Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek0
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek1
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek2
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek3
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek4
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek5
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek6
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek7
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek8
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek9
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek10
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek11
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf Obrázek12

Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf

Brazílie
Pobytový
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Fitnes
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf se nachází v Aquirazu na pobřeží regionu Ceará, cca 45 km od letiště Fortaleza. Je to jedno z nejexkluzivnějších přímořských letovisek v Brazílii. Hotel se nachází u jedné z rajských pláží severovýchodní Brazílie. Středisko získalo ocenění World Travel Awards čtyřikrát jako „Nejlepší letovisko v Jižní Americe“. 26 km od hotelu je Beach Park - nejlepší vodní park v Latinské Americe.

Pláž
Před hotelem Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf se nachází krásná, dlouhá a písčitá pláž Marambaia. Při odlivu se na pláži tvoří přírodní vodní bazény. Lehátka a slunečníky na pláži.

Vybavení
Recepce 24h, 2 restaurace (hlavní restaurace a grilovaná jídla u bazénu), 2 bary, bazén s přístupem na pláž, dětský bazén, elektrické loďky pro cestování po hotelovém komplexu.

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Nápoje za příplatek. Možný příplatek za 3 jídla denně.

Sport a zábava
Fitness centrum (otevřeno 24 hodin), osvětlený tenisový kurt, víceúčelové hřiště, golfové hřiště (18 jamek, za poplatek), venkovní vířivka, hřiště na plážový fotbal, klub pro děti od 4 let, dětské hřiště.

Internet
Internet zdarma v celém hotelu.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
laguna.dompedro.com

Náš názor
Dom Pedro Laguna Beach Resort & Golf je prvotřídní, často oceňovaný hotel. Nejlepší recenze hostů zdůrazňují vynikající služby přizpůsobené různým požadavkům hostů a také jeho vynikající polohu přímo v laguně u rajské pláže. Hotel doporučujeme náročným zákazníkům.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč