Casablanca  Obrázek0
Casablanca  Obrázek1
Casablanca  Obrázek2
Casablanca  Obrázek3
Casablanca  Obrázek4
Casablanca  Obrázek5

Casablanca

Bulharsko - Obzor - Obzor
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Casablanca se nachází v malém městečku Obzor, na půli cesty mezi Zlatými Písky a Slunečním Pobřeží (do obou středisek je možno se snadno dostat městskou hromadnou dopravou). Hotel Casablanca je perfektním spojením moderní architektury a designu s nádhernou, nedotčenou přírodou. Blízkost listnatých lesů a roznášející se vůně lípového květu, tak to je skvělé místo pro odpočinek a relaxaci. Hotel Casablanca se nachází v nové části města Obzor, na pravém břehu řeky Dvojnice.

Pláž
Hotel Casablanca se nachází podél dlouhé písečné pláže (méně než 300 metrů). Plážový servis (2 lehátka + slunečník/pokoj) - zahrnutý v ceně pobytu, což je v bulharských letoviscích vzácné!

Pokoje
Hotel Casablanca nabízí 90 apartmánů a 61 studií. Apartmány o ploše asi 40 m² se skládají ze dvou samostatných pokojů: ložnice a obývacího pokoje. V ložnici se nachází manželská postel a v obývacím pokoji rozkládací pohovka. Každý apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a WC, klimatizaci, individuálně ovládanou, telefon, satelitní TV, připojení k internetu (za poplatek), prostornou terasu, ledničku a vysoušeč vlasů.

Vybavení
24 – hodinová recepce, lobby bar, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou, která nabízí široký výběr jídel bulharské a evropské kuchyně, bazén s barem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětské hřiště. V ceně pobytu je zahrnutý plážový servis: 2 lehátka + slunečník / pokoj - zdarma. Hotel Casablanca rovněž nabízí za poplatek prádelnu a půjčovnu kol.

Strava
All Inclusive servis zahrnuje: snídaně (07:30 - 10:00), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:30 - 21:00) v hlavní restauraci formou bufetu, sendviče a sladké občerstvení v lobby baru a  v baru u bazénu (10:30 - 11:30 a 15:30 - 17:00), zmrzlina v hlavní restauraci v době  obědu a večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru a v baru u bazénu, káva a čaj (09:00 - 23:00) také v hlavní restauraci během podávání  jídel. Bar u pláže není zahrnutý do programu  All Inclusive.

Sport a zábava
Hotel Casablanca organizuje denní hry, aktivity a zábavu pro děti i dospělé. Hosté mají k dispozici kulečník, vodní pólo, gymnastiku, stolní tenis, šipky, víceúčelové hřiště - část atrakcí je za příplatek. Hosté hotelu Casablanca mohou také využít služby lázeňského centra: parní lázeň, saunu, jacuzzi a masáže za příplatek. Pláž nabízí centrum vodních sportů, rovněž za příplatek.

Internet
V lobby bezplatný internet WiFi.

Místní kategorie
****

Náš názor
Elegantní, komorní a rodinný hotel Casablanca je iIdeálním místem pro rodinnou dovolenou vzhledem k blízkosti písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Jiné
www.casablanca-obzor.com

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč