Grand Hotel Sunny Beach Obrázek0
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek1
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek2
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek3
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek4
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek5
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek6
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek7
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek8
Grand Hotel Sunny Beach Obrázek9

Grand Hotel Sunny Beach

Bulharsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Grand Hotel Sunny Beach se nachází v centru Slunečného pobřeží. V bezprostřední blízkosti jsou četné obchody, bary, restaurace a diskotéky. Centrum Nessebar je vzdáleno 4 km a letiště v Burgas 35 km.

Pláž
K písečné, široké pláži s pozvolným vstupem do vody (20 m) se dostanete přes promenádu. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
24hodinová recepce, 2 výtahy, směnárna, obchody, hlavní restaurace, lobby bar, irský bar, venkovní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Parkování zdarma. Za poplatek: prádelna, kadeřnictví, kosmetický salon, trezor na recepci, lékařská péče po celý den.

Pokoje
Standardní pokoje (rozloha cca 20 m²) s balkonem, mohou se zde ubytovat 2 dospělí a 1 dítě nebo 3 dospělí (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, WC, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, TV a mini barem. Všechny pokoje mají boční nebo přímý výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00 -10:00), obědy (12:30-14:00), občerstvení (16:00-17:00), večeře (18:00-20:30), vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-22:00).

Sport a zábava
Grand Hotel Sunny Beach pořádá animační program pro děti i dospělé. Kromě toho, za poplatek: masáže, kulečník, vodní sporty na pláži. Pro děti: miniklub.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zdarma, v pokojích za poplatek.

Místní kategorie
****

Jiné
www.grandhotelsunnybeach.com

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč