Sonata Praia de Iracema Obrázek0
Sonata Praia de Iracema Obrázek1
Sonata Praia de Iracema Obrázek2
Sonata Praia de Iracema Obrázek3
Sonata Praia de Iracema Obrázek4
Sonata Praia de Iracema Obrázek5
Sonata Praia de Iracema Obrázek6
Sonata Praia de Iracema Obrázek7
Sonata Praia de Iracema Obrázek8
Sonata Praia de Iracema Obrázek9

Sonata Praia de Iracema

Brazílie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Sonata Praia de Iracema se nachází ve městě Fortaleza, oblíbeném turistickém letovisku v Brazílii, které je známé svými širokými plážemi, krásným počasím a jedinečnou atmosférou. V těsné blízkosti se nachází množství obchodů a gastronomických prostor. Cca 2,5 km do centra města, 12 km od letiště.

Pláž
Sonata Praia de Iracema se nachází cca 30 m od písečné pláže Praia de Iracema (musíte přejít přes ulici), vedle které je molo ideální pro procházky (cca 600 m dlouhé).

Vybavení
Recepce, lobby, 24 hodinová pokojová služba, "Maestro" restaurace, bar, venkovní bazén se sluneční terasou s výhledem na moře (lehátka zdarma), posilovna. Kromě toho za poplatek: půjčovna kol, prádelna.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci (6:30-9:30). Možnost večeře v restauraci a’la carte za poplatek (18:00–23:00).

Sport a zábava
Hotel Sonata Praia de Iracema nepořádá animace. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.hotelsonata.com.br

Náš názor
Komfortně zařízený hotel Sonata Praia de Iracema určený pro klienty, kteří chtějí být blízko města a pláže zároveň. Doporučujeme toto místo také milovníky procházek, protože hotel se nachází hned vedle mola a městské promenády.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč