Hotel Nessebar Beach Obrázek0
Hotel Nessebar Beach Obrázek1
Hotel Nessebar Beach Obrázek2
Hotel Nessebar Beach Obrázek3
Hotel Nessebar Beach Obrázek4
Hotel Nessebar Beach Obrázek5
Hotel Nessebar Beach Obrázek6
Hotel Nessebar Beach Obrázek7
Hotel Nessebar Beach Obrázek8
Hotel Nessebar Beach Obrázek9
Hotel Nessebar Beach Obrázek10
Hotel Nessebar Beach Obrázek11
Hotel Nessebar Beach Obrázek12

Hotel Nessebar Beach

Bulharsko - Slunečné Pobřeží
Pobytový
Pláž do 100 m
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Nessebar Beach
se nachází u písečné pláže vedle sesterského hotelu Burgas Beach. Celý hotel je klimatizovaný. Letiště Burgas je vzdáleno cca 30 km.  

Pláž
Písečná pláž se nachází cca 30 m od hotelu. 

Vybavení
Recepce 24h, 4 restaurace, 2 bary, zahrada, obchod, TV místnost, letištní transfer (za poplatek), úschovna zavazadel, trezor. Domácí zvířata nejsou akceptována. Parkoviště není k dispozici. 

Pokoje
Hotel Nessebar Beach
má 346 dvoulůžkových a 15 jednolůžkových pokojů, z toho 7 luxusních pokojů vyššího standardu. Pokoje jsou vybaveny: telefonem, mini ledničkou, satelitní TV, klimatizací, balkonem, koupelnou se sprchou/vanou. Možnost přistýlek. 

Strava
All Inclusive. Snídaně (7:30-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, víno, pivo v barech (10:00-23:00), občerstvení a zmrzlina (11:00-17:00). Welcome drink. 

Sport a zábava
Venkovní bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky, fitness, stolní tenis, šachy, šipky, hřiště na plážový volejbal. Masáže za poplatek. 6x týdně jsou pro děti organizovány hry a zábavy. Celodenní animace pro dospělé: aqua aerobik, vodní pólo, zumba a večerní program. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://nesebarbeach.eu/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč