Orchidea Obrázek0
Orchidea Obrázek1
Orchidea Obrázek2
Orchidea Obrázek3
Orchidea Obrázek4
Orchidea Obrázek5
Orchidea Obrázek6
Orchidea Obrázek7
Orchidea Obrázek8
Orchidea Obrázek9
Orchidea Obrázek10
Orchidea Obrázek11
Orchidea Obrázek12
Orchidea Obrázek13
Orchidea Obrázek14

Orchidea

Bulharsko - Albena - Albena
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Tenisový kurt
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
V klidné části letoviska, v krajině lesní rezervace Balata s unikátním mikroklima je vzduch bohatý na jód a biologicky čisté životní prostředí. Hotel Orchidea se nachází na kopci s malebným výhledem na okolní krajinu. Nedaleko pláže se nachází centrum živého letoviska Albena s obchody, restauracemi, bary a pestrým vyžitím.

Pláž
Na pláž, která je vzdálena od hotelu Orchidea přibližně 800 m, se dostanete parkem po stinných alejích, které se mírně svažují k moři nebo hotelovým autobusem, který Vás zdarma zaveze na pláž (jezdí každých 30 minut od 9:00 – 17:00 hodin) nebo eskalátory, které spojují resort s pláží. 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma.

Vybavení
24 – hodinová recepce, trezor (za poplatek cca 8 leva/den), směnárna, TV koutek.  V hotelu Orchidea se nachází: hlavní restaurace s terasou, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled, lobby bar, bar u bazénu a snack bar se zmrzlinou. Ve velkém hotelovém areálu se nachází terasově postavený tří poschoďový, plavecký bazén se sladkou vodou a také dětský bazén s mini skluzavkou - tobogánem. Na pláži jsou poskytovány  2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma. Plážové ručníky si lze pronajmout za příplatek cca 3 leva/den. Bazény jsou otevřené od 08:30 – 18:00, během této doby tam jsou k dispozici plavčíci. V hotelu Orchidea je úschovna zavazadel a jsou nabízeny hotelové služby: půjčovna aut a prádelna. Hotel Orchidea přijímá platební karty Visa, MasterCard, EuroCard.

Pokoje
V hotelu Orchidea je pro hosty připraveno více než 200 vkusně zařízených pokojů, které jsou umístěny ve 3 patrech (bez výtahu).
Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlek pro děti/dospělé v podobě pohovky nebo postele). Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC), klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem a balkonem. Dětská postýlka - zdarma.
Rodinné pokoje - vybavení je stejné jako v dvoulůžkovém pokoji, možnost 2 přistýlek pro děti v podobě rozkládací pohovky nebo postele.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:30 - 10:30), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (18:30 - 21:30). Veškerá jídla jsou podávána formou bufetu v hlavní restauraci s terasou (jsou pořádány tematické večeře: kuchyně bulharská, italská či mořské plody, k dispozici je nabídka speciálního dětského menu). Kromě toho občerstvení (15:00 - 17:00), zmrzlina (11:00 - 21:30); místní studené nápoje (džusy, perlivé nápoje, minerální voda), a káva, čaj a cappuccino, stejně jako místní lihoviny (rum, gin, vodka, likéry, vermut, brandy, víno, šumivé víno, pivo), které se podávají v lobby baru (10:00 - 23:00), a baru u hlavní restauraci (12:00-14:00 a 18:00-21:00). Studené nápoje (džusy, perlivé nápoje, pivo) a teplé nápoje (káva, čaj) se podávají v restauraci Green Forest (11:00-16:00). V průběhu týdenního pobytu, si můžete minimálně jednou objednat (nejpozději den předem) oběd a večeři v jedné z určených restaurací a'la carte na území Albeny (nabídka je platná v červnu a září). Velkou výhodou je také možnost obědů a občerstvení v restauraci Green Forest, která se nachází nedaleko hotelové pláže.

Sport a zábava
Hosté hotelu Orchidea si mohou vychutnat 6 dní v týdnu pestrý program sportovní i zábavný: aerobik, vodní aerobik, šipky, šachy, stolní hry, stolní tenis, volejbal, večerní show, živá hudba a také různé hry a aktivity; kulečník a kola (za příplatek). Pro nejmenší je nachystáno dětské hřiště, mini-disco a mini-klub. V blízkosti hotelu Orchidea jsou tenisové kurty, které mohou být využívány za příplatek.

Internet
V hotelovém lobby internet Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.albena.bg

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/bulgaria-albena-wczasy/orchidea

Náš názor
Hotel Orchidea je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené se spoustou aktivit pro děti i dospělé. Další výhodou je zábava pro děti v rámci Figlo klubu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč