Arabella Beach Obrázek0
Arabella Beach Obrázek1
Arabella Beach Obrázek2
Arabella Beach Obrázek3
Arabella Beach Obrázek4
Arabella Beach Obrázek5
Arabella Beach Obrázek6
Arabella Beach Obrázek7
Arabella Beach Obrázek8
Arabella Beach Obrázek9
Arabella Beach Obrázek10
Arabella Beach Obrázek11
Arabella Beach Obrázek12
Arabella Beach Obrázek13
Arabella Beach Obrázek14
Arabella Beach Obrázek15
Arabella Beach Obrázek16
Arabella Beach Obrázek17
Arabella Beach Obrázek18
Arabella Beach Obrázek19
Arabella Beach Obrázek20

Arabella Beach

Bulharsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Arabella Beach se nachází v Albeně, přímo na pobřeží Černého moře, hned vedle písčité pláže (v první linii na pobřeží). Letiště ve Varně je cca 40 km daleko a město Balčik cca 15 km. Nejbližší autobusová zastávka, ze které se můžete dostat do nedalekých Zlatých Písků, je cca1 km (přejezd do střediska v Albeně). Krásná široká pláž v přední části hotelu, malebné kopce vzadu.

Pláž
Krásná široká písčitá pláž je hned vedle hotelu (2 lehátka a slunečník na pokoj).

Vybavení
24 hodinová recepce, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, bar u bazénu s grilovaným občerstvením, plážová knihovna, venkovní bazén. Za poplatek: trezor, plážové osušky, půjčovna aut a kol, směnárna, SPA, masáže, prádelna.

Pokoje
Hotel Arabella Beach nabízí prostorné, komfortně zařízené standardní pokoje o rozloze asi 30  s výhledem na moře nebo do parku (s možností ubytování maximálně 2 + 2 nebo 3 + 1) vybavené koupelnou (vana/sprcha, wc), klimatizací, telefonem, kabelovou TV, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou. Za poplatek: trezor a mini bar. Je možné přidat na pokoj dětskou postýlku.

Strava
Balíček All Inclusive je platný od 7:30 do 23:00. V hlavní restauraci „Arabella Beach“: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:00-21:00). Navíc tematické večery (bulharský, italský a mořské plody), speciální menu pro děti. Bar se studeným a teplým občerstvením, zákuskami, ovocem a zmrzlinou je otevřen od 15:00 do 17:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v lobby baru (10:00-23:00), v bar u bazénu (10:30-17:00), teplé nápoje od 10:00. Po 23:00 jsou všechny nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Arabella Beach provozuje sportovní a animační program pro děti a dospělé 6 dní v týdnu. Navíc večerní show, diskotéky, parodie, dětský klub od července do srpna, výlety, vodní sporty, plážový volejbal, tenis a stolní tenis, minigolf, jízda na koni, potápění, fotbal, basketbal, tělocvična, step aerobik, stolní hry, kulečník, jízdní kola a rikši, šachy, jízda v kočáru a v pojezdu, dále zábavní park, aquapark "Aquamania" ve vzdálenosti 1800 m od hotelu, SPA "Medica - Albena" SPA, SPA v hotelu Ralitsa a "Elements" v hotelu Flamingo Grand. Sportovní aktivity, zábavní park. Od poloviny června do poloviny září FIGLO KLUB s animacemi v polštině.

Internet
Wi-Fi zdarma ve vstupní hale a na pláži.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Arabella Beach má skvělou nabídku pro rodiny s dětmi a to hlavně díky výhodné poloze v klidné Albeně, přímo na pláži. Velmi doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč