Ivana Palace  Obrázek0
Ivana Palace  Obrázek1
Ivana Palace  Obrázek2
Ivana Palace  Obrázek3
Ivana Palace  Obrázek4
Ivana Palace  Obrázek5
Ivana Palace  Obrázek6
Ivana Palace  Obrázek7
Ivana Palace  Obrázek8
Ivana Palace  Obrázek9

Ivana Palace

Bulharsko - Slunečné Pobřeží - Slunečné pobřeží
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Moderní, komfortní hotel Ivana Palace je situován v západní a klidnější části Slunečného pobřeží. Do centra obce je jen něco málo přes 800 m. Restaurace, hospody a pizzerie jsou v přibližně 500 m od hotelu Ivana Palace (nejbližší bar se nachází pouhých 100 metrů od hotelu). Vzdálenost od mezinárodního letiště v Burgasu je cca 30 km, od letiště ve Varně cca 100 km. Staré město (zapsané na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO) v Nessebaru je vzdáleno cca 6 km.

Pláž
Hotel Ivana Palace se nachází cca 300 m od písečné pláže (je třeba projít přes cestu). Plážový servis - za poplatek (cca 10 leva - slunečník + 10 leva - lehátko).

Vybavení
Středně velký hotel Ivana Palace prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2010 (postavený v roce 2004), je zařízený v příjemných pastelových barvách.
Recepce, prostorná restaurace s terasou s výhledem do zahrady a na bazén, lobby bar a bar u bazénu, bazén s brouzdalištěm pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, trezor (za poplatek 5 BGL/den), směnárna, obchod se suvenýry, herna pro děti, parkoviště před hotelem - zdarma. Kromě toho hotel disponuje moderním fitness centrem (zdarma). Možnost zapůjčení plážových osušek (záloha 20 LV - platba na recepci).

Pokoje
Hotel Ivana Palace má 200 standardních a útulných dvoulůžkových pokojů (možnost 2 přistýlek pro děti nebo 1 dospělou osobu).  Pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, vana, vysoušeč vlasů), satelitním TV, klimatizací, ledničkou, telefonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (nutno včas rezervovat).

Strava
Snídaně (07:30-10:00) a večeře (18:30-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
K dispozici je plavecký bazén, dětský bazén a dětská herna. Hotel Ivana Palace nabízí svým hostům: saunu, posilovnu, masáže, vířivku, kosmetické procedury a kadeřnické služby (za poplatek). Na pláži je možnost využívat atrakce vodních sportů: půjčovna kol i vodních lyží, windsurfing (za příplatek).

Internet
V celém areálu hotelu internet - zdarma (heslo na Wi-Fi na požádání na recepci).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.ivanapalace.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/bulgaria-sloneczny-brzeg-wczasy/ivana-palace

Náš názor
Ivana Palace je komfortní hotel s přátelskou atmosférou, dobrým standardem za rozumnou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč