Hotel Gladiola Star Obrázek0
Hotel Gladiola Star Obrázek1
Hotel Gladiola Star Obrázek2
Hotel Gladiola Star Obrázek3
Hotel Gladiola Star Obrázek4
Hotel Gladiola Star Obrázek5
Hotel Gladiola Star Obrázek6
Hotel Gladiola Star Obrázek7
Hotel Gladiola Star Obrázek8
Hotel Gladiola Star Obrázek9
Hotel Gladiola Star Obrázek10
Hotel Gladiola Star Obrázek11
Hotel Gladiola Star Obrázek12

Hotel Gladiola Star

Bulharsko - Zlaté Písky - Varna
Pobytový
Pláž do 100 m
Posilovna
Wellness
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Gladiola Star
je hotel, který se nachází u městské písečné pláže. Hotel leží v nejoblíbenějším přímořském letovisku Zlaté Písky a patří k většímu hotelovému komplexu Gladiola. Letiště Varna je vzdáleno cca 18 km.  

Pláž
Veřejná písečná pláž se nachází cca 40 m od hotelu. 

Vybavení
Recepce 24h, 2 bary, restaurace, sluneční terasa, zahrada, úschovna zavazadel, trezor na recepci (za poplatek), výtahy, směnárna, prádelna (za poplatek), fax/kopírka, lékařská péče 24h. Domácí zvířata nejsou akceptována. Parkoviště na místě - za poplatek (cca 10 BGN/den, nutná rezervace). 

Pokoje
Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, každý s balkonem se zahradním nábytkem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů a sadou koupelové kosmetiky (zdarma). Pokoje mají také odpočinkovou část s pohovkou. 

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu, občerstvení u bazénu (15:00-17:00), vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. 

Sport a zábava
Hostům je k dispozici kosmetický salon, wellness centrum, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Za příplatek: sauna a posilovna, masáže, využití stolního tenisu a kulečníku. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
Chybí oficiální webové stránky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč