Hotel Nobel Obrázek0
Hotel Nobel Obrázek1
Hotel Nobel Obrázek2
Hotel Nobel Obrázek3
Hotel Nobel Obrázek4
Hotel Nobel Obrázek5
Hotel Nobel Obrázek6
Hotel Nobel Obrázek7

Hotel Nobel

Bulharsko - Slunečné Pobřeží - Slunečné pobřeží
Pobytový
Posilovna
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Nobel
se nachází v klidné oblasti, daleko od rušného centra letoviska. Leží nedaleko krásných pláží a dun. Hotel má soukromou pláž a velkou sluneční terasu. Letiště Burgas je vzdáleno cca 25 km. Město Nesebar je jen 2,5 km daleko. Hotel byl zrekonstruován v roce 2019.  

Pláž
Hotel Nobel
se nachází cca 350 m od pláže.

Vybavení
Recepce 24h, 2 restaurace, bar, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu - zdarma, lobby, obchod, výtah, kadeřnictví, půjčovna aut, úschovna zavazadel, směnárna. Za poplatek: trezor, prádelna. Zvířata nejsou akceptována. Placené parkoviště (cca 15 BGN/den) u ulice. 

Pokoje
Hotel Nobel
nabízí pokoje různého standardu, s možností ubytování 1-5 osob. Každý z nich je vybaven koupelnou se sprchou, telefonem, vysoušečem vlasů, mini ledničkou, satelitní TV, zařízeným balkonem, klimatizací. Většina pokojů má výhled do parku. 

Strava
Ultra All Inclusive. Welcome drink. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Speciální dietní jídla na vyžádání. 

Sport a zábava
Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, krytý bazén, ​​sauna, turecké lázně, bazén pro kontrastní koupel, masážní místnost a fitness centrum. Za příplatek mohou hosté využít ošetření obličeje nebo celého těla. V srbské restauraci lze poslouchat živou hudbu. Pro děti jsou organizovány animace a zábavy v klubu a na hřišti. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://hotelnobel.bg/en/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč