Crocobeach Hotel Obrázek0
Crocobeach Hotel Obrázek1
Crocobeach Hotel Obrázek2
Crocobeach Hotel Obrázek3
Crocobeach Hotel Obrázek4
Crocobeach Hotel Obrázek5
Crocobeach Hotel Obrázek6
Crocobeach Hotel Obrázek7
Crocobeach Hotel Obrázek8
Crocobeach Hotel Obrázek9
Crocobeach Hotel Obrázek10
Crocobeach Hotel Obrázek11
Crocobeach Hotel Obrázek12
Crocobeach Hotel Obrázek13
Crocobeach Hotel Obrázek14
Crocobeach Hotel Obrázek15

Crocobeach Hotel

Brazílie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Crocobeach Hotel se nachází v jednom z hlavních brazilských turistických letovisek - Fortaleza, v jeho přímořské čtvrti (do centra cca 10 km). V bezprostřední blízkosti se nachází mnoho obchodů a restaurací známých jako barracas, kde můžete ochutnat místní speciality. Město se nachází v regionu Ceara, známé pro své slunečné počasí, krásné pláže a jedinečné místní řemesla. Cesta na letiště cca 20 km.

Pláž
Hotel Crocobeach Hotel se nachází cca 200 m od krásné, písečné, 5 km dlouhé pláže Praia de Futuro.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 výtahy, hlavní restaurace (místní i mezinárodní kuchyně), bar, venkovní bazén s lehátky (zdarma), bankomat, úschovna zavazadel. Nedílnou součástí hotelu je CrocoBeach Complex, který se nachází přímo na pláži (cca 200 m od hotelu). Vstup do areálu je zdarma (lehátka, svěží palmová zahrada, dětský aquapark AquaCroco). Za poplatek: bary a restaurace, salonek Corona (relaxační a wellness centrum pouze pro dospělé), obchod s potravinami.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Hotel Crocobeach Hotel nabízí bohatý program denních a večerních animací pro děti i dospělé v komplexu CrocoBeach (hry, zábava, kulturní akce, show, živá hudba). Kromě toho: dětské hřiště, posilovna v hlavní budově s krásným výhledem na moře.

Internet
Wi-Fi zdarma v pokojích a veřejných prostorách v hlavní budově hotelu.

Místní kategorie:
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.crocobeach.com.br

Náš názor
Obzvláště pozoruhodná je plážová část hotelu s bazénovým komplexem a mini aquaparkem. Perfektně zorganizované rekreační místo na pláži, zastíněné zahradou s palmami, nabízí skvělé příležitosti k opalování i relaxaci ve vodě. Autentické hodnocení hostů ukazuje, že se jedná o vysoce kvalitní hotel. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč