Ralitsa Aquaclub Obrázek0
Ralitsa Aquaclub Obrázek1
Ralitsa Aquaclub Obrázek2
Ralitsa Aquaclub Obrázek3
Ralitsa Aquaclub Obrázek4
Ralitsa Aquaclub Obrázek5
Ralitsa Aquaclub Obrázek6
Ralitsa Aquaclub Obrázek7
Ralitsa Aquaclub Obrázek8
Ralitsa Aquaclub Obrázek9
Ralitsa Aquaclub Obrázek10
Ralitsa Aquaclub Obrázek11
Ralitsa Aquaclub Obrázek12
Ralitsa Aquaclub Obrázek13
Ralitsa Aquaclub Obrázek14
Ralitsa Aquaclub Obrázek15
Ralitsa Aquaclub Obrázek16
Ralitsa Aquaclub Obrázek17
Ralitsa Aquaclub Obrázek18
Ralitsa Aquaclub Obrázek19
Ralitsa Aquaclub Obrázek20
Ralitsa Aquaclub Obrázek21
Ralitsa Aquaclub Obrázek22
Ralitsa Aquaclub Obrázek23
Ralitsa Aquaclub Obrázek24
Ralitsa Aquaclub Obrázek25
Ralitsa Aquaclub Obrázek26
Ralitsa Aquaclub Obrázek27
Ralitsa Aquaclub Obrázek28
Ralitsa Aquaclub Obrázek29
Ralitsa Aquaclub Obrázek30
Ralitsa Aquaclub Obrázek31
Ralitsa Aquaclub Obrázek32
Ralitsa Aquaclub Obrázek33
Ralitsa Aquaclub Obrázek34

Ralitsa Aquaclub

Bulharsko
Pobytový
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Ralitsa Aquaclub se nachází v letovisku Albena. Nedaleko odtud je řada zábavních aktivit, které resort nabízí např.: mnoho obchodů se suvenýry, restaurací a zelených parků a spoustu atrakcí pro celou rodinu. Mezinárodní letiště ve Varně je vzdáleno cca 40 km.

Pláž
Krásná široká písčitá veřejná pláž se nachází cca 950 m od hotelu Ralitsa Aquaclub (je k dispozici hotelový autobus). 2 lehátka a 1 slunečník - zdarma na pokoj.

Vybavení
24hodinová recepce s úschovnou zavazadel, směnárna, výtah, velký venkovní bazén (2 lehátka a 1 slunečník - zdarma), krytý bazén, obchod se suvenýry. Navíc se v hotelu nachází hlavní restaurace, restaurace a'la carte a bary. Za poplatek je k dispozici wellness zóna, ve které lze využít celou řadu masáží, procedur a vířivku.

Pokoje
Malé (cca 18 m²), ale velmi vkusně zařízené standardní pokoje, které mohou ubytovat 2 dospělé osoby s 1 přistýlkou pro dospělého nebo dítě. Všechny jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, minibarem (za příplatek), telefonem, klimatizací, trezorem (za příplatek) a balkonem.

Strava
All Inclusive - bohatý program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci a četné občerstvení mezi jídly v určených během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici během dne v označených hotelových barech, a také na plážovém baru.

Sport a zábava
Hotel Ralitsa Aquaclub organizuje denní animace pro děti i dospělé, aerobik, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, stejně jako stolní tenis a šipky. Pro děti: dětské hřiště a miniklub. Velkou výhodou je bezplatný vstup (neomezený) do nedalekého aquaparku Aquamania. Za poplatek je k dispozici: tenisový kurt, kulečník a vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
https://www.primasol-ralitsa-superior-aquaclub.com/pl-pl

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby milující dovádění v aquaparku a které si cení dobrý standard hotelů a jeho blízkost k mnoha atrakcím letoviska. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč