Golfinho Cumbuco Obrázek0
Golfinho Cumbuco Obrázek1
Golfinho Cumbuco Obrázek2
Golfinho Cumbuco Obrázek3
Golfinho Cumbuco Obrázek4
Golfinho Cumbuco Obrázek5
Golfinho Cumbuco Obrázek6
Golfinho Cumbuco Obrázek7
Golfinho Cumbuco Obrázek8
Golfinho Cumbuco Obrázek9
Golfinho Cumbuco Obrázek10

Golfinho Cumbuco

Brazílie - Fortaleza
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komorní hotel Golfinho Cumbuco je postavený v typickém brazilskem stylu. Nachází se v jedné z nejznámějších turistických destinací v Brazílii - Cumbuco. Z hotelu je krásný výhled na Atlantický oceán a široké pláže jsou ideální pro dlouhé procházky. V centru města, které je vdzálené cca 2 km, naleznete místní obchody, restaurace, kavárny a bary, ze kterých zní rytmus brazilské hudby. Mezinárodní letiště Fortaleza je vzdálené cca 32 km. Hotel prošel začátkem roku 2020 rekonstrukcí (pokoje a restaurace).

Pláž
Přímo u hotelu Golfinho Cumbuco je široká písčitá pláž Cumbuco s pozvolným vstupem do oceánu.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, bar u pláže, zastřešená terasa, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, venkovní jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu a plážové osušky - zdarma, malé dětské hřiště, parkoviště. Za poplatek prádelna (09:00-17:00), obchůdek.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Hotel Golfinho Cumbuco neorganizuje animační programy pro děti ani pro dospělé.V areálu je dostupná herna a wellness centrum (za poplatek). Region je však skutečným rájem pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek - vodní sporty (včetně surfování, kite surfing, windsurfing), jsou k dispozici za poplatek.

Internet
Wi-Fi připojení dostupné v areálu hotelu - zdarma.

Webové stránky
www.hotelgolfinho.com.br

Náš názor
Největší výhodou hotelu Golfinho Cumbuco je jeho poloha u krásné bílé pláže. Každý pokoj má terasu s přímým vstupem na trávník, který obklopuje bazén. Z terasy na pláž jsou to doslova jen dva kroky. Doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč