaurace Atrium Trattoria & Bar (za poplatek), Przystań Zdrojowa 1 - restaurace s terasou s výhledem na jezero, kde se v létě podává sladké a slané občerstvení (za poplatek). Navíc: půjčovna kol (za poplatek), monitorované parkoviště (za příplatek). 

Pokoje
Hotel Warszawa Resort & Spa
nabízí 90 moderních pokojů umístěných v hlavní budově. Standardní pokoje (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), TV, klimatizací, minibarem (konzumace za poplatek), rychlovarnou konvicí (k zapůjčení na recepci), balkonem. Všechny pokoje jsou s výhledem na jezero. Hotel akceptuje domácí mazlíčky - za příplatek (cca 100 PLN/den). 

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu nebo servírované ke stolu. Nápoje za příplatek. Jsou k dispozici dětské židle. 

Sport a zábava
Hotel nabízí: volejbalové hřiště, venkovní posilovnu, dětské hřiště, nordic walking. Za poplatek: stolní tenis, půjčovna kol a vodního vybavení, wellness centrum: péče o obličej a tělo, kosmetika, světové masáže, ajurvéda, vodoléčba, rehabilitace-osteopatie.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelwarszawa.pl

Náš názor
Moderní hotel s širokou nabídkou poskytovaných služeb. Komorní atmosféra a blízkost přírody je garancí úspěšné dovolené. Hotel je také ideálním výchozím bodem pro aktivní odpočinek: pěší turistiku a cykloturistiku v Augustovském pralese, plavby po jezerech nebo kanoistiku na řekách Rospuda a Czarna Hańcza a doplněním úspěšné dovolené bude odpočinek ve wellness centru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pojezierze Augustowskie - wczasy
Kód zájezdu: PLN

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v jezerech a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč