My Blue Jericoacoara Obrázek0
My Blue Jericoacoara Obrázek1
My Blue Jericoacoara Obrázek2

My Blue Jericoacoara

Brazílie - Jericoacoara
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel My Blue Jericoacoara se nachází v srdci Národního Parku Jericoacoara v malém a okouzlujícím turistickém městečku Jericoacoara. Hotel byl postaven v tradičním stylu a je pěkně zakomponován do exotické vegetace parku. Z přilehlé pláže je krásný výhled na duny a oceán. V blízkosti hotelu jsou místní obchůdky, restaurace a kavárny, ze kterých zní brazislká hudba. Mezinárodní letiště Fortaleza je vzdálené cca 300 km. Transfer zahrnuje přejezd autobusem na hranice Národního parku Jericoacoara a následně přejezd džípy 4x4 po dunách a pláži (max. 8 osob ve vozidle).

Pláž
Přímo u hotelu My Blue Jericoacoara je široká písčitá pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do vody. Na pláži jsou k dispozici lehátka a plážové osušky.

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace s výhledem na záliv, bar u bazénu, bazén, 2 venkovní jacuzzi, posilovna, internetový koutek, relaxační zóna s houpacími sítěmi na pláži, směnárna, herna, pokojová služba. Za poplatek: Wellness centrum se saunou, masáže, vodní sporty na pláži, služba opatrování dětí, každodenní úklid, praní a žehlení prádla, půjčovna kol.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu.

Sport a zábava
Za poplatek: wellness centrum se saunou, masáže, vodní sporty na pláži, půjčovna kol.

Internet
Wi-Fi dostupné v celém areálu hotelu - zdarma.

Místní kategorie
V Brazílii není oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.mybluehotel.com.br

Náš názor
Velmi pěkný, útulný hotel My Blue Jericoacoara leží v srdci letoviska známého po celé Brazílii. Nové pěkně zařízené pokoje a všude sotva dva kroky, které projdete v žabkách nebo na boso. Doporučujeme klientům, kteří si cení kontakt s krásnou přírodou a mají rádi skvělé bary, kluby, živou hudbu a drinky zakoupené přímo na ulici.

Program:

Program

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Fortalezy charterovým letadlem (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Po snídani transfer do Jericoacoary. Nejdříve pojedeme cca 4 hodiny autobusem k hranicím národního parku Jericoacoara, potom cca 30 min otevřenými džípy 4x4 (max. 8 osob v jednom džípu) přes duny a pláž patřící k národnímu parku. Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze (cca 5 hod). Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč