Nona Obrázek0
Nona Obrázek1
Nona Obrázek2
Nona Obrázek3
Nona Obrázek4
Nona Obrázek5
Nona Obrázek6
Nona Obrázek7
Nona Obrázek8

Nona

Bulharsko - Albena - Albena
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Nona je obklopen Černým mořem a přírodní rezervací Balata. Centrum Albena, kde najdeme mnoho barů, restaurací a wellness centrum (v hotelu Flamingo Grand) - cca 10 minut pěšky zelení a stinnými uličkami. Letiště Varna je vzdáleno cca 40 km od hotelu.

Pláž
Objekt leží přímo u široké písečné pláže. Plážový servis v ceně: 2 lehátka + slunečník na pokoj.

Vybavení
Hotel Nona, který byl kompletně zrekonstruován v roce 2011, se skládá ze dvou terasových budov, které společně tvoří atraktivní hotelový komplex.
Recepce 24h s trezory (za poplatek cca 35 leva/týden a cca 46 leva/2 týdny), 3 výtahy, obchod se suvenýry. Hosté hotelu Nona mohou využívat bazén (s oddělenou dětskou částí) vedlejšího hotelu Elitsa. Navíc v hotelu Nona: hlavní restaurace, kde jsou 2x týdně tematické večery (včetně bulharského večera ), bar u bazénu, lobby bar a snack bar. Plážový servis: 2 lehátka a slunečník na pokoj - zdarma. Osušky si lze půjčit za poplatek cca 3 leva/den. Hotel akceptuje tyto kreditní karty: MasterCard, Maestro, Visa.

Pokoje
Hotel Nona má více než 170 standardně vybavených a zrekonstruovaných  dvoulůžkových pokojů, rozmístěných na 10 podlažích budovy (možnost přistýlky pro 1 dítě, dětská postýlka zdarma). Většina pokojů s výhledem na rezervaci Balata. Každý pokoj má vlastní koupelnu (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), klimatizaci, satelitní TV, telefon, rádio, balkon, minibar (za poplatek).

Můžete si pronajmout lednici - platí se zvlášť na místě, cca 35 leva/týden.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30 - 10:30), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:30 - 21:00). Kromě toho: snack bar s občerstvením, pizza (15:00 - 17:00), lobby bar (11:00 - 17:00) a bar u bazénu. V barech v areálu (10:00 - 23:00) jsou podávány místní alkoholické nápoje, jako rum, vodka, brandy, gin a nealkoholické nápoje (s výjimkou balených nápojů). Během týdenního pobytu si můžete rezervovat oběd a večeři v jedné z určených restaurací a'la carte v Albeně (nabídka Dine Around je platná v červnu a září). Rezervaci je nutno provést nejpozději den předem.

Sport a zábava
Hotel Nona organizuje animační program pro dospělé (v angličtině, němčině a ruštině). Pro nejmenší: dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, masáže a vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.albena.bg

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/bulgaria-albena-wczasy/nona

Náš názor
Hotel Nona je hotelem střední kategorie na dobré úrovni (nedávno zrekonstruovaný) s výbornou polohou na pláži - ideální pro rodinnou dovolenou. Výhodný program All Inclusive za velmi přijatelnou cenu!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč