Ubytování TIR Obrázek0
Ubytování TIR Obrázek1
Ubytování TIR Obrázek2
Ubytování TIR Obrázek3
Ubytování TIR Obrázek4
Ubytování TIR Obrázek5
Ubytování TIR Obrázek6
Ubytování TIR Obrázek7

Egejské Turecko - sultánské rarity

Turecko - Istanbul
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Kriss Hotel

Poloha
Kriss Hotel je komorní hotel, který se nachází v dobře udržované zahradě v klidné oblasti. Je umístěn v docházkové vzdálenosti od letoviska Ortakent, kde se na promenádě nachází řada barů, kaváren a obchodů. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Hotel je vzdálen cca 13 km od centra Bodrumu a cca 45 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Kriss Hotel se nachází cca 300 m od veřejné písčité pláže v Ortakentu (cca 6 minutová procházka) s lehátky a slunečníky za poplatek a cca 1,5 km od pláže Camel Beach - jedna z nejkrásnějších pláží v této části Turecka (lehátka a slunečníky za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu. Bazén s oddělenou částí pro děti, lehátky a slunečníky u bazénu zdarma.
Za poplatek: trezor na recepci.

Pokoje
Kriss Hotel má 45 pokojů, které se nacházejí v jedné z několikapatrových budov umístěných v dobře udržované zahradě.
Standardní pokoje o rozloze cca 22-25 m² pro max. 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka možná ve formě patrové postele) jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem a francouzským balkónem.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Kriss Hotel nepořádá animační program. K dispozici: stolní tenis, šipky, mini hřiště pro děti. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži, plavby.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.bodrumkrissotel.com

Náš názor
Malý, komorní hotel s přátelskou atmosférou, který se nachází poblíž promenády nabízející široký výběr barů a restaurací. Kriss Hotel je skvělou volbou pro páry, které chtějí strávit klidnou dovolenou daleko od hluku města.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Tiana Beach Resort

Poloha
Komorní hotel Tiana Beach Resort se nachází v udržované zahradě v klidné oblasti, nedaleko krásného letoviska Turgutreis (cca 3 km), kde je mnoho barů, restaurací a obchodů. Centrum Bodrumu je vzdáleno cca 18 km a letiště Bodrum Milas cca 55 km od hotelu.

Pláž
Přímo u hotelu Tiana Beach Resort se nachází soukromá písečná pláž s molem. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu (10:00-23:00), bazén pravidelného tvaru s bezplatnými lehátky, brouzdaliště. Za příplatek: kadeřník, fotograf, market.

Pokoje
Hotel Tiana Beach Resort se skládá z 1 hlavní budovy, kde se na 2 patrech nachází 86 standardních pokojů pro max. 3 dospělé osoby nebo rodiny se dvěma dětmi (přistýlka v podobě patrové postele). Standardní pokoje (o rozloze cca 22-25 m²) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, mini barem (voda zdarma v den příjezdzu), trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), satelitní TV, telefonem. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou servírovány v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Tiana Beach Resort organizuje animace ve verzi Soft. V hotelu je k dispozici (zdarma): stolní tenis, šipky, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, turecké lázně, sauna, mini fitness centrum. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži, masáže, výlety lodí.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*** 

Náš názor
Malý, komorní hotel Tiana Beach Resort s přátelskou atmosférou, který se nachází v klidném prostředí přímo u písečné pláže. Doporučujeme těm, kteří se chtějí během dne opalovat a využívat vodní sporty a večer objevovat noční život nedalekého letoviska Turgutreis.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Breeze Beach Bodrum

Poloha
Komfortní a komorní hotel Breeze Beach Bodrum se nachází v Bodrumu, cca 400 m od centra zábavní čtvrti Gümbet, s velkým výběrem obchodů, restaurací, barů a klubů. Jachtařský přístav v centru Bodrumu leží cca 3 km. Letiště Bodrum je vzdáleno cca 35 km od hotelu.

Pláž
Hotel má soukromou písečnou pláž (místy kamenité dno) se slunečníky, lehátky a ručníky zdarma.

Vybavení
Hotel Breeze Beach Bodrum se nachází v zelené zahradě. Hostům je k dispozici: recepce, lobby, restaurace s výhledem na záliv, bar u bazénu (10:00-23:00). Hoteloví hosté mohou využívat velký venkovní bazén a brouzdaliště, obklopeny sluneční terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Pokoje
Hotel Breeze Beach Bodrum má 50 komfortních pokojů. Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka ve formě normální postele). Jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (voda zdarma, další spotřeba za poplatek), balkónem nebo terasou.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:00) formou bufetu. Občerstvení během dne (14:00-16:00) a sladké občerstvení (17:00-18:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, energetické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Breeze Beach Bodrum provozuje animace ve verzi soft. Zdarma: stolní tenis, dětské hřiště. Nedostatek animací hotel kompenzuje blízkostí zábavy a atrakcí ve městě Gumbet.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
http://www.breezehotelbodrum.com/

Náš názor
Skromný, ale komfortně zařízený hotel Breeze Beach Bodrum s výbornou polohou. Vzhledem k blízkosti rušného letoviska Gümbet, které nabízí mnoho restaurací, barů a diskoték, doporučujeme především mladým lidem. Útulný styl hotelu umožní celodenní opalování na soukromé pláži nebo u hotelového bazénu, zatímco večer je povinností užít si noční život v nedalekém Gümbetu a Bodrumu! 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jasmin Beach

Poloha
Hotel Jasmin Beach se nachází v letovisku Gümbet, cca 1 km od centra nabízejícího širokou škálu zábavy (restaurace, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra města Bodrum a cca 35 km od letiště Milas-Bodrum. 

Pláž
Písčito-oblázková veřejná pláž se nachází cca 50 m od hotelu Jasmin Beach. Lehátka, plážové osušky a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 4 bary: pool, panorama, garden a lobby bar. 5 sladkovodních bazénů, jeden se skluzavkami otevřenými v hodinách (11:00-12:00) a (15:00-16:00) - pouze pro děti starší 10 let, 1 krytý bazén, 3 bazény s oddělenými dětskými bazény. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, mini market 24 hod., fotograf, lékař, směnárna, obchod se suvenýry, herna.

Pokoje
Hotel Jasmin Beach má 276 prostorných, světlých pokojů různých standardů.
- Standardní pokoje - jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), mini ledničkou a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady.
- Pokoje typu Club - mají starší vybavení.
- Dvoupokojové rodinné pokoje Club - jsou vybaveny jako pokoje standard Club, navíc mají individuálně nastavitelnou klimatizaci a některé mají vanu. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Hotel má dva pokoje pro handicapované hosty.

Strava
All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení podávané v hlavní restauraci (14:00-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnost využití restaurace a'la carte (1x za pobyt, nutná rezervace) v hodinách od 19:30-21:30. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, turecká káva a místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00 hodině. Možnost objednání bezlepkových jídel (na vyžádání).

Sport a zábava
Hotel Jasmin Beach organizuje denní i večerní animační program ve verzi soft. Navíc: posilovna, turecké lázně, suchá a parní sauna, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyže, banán, ringo, vodní skútry, parasailing).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a u bazénu - zdarma,

Místní kategorie
 ****

Webové stránky
www.jasminbeach.com

Náš názor
Příjemný, udržovaný hotel, který se nachází jak v blízkosti pláže tak i zábavního centra Gümbet. Hotel Jasmin Beach doporučujeme těm, kteří preferují aktivní odpočinek a chtějí poznávat kouzla nočního života. Bohatá rekreační infrastruktura včetně mnoha bazénů poskytuje širokou škálu aktivit v areálu hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Bodrum Anadolu Hotel

Poloha
Bodrum Anadolu Hotel se nachází v dobře udržované zahradě, nedaleko (cca 1 km) zábavné čtvrti Gumbet s širokým výběrem barů, restaurací a diskoték. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 2 km a letiště Bodrum-Milas cca 35 km. Poslední rekonstrukce hotelu proběhla v roce 2015.

Pláž
Bodrum Anadolu Hotel se nachází cca 50 m od pěkné, i když ne příliš široké, písčito-štěrkové, veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, trezor na recepci (zdarma), lobby s TV místností, restaurace, restaurace a’la carte (za poplatek), snack bar a bar u bazénu. Hlavní bazén, bazén se skluzavkami a brouzdaliště pro děti. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: půjčovna automobilů, motocyklů a skútrů, kadeřnictví, prádelna.

Pokoje
Bodrum Anadolu Hotel má 155 pokojů nacházejících se ve dvoupatrových budovách v zahradě.
Standardní pokoje (cca 16m² - pokoje pro 2 osoby, cca 18m² - pokoje pro 3 osoby, 20-24m² - pokoje pro 4 osoby) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (možnost přistýlky v podobě samostatné postele nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, miniledničkou (voda při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek).

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (15:00-17:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hodinách 10:00-23:00 v baru u bazénu. Za poplatek: restaurace a'la carte, dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Bodrum Anadolu Hotel organizuje animační program během dne a večera ve verzi soft: hry a zábavy u bazénu a na pláži, aqua aerobic, posilovna, sauna, turecké lázně, kulečník, šipky, karty, stolní hry. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži (vodní lyže, banán, ringo, vodní skútry), procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub (4-12 let), mini disco. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.anadoluhotelbodrum.com

Náš názor
Skvělá nabídka pro všechny, kteří se chtějí dobře bavit na dovolené během aktivního odpočinku. Bodrum Anadolu Hotel doporučujeme zejména mladým lidem, kteří chtějí kromě hotelových atrakcí prozkoumávat půvaby letoviska na vlastní pěst. Animační tým Vám nedovolí se nudit a místní atrakce poskytnou nezapomenutelné zážitky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cactus Fleur Beach Club

Poloha
Hotel Cactus Fleur Beach Club je obklopen dobře udržovanou zahradou. Nachází se cca 2 km od centra města Yalikavak s výběrem barů a restaurací. Místní atrakce jako přístaviště Palmarina v Yalikavak nebo Větrné mlýny Yalikavak jsou v pěší vzdálenosti. Město Bodrum je vzdáleno cca 20 km a letiště cca 45 km. 

Pláž
Hotel Cactus Fleur Beach Club se nachází přímo na soukromé písčito-oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky zdarma. Ručníky za zálohu cca 10 EUR, výměna cca 1 EUR.

Vybavení
Recepce 24 hodin, směnárna, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, turecká a'la carte restaurace (za příplatek, cca 5 EUR/osoba), 3 bary. Velký bazén s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky a brouzdaliště pro děti. Platí se na místě: lékař, prádlo.

Pokoje
Hotel Cactus Fleur Beach Club má 152 stylově zařízených pokojů různých standardů.
Standardní pokoje s rozlohou cca 22 m² mohou ubytovat max. 3 dospělé (možnost přistýlky ve formě normální postele nebo rozkládací pohovky). Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (spotřeba za poplatek), trezorem (za poplatek cca 10 EUR/týden). Na vyžádání jsou k dispozici pokoje pro rodiny s rozlohou cca 35 m² pro max. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti. Všechny mají terasu nebo balkon. Možnost postýlky pro děti do 2 let zdarma.

Strava
All inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-12:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) ve formě bufetu. Přes den občerstvení (12:30-16:30), odpolední čaj (16:30-17:30), čerstvé sezónní ovoce (17:30-19:00) a noční občerstvení (23:00-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některý dovážený alkohol (10:00-23:00). Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Hotel Cactus Fleur Beach Club provozuje každodenní animace ve verzi soft a sportovní aktivity: hry u bazénu, fitness, tematické večery s živou hudbu. Dále: basketbal, volejbal, tenis, mini golf, stolní fotbal, šipky, sauna a turecké lázně. Dále aquapark sousedící s hotelem, možnost bezplatného využití od pondělí do pátku od června do poloviny září (v závislosti na počasí), o víkendech za poplatek cca 15 EUR/dospělý a cca 10 EUR/dítě. Za poplatek: masáže a procedury v lázeňském centru, vodní sporty na pláži (včetně šlapadel, kajaků), kulečník. Pro děti: mini club, mini disco.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. V pokojích za poplatek.

Místní kategorie
****

Jiné
www.fleurbeach.cactushotels.com

Náš názor
Doporučuje zejména rodinám s dětmi a mladým milujícím aquaparky! Hotel s veselou, rodinnou atmosférou, ve kterém se díky bohatému animačnímu programu nebudete nudit. Další výhodou hotelu Cactus Fleur Beach Club je malebné umístění a výborná kuchyně.

Kefaluka Resort

Poloha
Luxusní hotel Kefaluka Resort se nachází na upravené zelené ploše (o rozloze 5 ha), táhnoucí se podél krásné pláže unikající do tyrkysových vod Egejského moře. Turistické městečko Turgutreis s výběrem barů, restaurace a obchodů je vzdáleno cca 10 km, centrum města Bodrum cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 60 km.

Pláž
Kefaluka Resort se nachází u krásné, soukromé písečné pláže (400 m široké) s vlastním molem (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Možnost pronájmu altánku na pláži (za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace (vyžadováno společenské oblečení), 4 restaurace a’la carte: turecká, italská, mezinárodní a s mořskými plody (za poplatek cca 10 EUR/os., nutná rezervace), 4 restaurace nabízející občerstvení během dne, 10 barů včetně baru u bazénu, na pláži a na molu a diskotéka. Kromě toho 3 bazény: hlavní, s animacemi a krytý, ​​vířivka, aquapark s 5 skluzavkami, 3 dětské bazény, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. V hotelu se nachází kino. Za poplatek: pokojová služba 24 hodin, minimarket, obchod se suvenýry, fotograf, kadeřník, lékař, hlídání dětí (na vyžádání), půjčovna aut.

Pokoje
Kefaluka Resort má 367 elegantně zařízených pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Promo pokoje nemají balkon a výhled na moře. K dispozici jsou také standardní pokoje spojené dveřmi a pokoje Deluxe s výhledem na moře (o rozloze cca 36 m²). Na potvrzení jednopokojové rodinné pokoje typu Large (o rozloze cca 30 m²) - přistýlka v podobě rozkládací pohovky a dvoupokojové rodinné pokoje typu Suite (ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou).

 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení a zmrzlina v určených restauracích. Noční bufet v hlavní restauraci (24:00-7:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech 24 hodin, čerstvé ovocné šťávy jsou k  dispozici během snídaně ve Vitamin baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvová vína, šampaňské.

Sport a zábava
Kefaluka Resort organizuje animační program ve dne i večer. Kromě toho: nemotorové vodní sporty, windsurfing a katamarán (1 hod./den, nutná licence), fitness, posilovna, wellness centrum, tenis, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, jízda na kole, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorové vodní sporty, osvětlení kurtů a hřišť, bowling, hrací automaty.  Pro děti: miniklub. 

 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kefaluka.com


Náš názor
Kefaluka Resort je exkluzivní objekt s nejvyšší kvalitou služeb, vítěz mnoha ocenění spokojenosti zákazníků. Doporučujeme náročným klientům, kteří hledají klidný odpočinek daleko od shonu turistických letovisek, komplexní služby a veškeré vybavení v dosahu. Vzhledem k širokému spektru atrakcí pro děti doporučujeme rovněž rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kustur Club Holiday Village

Poloha
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází na pečlivě upraveném pozemku, cca 3 km od turistického centra Kusadasi s širokým výběrem restaurací a obchodů a cca 120 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází několik metrů od vlastní písečné pláže (pěkné, ale ne příliš široké) - přechod přes cestu nebo podchodem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: rybí, asijská, mexická, turecká a italská (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace), Ada Cafe, 4 bary: u bazénu, u relaxačního bazénu, na pláži a na diskotéce (za poplatek), 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), relaxační bazén, vířivka, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchod.

Pokoje
Hotel Kustur Club Holiday Village má 450 pokojů umístěných v nízkých budovách v krásné zahradě.
Superior pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (voda, soft drinky  a pivo při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou.
Garden pokoje v jednopodlažních budovách (o rozloze cca 24 m²) mohou ubytovat max. 3 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje a mají terasu. Na potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 31 m²) pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (11:00-16:00), odpolední (16:00-18:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Ada Cafe. Za poplatek: dovážené nápoje, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Kustur Club Holiday Village organizuje bohatý animační program během dne a večera, mimo jiné: zábavu u bazénu, aqua aerobic. Kromě toho: basketbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, posilovna, minifotbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, šipky, kajaky. Navíc: sauna a turecké lázně. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník, stolní fotbal. Pro děti: miniklub a dětské hřiště. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby, v Ada Cafe a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kusturclub.com

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby, které v průběhu prázdnin touží odpoutat se od každodenních starostí, relaxovat a být obklopeni teplým mořem a krásnou zahradou. Prázdninové středisko je zárukou skvělé zábavy v nespoutané atmosféře, díky oddělené relaxační části budete současně odpočívat v tichu a klidu. Velkým plusem hotelu Kustur Club Holiday Village jsou příjemné pokoje a chutná kuchyně. Doporučujeme rodinám s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Samara Hotel

Poloha
Samara Hotel
se nachází cca 5 km od města Torba s menším výběrem obchodů, restaurací a barů, cca 8 km od centra města Bodrum. Hotel je postaven na obrovském pozemku - cca 7 ha, v krásné zahradě. Zastávka místního autobusu je cca 100 m od hotelu. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž
Samara Hotel se nachází u soukromé písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, concierge, směnárna na recepci, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 6 barů, diskotéka, 1 velký bazén a dětský bazén s malou skluzavkou, vířivka. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: herna, mini market, kadeřnictví, pokojová služba, služba hlídání dětí. Hotel je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Samara Hotel má 301 pokojů.
- Standardní pokoje - velké, komfortně zařízené, pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (láhev vody, cola nebo fanta zdarma, další konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.
- Rodinné pokoje Junior Suite se 2 místnosti (o rozloze cca 40 m²), pro 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka v podobě rozkládací pohovky).
- Pokoje Senior Suite (o rozloze cca 50 m²), skládájí se ze 2 ložnic a obývacího pokoje. 

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní kontinentální snídaně, oběd a večeře formou pestrého bufetu. Občerstvení během dne (saláty, pizza, hamburgery, hranolky, špagety), káva, čaj, zákusky, palačinky gözleme, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (turecká kuchyně a mořské plody, nutná rezervace, otevřena od 15. května do 15. října, jsou vyžadovány večerní šaty). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, drinky (10:00-2:00), turecká káva a zmrzlina. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, všechny nápoje po 2:00 hodině, láhvové nápoje a čerstvé ovocné šťávy.

Sport a zábava
Denní a večerní animace, sportovní aktivity, večery s živou hudbou, tematické show. Navíc: 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, kajaky, šlapadla, windsurfing (je nutná licence), minigolf, mini fotbal, boccia, kulečník, stolní tenis, posilovna, sauna, turecké lázně a vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness, vodní sporty na pláži, půjčovna tenisového vybavení. Pro děti: dětské hřiště, miniklub (4-12 let).

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách - zdarma

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelsamara.com

Náš názor
Komfortní, vysoké kvality Samara Hotel s velmi dobrým standardem služeb. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k bohatému animačnímu programu a milovníkům aktivního odpočinku. Samara Hotel má velmi dobré reference od klientů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Titanic Deluxe

Poloha
Tento luxusní hotel Titanic Deluxe  se nachází na obrovské ploše v nádherné scenérii, v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Cca 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů, cca 25 km od centra města Bodrum a cca 15 km od letiště Milas - Bodrum.

Pláž
Hotel Titanic Deluxe se nachází u malebné 350 metrů písečné pláže s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma. K dispozici tzv. pavilony se slaměnou střechou na molu s výhledem na moře (za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná hala, hlavní restaurace, 4 à la carte restaurace: italská, s mořskými plody a turecká (bezplatná návštěva jednou za pobyt, nutná předchozí rezervace), s grilovanými pokrmy (za poplatek) , 9 barů: bar ve vstupní hale, bar u bazénu, bar na pláži, Irish Pub. Venkovní bazén, dětský bazén. Navíc za poplatek: prádelna, lékař, obchody, půjčovna aut, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:45), občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (12:00-23:00), noční občerstvení (24:00-3:00). Zdarma místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici nepřetržitě v lobby baru.

Sport a zábava
Hotel Titanic Deluxe provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: vodní gymnastika, pilates, jóga, plážový volejbal. Dále: tělocvična, sauna, parní lázeň, stolní tenis, basketbalové hřiště, 2 tenisové kurty, aquapark, kajaky, šlapadla. Pro děti, mini-klub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: procedury v centru SPA, vodní sporty na pláži, kurzy potápění.

Internet
Wi-Fi připojení na internet je zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.titanic.com.tr

Náš názor
Luxusní kaskádový hotel Titanic Deluxe s vysokým standardem služeb, ideální pro rodinnou dovolenou i pro dva. Nabízí širokou škálu atrakcí, chutné jídlo a vynikající upravenou pláž. Není možné se zde nudit, určitě to bude nezapomenutelná dovolená!

Sealight Resort Kusadasi

Poloha
Elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází cca 5 km od centra Kusadasi s četnými obchody, restauracemi a bary. Historický Efez je vzdálen cca 25 km a letiště v Bodrumu cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází na vysokém břehu. Do zátoky s 300 m dlouhou písečnou pláží (pozvolný vstup do moře) lze dojít po schodech nebo využít hotelový autobus (10:00-18:00). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná lobby, 6 výtahů, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, 2 restaurace a'la carte: s mořskými plody a turecká (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 2 ostatní restaurace a'la carte: východní a středomořská kuchyně (otevřeny budou v závislosti na obsazenosti hotelu), 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar. 3 bazény: velký nepravidelného tvaru, jeden se skluzavkami (otevřené v určených hodinách), bazén se slanou vodou a dětský bazén. U bazénu prosluněná terasa s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Pokoje
Hotel Sealight Resort Kusadasi má 465 pohodlných a moderně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 25 m²) pro max. 3 osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje, denně doplňován), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Superior (o rozloze 45 m²) pro 4 člennou rodinu. Vybaveny jsou stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) ) - jsou podávány formou bohatého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-20:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Celodenní animační program: zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Navíc: tenisový kurt, basketbal, volejbal, posilovna, jóga, lukostřelba, minifotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, kánoe, šlapadla, sauna. Za poplatek: kuželky, osvětlení kurtu, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června, do poloviny září).

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sealighthotel.com

Náš názor
Kaskádovitě položený, elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi zajišťuje skvělý výhled. Doporučujeme osobám orientovaným na aktivní odpočinek díky bohatým animacím a blízkosti turistického Kusadasi. Další výhodou hotelu je dobré jídlo a bohatý program Ultra All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amara Sealight Elite

Poloha
Moderní a elegantní hotel Amara Sealight Elite patřící hotelovému řetězci Sealight, se nachází cca 6 km od centra Kusadasi, kde je mnoho restaurací, barů a obchodů. Hotel je vzdálen cca 25 km od historického Efezu a cca 130 km od letiště Bodrum.

Pláž
Hotel Amara Sealight Elite se nachází přímo u soukromé 130metrové písčito-oblázkové pláže. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace, 7 restaurací nabízejících pokrmy mezinárodní kuchyně, včetně: 5 restaurací a'la carte (zdarma asijská, turecká a mezinárodní), další (kebab, italská, rybí), za poplatek: 3 bary: snack bar u bazénu, lobby bar. V areálu hotelu se nachází velký hlavní bazén nepravidelného tvaru, mini aquapark pro děti se skluzavkami, krytý bazén a vnitřní brouzdaliště. Sluneční terasa u bazénu s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Za poplatek: lékařská péče, kadeřnictví, obchody, prádelna, fotograf.

Pokoje
Hotel Amara Sealight Elite se skládá z 392 pohodlných a moderních pokojů. Standardní pokoje (o rozloze cca 42 m²) mohou ubytovat 3 dospělé osoby nebo rodinu 2 + 2 (přistýlka pro 2 osoby ve formě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (lehké drinky, denně doplňovaný), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Dětská postýlka - na vyžádání. Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou pestrého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, koláče a zmrzlina (12:00-19:00). Čerstvá pomerančová šťáva se servíruje ke snídani. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraném baru 24 hodin, v dalších barech v otevírací době. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Amara Sealight Elite provozuje bohatý animační program: hry a zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Dále: tenisový kurt, basketbal, volejbal, jóga, aerobik, fitness centrum, turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: kajaky, kulečník, vodní sporty, procedury a masáže v centru SPA. Pro děti: hotelový mini club (4-12 let).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Hotel Amara Sealight Elite vysoké kvality, který splňuje očekávání těch nejnáročnějších hostů. Doporučujeme zejména těm, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku, a také si cení bohatý animační program a blízkost atraktivního Kusadasi. Další výhodou je vynikající kuchyně - až 10 restaurací umožní ochutnat pokrmy kuchyní z různých oblastí světa!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Informace o hotelech

Hotely *** - skromné, obvykle se nacházejí mimo centra měst - (7 nocí: Bodrum/Milas - 2 noci, Canakkale - 1 noc, Pamukkale - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Kappadokie - 2 noci).'
Pokoje: dvoulůžkové (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a klimatizací (hotely v Kappadokii bez klimatizace).
Vybavení: restaurace a bar.
Strava: kontinentální snídaně formou bufetu a večeře (formou bufetu nebo menu servírované ke stolu). Nápoje k večeři za poplatek.
Místní kategorie: ***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

12. 04. - 19. 04. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
14 731 Kč
19. 04. - 26. 04. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
16 161 Kč
26. 04. - 03. 05. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
17 527 Kč
30. 04. - 07. 05. 2020 (8 dní)
Wrocław Polopenze
16 458 Kč
03. 05. - 10. 05. 2020 (8 dní)
Poznań Polopenze
15 529 Kč
07. 05. - 14. 05. 2020 (8 dní)
Wrocław Polopenze
15 859 Kč
10. 05. - 17. 05. 2020 (8 dní)
Poznań Polopenze
16 779 Kč
14. 05. - 21. 05. 2020 (8 dní)
Gdańsk Polopenze
16 449 Kč
17. 05. - 24. 05. 2020 (8 dní)
Poznań Polopenze
16 341 Kč
21. 05. - 28. 05. 2020 (8 dní)
Wrocław Polopenze
15 550 Kč
24. 05. - 31. 05. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
16 375 Kč
28. 05. - 04. 06. 2020 (8 dní)
Wrocław Polopenze
15 199 Kč
31. 05. - 08. 06. 2020 (8 dní)
Wrocław Polopenze
15 543 Kč
04. 06. - 11. 06. 2020 (8 dní)
Bydgoszcz Polopenze
17 114 Kč
07. 06. - 15. 06. 2020 (8 dní)
Poznań Polopenze
15 331 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč