Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek0
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek1
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek2
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek3
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek4
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek5
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek6
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek7
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek8
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek9
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek10
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek11
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza Obrázek12

Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza

Brazílie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza se nachází na pláži Praia do Futuro a patří mezi slavné portugalské hotelové řetězce Vila Gale. Podél pláže je spousta restaurací známých jako barracas, které podávají mořské plody a koktejly na stolech zasazených v písku. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.

Pláž
Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza se nachází na známé 5 kilometrové pláži Praia do Futuro, která se nachází podél východního pobřeží Fortaleza. Pláž je známá pro velké vlny ideální pro surfování.

Vybavení
Recepce je otevřena 24 hodin, 2 venkovní bazény pro dospělé a děti, 4 restaurace (včetně jedné kavárny a restaurace přímo na pláži), bar, noční klub.

Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost doplatku do polpenze nebo plné penze formou bufetu v hlavní restauraci hotelu (VERSÁTI). Nápoje za příplatek.

Sport a zábava
Tělocvična, dětský klub, dětské hřiště, herna, místnost s trampolínami a dětský míčový bazén. Za příplatek: sauna, jacuzzi, turecká lázeň, masáže a procedury.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v celém hotelu bez příplatku. Přístup pro dvě zařízení na pokoj.

Místní kategorie
V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.vilagale.com

Náš názor
Rozsáhlý komplex Vila Gale FVila Gale Fortalezaortaleza s vynikajícím vybavením. Hotel se nachází na slavné pláži Praia do Futuro, která zákazníkům poskytne vše, co potřebují pro skvělou dovolenou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Brazylia - wczasy w Fortalezie

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem do Fortalezy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze. Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč