Pousada Surfing Jeri Obrázek0
Pousada Surfing Jeri Obrázek1
Pousada Surfing Jeri Obrázek2
Pousada Surfing Jeri Obrázek3
Pousada Surfing Jeri Obrázek4
Pousada Surfing Jeri Obrázek5
Pousada Surfing Jeri Obrázek6
Pousada Surfing Jeri Obrázek7

Pousada Surfing Jeri

Brazílie - Jericoacoara
Pobytový
Wi-Fi
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Pousada je typ penzionu, který se nachází blízko pláže a je obklopen pěknou zahradou. Surfing Jeri se nachází v srdci Národního Parku Jericoacoara. Nedaleko jsou místní obchody, restaurace a kavárny s brazilskou hudbou. Mezinárodní letiště Fortaleza je vzdálené cca 300 km. Transfer zahrnuje přejezd autobusem na hranice Národního Parku Jericoacoara a následně otevřenými džípy 4x4 (do max. 8 osob ve vozidle) po dunách a pláži patřící k Národnímu Parku.

Pláž
Široká písčitá pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se nachází cca 200 m od penzionu Surfing Jeri.

Vybavení
Recepce, restaurace, menší venkovní bazén.

Strava:
Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava
Hotel Surfing Jeri neorganizuje animační program pro děti a dospělé. Region je však skutečným rájem pro ty, kteří mají rádi aktivní trávení volného času - vodní sporty (včetně surfování, kitesurfingu, windsurfingu) jsou k dispozici za příplatek na pláži.

Internet
Wi-Fi připojení k Internetu.

Místní kategorie
V Brazílii není oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.surfingjeri.com.br

Náš názor
Vřele doporučujeme pobyt v půvabném místě mezi dunami a lagunami, jakým je Jericoacoara. Úžasnou dovolenou v Jeri zaručí opalování v lagunách, překrásné západy slunce na dunách, skvělé nákupy v místních obchodech a zábava do rána v jedné z malých hospůdek stojících přímo v písku. Malé pousady s houpacími sítěmi na terase se navždy podepsali pod atmoféru tohoto místa.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Fortalezy (s technickým mezipřistáním na Kanárských ostrovech), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky hovořícího delegáta v Brazílii, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje. 

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Fortalezy charterovým letadlem (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Fortalezy pasová kontrola. Následně transfer do hotelu ve Fortaleze, přenocování.

Den 2 - 7 nebo 14
Po snídani transfer do Jericoacoary. Nejdříve pojedeme cca 4 hodiny autobusem k hranicím národního parku Jericoacoara, potom cca 30 min otevřenými džípy 4x4 (max. 8 osob v jednom džípu) přes duny a pláž patřící k národnímu parku.
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště ve Fortaleze (cca 5 hod). Přelet charterovým letadlem do Varšavy (s mezipřistáním na Kanárských ostrovech).

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data plánovaného návrazu z Brazílie.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč