Hotel MPM Arsena Obrázek0
Hotel MPM Arsena Obrázek1
Hotel MPM Arsena Obrázek2
Hotel MPM Arsena Obrázek3
Hotel MPM Arsena Obrázek4
Hotel MPM Arsena Obrázek5
Hotel MPM Arsena Obrázek6
Hotel MPM Arsena Obrázek7
Hotel MPM Arsena Obrázek8
Hotel MPM Arsena Obrázek9
Hotel MPM Arsena Obrázek10
Hotel MPM Arsena Obrázek11
Hotel MPM Arsena Obrázek12
Hotel MPM Arsena Obrázek13
Hotel MPM Arsena Obrázek14
Hotel MPM Arsena Obrázek15
Hotel MPM Arsena Obrázek16
Hotel MPM Arsena Obrázek17
Hotel MPM Arsena Obrázek18

Hotel MPM Arsena

Bulharsko - Nesebar
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wellness
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel MPM Arsena
se nachází na okraji písečné pláže v krásném historickém městě Nesebar. Staré město je vzdáleno pouhý 1 km. Letiště Burgas je cca 20 minut jízdy autem.  

Pláž
Hotel MPM Arsena
se nachází přímo u pláže.

Vybavení
Recepce 24h, restaurace s terasou, bary, plážové osušky (na zálohu), plážový stánek, hotelový trezor (za poplatek), TV místnost, půjčovna aut, konferenční místnost. Domácí zvířata nejsou akceptována. Parkoviště v areálu hotelu - za poplatek (cca 10 BGN/den). 

Pokoje
Hotel MPM Arsena
má 94 pokojů zařízených ve světlých barvách. Každý pokoj je vybaven telefonem, ledničkou, satelitní TV, balkonem, klimatizací, koupelnou (vana/sprcha, ručníky). Některé pokoje mají výhled na moře. Možnost přistýlek. 

Strava
Ultra All Inclusive. Welcome drink. Snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu. Nealkoholické nápoje, voda, džusy, točené pivo, vybrané alkoholické nápoje - k jídlům v ceně. Nápoje a občerstvení je servírováno v lobby baru a v baru u bazénu (10:00-23:00). Nápoje v plážovém stánku (10:00-18:00). K obědu a večeři je vyžadováno smart casual oblečení. 

Sport a zábava
Hostům je k dispozici venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, krytý bazén, sluneční terasa s bezplatnými lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti ve věku 4-12 let jsou 6 dní v týdnu organizovány animace, zábavní kluby, hry a zábava. Večer profesionální animační programy. Sportovní aktivity: gymnastika, aerobik. Posilovna, sauna, parní lázeň. Zóna pro kosmetické a tělové procedury (za příplatek). 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://mpmhotels.bg/hotel/hotel-arsena/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč