Hotel Palace Obrázek0
Hotel Palace Obrázek1
Hotel Palace Obrázek2
Hotel Palace Obrázek3
Hotel Palace Obrázek4
Hotel Palace Obrázek5
Hotel Palace Obrázek6
Hotel Palace Obrázek7
Hotel Palace Obrázek8
Hotel Palace Obrázek9
Hotel Palace Obrázek10
Hotel Palace Obrázek11
Hotel Palace Obrázek12
Hotel Palace Obrázek13
Hotel Palace Obrázek14
Hotel Palace Obrázek15
Hotel Palace Obrázek16
Hotel Palace Obrázek17
Hotel Palace Obrázek18
Hotel Palace Obrázek19
Hotel Palace Obrázek20
Hotel Palace Obrázek21
Hotel Palace Obrázek22
Hotel Palace Obrázek23

Hotel Palace

Bulharsko - Slunečné Pobřeží - Slunečné pobřeží
Pobytový
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Palace
se nachází přímo u pláže, u samotné promenády, nedaleko hlavních atrakcí letoviska Slunečné pobřeží. Před hotelem jezdí turistický vláček, kterým lze dojet do starého města Nesebar.  

Pláž
Hotel Palace
se nachází cca 10 m od písečné pláže.

Vybavení
Recepce 24h, restaurace, zahrada, obchod se suvenýry, lobby bar, lékařská péče 24h, půjčovna aut, směnárna. Za poplatek: trezor, letištní transfer, hlídání dětí, prádelna. Domácí zvířata nejsou akceptována. Bezplatné a hlídané parkoviště v areálu hotelu. 

Pokoje
Hotel Palace
má 143 pokojů a 11 apartmánů. Hotel nabízí jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje a apartmány pro max. 6 osob. Ve dvoulůžkových pokojích jsou možné přistýlky. 

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Welcome drink v ceně. 

Sport a zábava
Hosté mohou využívat venkovní bazény, lehátka a slunečníky na sluneční terase v ceně ubytování, dětské hřiště. Hotelový tým pomáhá s organizací výletů. Nedaleko hotelu se nachází kasino, 5* SPA Helens, minigolf a sportoviště. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://hotelpalace.bg/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč