Hotel Topola Skies Obrázek0
Hotel Topola Skies Obrázek1
Hotel Topola Skies Obrázek2
Hotel Topola Skies Obrázek3
Hotel Topola Skies Obrázek4
Hotel Topola Skies Obrázek5
Hotel Topola Skies Obrázek6
Hotel Topola Skies Obrázek7
Hotel Topola Skies Obrázek8
Hotel Topola Skies Obrázek9
Hotel Topola Skies Obrázek10
Hotel Topola Skies Obrázek11
Hotel Topola Skies Obrázek12
Hotel Topola Skies Obrázek13
Hotel Topola Skies Obrázek14
Hotel Topola Skies Obrázek15
Hotel Topola Skies Obrázek16
Hotel Topola Skies Obrázek17
Hotel Topola Skies Obrázek18
Hotel Topola Skies Obrázek19
Hotel Topola Skies Obrázek20
Hotel Topola Skies Obrázek21
Hotel Topola Skies Obrázek22
Hotel Topola Skies Obrázek23
Hotel Topola Skies Obrázek24
Hotel Topola Skies Obrázek25

Hotel Topola Skies

Bulharsko - Topola
Pobytový
Rodinný
Aquapark/skluzavky
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Novinka
Bazén
Bezplatné parkoviště

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Topola Skies Resort & Aquapark je ekologický prázdninový komplex, který se nachází na náhorní plošině ve vesnici Topola, na severním pobřeží Černého moře, mezi Kavarnou a Balčikem. Hotel Topola Skies je ideálním místem pro rodiny s dětmi a páry. Poskytuje spoustu atrakcí v aquaparku, Action Parku i na lanové skluzavce - zip-line.  

Pláž
Hotel Topola Skies
se nachází cca 1 km od pláže, pro hotelové hosty bezplatná kyvadlová doprava. 

Vybavení
Recepce 24h, 4 bary, 2 restaurace, supermarket, zahrada, zařízení pro tělesně postižené, výtah, směnárna, služba concierge, úschovna zavazadel, bankomat. Za poplatek: trezor, konferenční místnosti, letištní transfer, prádelna. Domácí zvířata nejsou akceptována. Bezplatné parkoviště na místě. 

Pokoje
Hotel Topola Skies
má pokoje i apartmány. K základnímu vybavení patří koupelna s vanou a sprchovým koutem, telefon, lednička, satelitní TV, zařízený balkon, klimatizace. V některých pokojích jsou možné přistýlky, všechny jsou zvukotěsné. 

Strava
All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední občerstvení, káva a teplé nápoje v lobby baru a v barech u bazénu. 

Sport a zábava
Hosté mají k dispozici aquapark, 3 venkovní bazény s vyhřívanou vodou a hydromasáží, 1 krytý bazén, fitness centrum a dětské hřiště. Za příplatek lze využít wellness centrum se saunami a bohatou nabídkou masáží. Pro děti i dospělé jsou organizovány aktivity s animátory včetně sportovních aktivit. Hostům je k dispozici také Action Park s lezeckou stěnou nebo lanovým parkem i skluzavkou na zip-line. Hotelový personál pomáhá s organizací výletů, rybářských expedic, potápění a mnoho dalších. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.topolaskies.com/en/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč