Parque das Fontes Obrázek0
Parque das Fontes Obrázek1
Parque das Fontes Obrázek2
Parque das Fontes Obrázek3
Parque das Fontes Obrázek4
Parque das Fontes Obrázek5
Parque das Fontes Obrázek6
Parque das Fontes Obrázek7
Parque das Fontes Obrázek8
Parque das Fontes Obrázek9
Parque das Fontes Obrázek10
Parque das Fontes Obrázek11
Parque das Fontes Obrázek12
Parque das Fontes Obrázek13
Parque das Fontes Obrázek14
Parque das Fontes Obrázek15
Parque das Fontes Obrázek16
Parque das Fontes Obrázek17
Parque das Fontes Obrázek18
Parque das Fontes Obrázek19
Parque das Fontes Obrázek20
Parque das Fontes Obrázek21

Parque das Fontes

Brazílie - Fortaleza - Fortaleza
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Fitnes
Tenisový kurt
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Parque das Fontes je jedním z největších turistických komplexů v regionu Ceará. Objekt se nachází na několika hektarech, uprostřed pěkně udržované zeleně. Hotel se nachází v Beberibe, v Praia das Fontes - největší a nejkrásnější letovisko na východním pobřeží Ceará. Obec nabízí pohodlný odpočinek s příjemným podnebím. Ve vzdálenosti cca 9 km od hotelu je jedna z největších atrakcí regionu - bludiště tvořené útesy různých velikostí a barev (Morro Branco). Letiště Fortaleza je odtud vzdáleno cca 85 km.

Pláž
Hotel Parque das Fontes se nachází na dlouhé písečné pláži. Praia das Fontes je známá svými přírodními prameny i jeskyněmi tvořenými nádhernými útesy z barevných písků. Nejznámější je Jeskyně Matky D`Água, pár minut chůze od hotelu.

Vybavení
24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, 3 venkovní bazény (včetně jednoho s „pirátským ostrovem“ uprostřed a tobogánem, v úterý uzavřen), dětský bazén, restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry. Pro rodiče malých dětí je k dispozici místnost se sporákem, mikrovlnnou troubou a přístupem k vodě pro přípravu jídla pro dítě. Na terénu hotelu se nachází malé jezero.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení a káva (16:00 - 18:00). Nealkoholické nápoje (voda, nápoje, nealkoholické koktejly) a místní alkoholy (pivo, caipirinha, caipirosca, místní whisky). Občerstvení je k dispozici ve snack baru 10:00 - 21:00 a ve vodním parku 10:00 - 16:00. Dovážený alkohol je k dispozici za příplatek.

Sport a zábava
Velký bazén nepravidelného tvaru s pirátským ostrovem a skluzavkou otevřenou 6 dní v týdnu (kromě úterý) od 9:00 do 16:00. Tenisový kurt, herna (kulečník, stolní tenis, stolní fotbal), minigolf, dětský klub , dětské hřiště, mini-zoo.

Internet
Internet zdarma ve vstupní hale.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
hotelparquedasfontes.com.br

Náš názor
Hotel s fantastickou polohou přímo na pláži má prostory k relaxaci, rozsáhlý komplex bazénů se skluzavkami a pestrý dětský koutek. Celek je doplněn výhodným all inclusive a velmi dostupnou cenou. Tento hotel velmi doporučujeme.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč