Ubytování TIR Obrázek0
Ubytování TIR Obrázek1
Ubytování TIR Obrázek2
Ubytování TIR Obrázek3
Ubytování TIR Obrázek4
Ubytování TIR Obrázek5
Ubytování TIR Obrázek6
Ubytování TIR Obrázek7

Egejské Turecko - sultánské rarity

Turecko - Istanbul
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Dragut North

Poloha
Malý hotel Dragut North se nachází přímo u promenády, kterou lze dojít do nedalekého (cca 1 km) půvabného městečka Turgutreis. V centru jsou obchody, bary, restaurace a malebný přístav. Hotel leží cca 20 km od centra Bodrumu a cca 55 km od letiště.
 
Pláž
Hotel Dragut North se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s molem (přechod přes promenádu). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.
 
Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, bar, hlavní bazén, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Navíc za příplatek: prádelna, lékař (na vyžádání), půjčovna aut.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-21:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baru (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.
 
Sport a zábava
Hotel Dragut North organizuje denní a večerní animace ve verzi soft. Dále: představení, živá hudba, aerobik, sauna, fitness. Za poplatek: stolní tenis, lukostřelba, procedury a masáže ve wellness centru, vodní sporty na pláži (mimo jiné: kajaky, windsurfing, škola potápění, vodní lyže).
 
Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.dragutpoint.com

Náš názor
Velkou výhodou hotelu Dragut North je jeho poloha hned vedle malého, půvabného městečka Turgutreis. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří si cení odpočinek daleko od turistického ruchu a dávají přednost uvolněné atmosféře.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Tiana Beach Resort

Poloha
Komorní hotel Tiana Beach Resort se nachází v udržované zahradě v klidné oblasti, nedaleko krásného letoviska Turgutreis (cca 3 km), kde je mnoho barů, restaurací a obchodů. Centrum Bodrumu je vzdáleno cca 18 km a letiště Bodrum Milas cca 55 km od hotelu.

Pláž
Přímo u hotelu Tiana Beach Resort se nachází soukromá písečná pláž s molem. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu (10:00-23:00), bazén pravidelného tvaru s bezplatnými lehátky, brouzdaliště. Za příplatek: kadeřník, fotograf, market.

Pokoje
Hotel Tiana Beach Resort se skládá z 1 hlavní budovy, kde se na 2 patrech nachází 86 standardních pokojů pro max. 3 dospělé osoby nebo rodiny se dvěma dětmi (přistýlka v podobě patrové postele). Standardní pokoje (o rozloze cca 22-25 m²) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, mini barem (voda zdarma v den příjezdzu), trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), satelitní TV, telefonem. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou servírovány v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Tiana Beach Resort organizuje animace ve verzi Soft. V hotelu je k dispozici (zdarma): stolní tenis, šipky, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, turecké lázně, sauna, mini fitness centrum. Za poplatek: centrum vodních sportů na pláži, masáže, výlety lodí.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*** 

Náš názor
Malý, komorní hotel Tiana Beach Resort s přátelskou atmosférou, který se nachází v klidném prostředí přímo u písečné pláže. Doporučujeme těm, kteří se chtějí během dne opalovat a využívat vodní sporty a večer objevovat noční život nedalekého letoviska Turgutreis.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Club Blue White

Poloha
Tento úžasný hotel Club Blue White se nachází na kopci, v dobře udržované zahradě podél pláží Egejského pobřeží. Cca 4 km od turistického letoviska Turgutreis s výběrem barů, restaurací a okouzlujícím přístavem. Centrum Bodrum je vzdáleno cca 20 km a letiště Bodrum cca 55 km od hotelu.

Pláž
Hotel Club Blue White se nachází přímo u soukromé, písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži a v hotelové zahradě u pláže - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné zálohy.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu. Hlavní bazén s brouzdalištěm a bazén se skluzavkami. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné zálohy. Za poplatek: prádelna, market.

Pokoje
Hotel Club Blue White má 80 příjemně zařízených standardních pokojů. Tyto pokoje (o rozloze cca 20 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (v den příjezdu je voda k dispozici zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkónem nebo terasou. Rodinné pokoje (o rozloze cca 25 m²) se 2 oddělenými ložnicemi pro 4členou rodinu jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (14:00-16:00) a přestávka na kávu, čaj a zákusky (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru v hodinách od 10:00-23:00. Za příplatek: dovážené a balené nápoje.

Sport a zábava
Hotel Club Blue White organizuje animace během dne ve verzi Soft: aerobik a večerní animace. Kromě toho: stolní tenis, šipky, volejbalové, basketbalové a fotbalové hřiště. Pro děti: dětské hřiště a miniklub (4-12 let). Vodní sporty na pláži - za příplatek.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
www.clubbluewhite.com

Náš názor
Rodinný hotel Club Blue White se nachází v blízkosti krásného letoviska Turgutreis. Díky velkému, pěkně upravenému hotelovému areálu a milé obsluze je skvělou volbu pro rodinnou dovolenou. Program prázdninové vesnice zaručuje veselou, uvolněnou atmosféru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Dragut South

Poloha
Komfortní hotel Dragut South se nachází v blízkosti turistického města Turgutreis, kde jsou obchody, bary, restaurace a okouzlující přístav. Hotel leží cca 20 km od centra města Bodrum a cca 55 km od letiště Milas-Bodrum.

Pláž
Hotel Dragut South se nachází u písčito-oblázkové pláže s molem (přechod přes promenádu). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.
 
Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, snack bar, lobby bar, hlavní bazén, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Kromě toho za poplatek: prádelna, lékař, konferenční místnost, půjčovna aut a mopedů.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), občerstvení během dne (15:00-17:00), večeře (19: 30-21:30), noční polévka (23:30-24:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve snack baru a lobby baru v hodinách od 10:00- 24:00. Za poplatek: dovážené nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Dragut South organizuje denní a večerní animační program ve verzi soft. Večerní představení, živá hudba, aerobik, sauna, fitness, šipky. Za poplatek: stolní tenis, lukostřelba, procedury a masáže ve wellness centru, vodní sporty na pláži (mimo jiné: kajaky, windsurfing, škola potápění, vodní lyže).
 
Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.dragutpoint.com

Náš názor
Moderně zařízený hotel Dragut South se nachází v jedné z nejmalebnějších částí regionu. Doporučujeme zejména párům a známým, kteří hledají komfort v podobě bezvadného servisu a útulných pokojů. Díky skvělé poloze se zde opravdu nikdo nebude nudit.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sami Beach

Poloha
Hotel Sami Beach je obklopen středomořskou zahradou. Nachází se v centru zábavního letoviska Gümbet. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází mnoho barů, restaurací a klubů. Gümbet je známé svým rušným centrem a množstvím diskoték. Centrum Bodrumu je vzdáleno cca 3 km a letiště Milas-Bodrum cca 40 km.

Pláž
Hotel Sami Beach se nachází nedaleko soukromé písčito-štěrkové pláže - stačí přejít přímořskou promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na recepci - zdarma.

Vybavení
Hotel Sami Beach se skládá ze 2 budov: třípodlažní hlavní budovy a dvoupodlažní budovy Anex (na druhé straně cesty, bez výtahu). Recepce, směnárna, lobby, trezor na recepci (cca 10 EUR/týden), TV místnost. Hlavní restaurace, restaurace a’la carte (za poplatek, pro hotelové hosty 10 % sleva), 2 bary: snack bar a bar u bazénu. Bazén a brouzdaliště pro děti, prosluněná terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Možnost zapůjčení plážových osušek - záloha cca 5 EUR/ks. Za poplatek: kadeřnictví, lékař, prádelna.

Pokoje
Hotel Sami Beach má celkem 159 pokojů. 
Standardní pokoje (v hlavní budově) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, mini ledničkou a balkonem. Většina pokojů má částečný výhled na moře. 
Pokoje annex mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti, mohou mít starší vybavení. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne (15:00-16:30), káva a čaj (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Sami Beach neorganizuje večerní animační program. Hostům jsou k dispozici: kurzy jógy (první lekce zdarma, další za poplatek), stolní tenis, kulečník, šipky, sauna a turecké lázně. Za poplatek: vodní sporty na pláži (vodní lyže a skútry, parasailing, kajaky, šlapadla, banán, ringo), procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.samibeachhotel.com

Náš názor
Skvělá poloha, hned u oblíbené pláže v Gümbet a v blízkosti zábavního centra tohoto rušného turistického letoviska. Hotel Sami Beach doporučujeme především párům a mladým, méně náročným klientům, kteří po všech vzrušujících atrakcích nočního života najdou v areálu hotelu odpočinek (bez animačního programu).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Sealight Family Club

Poloha
Komfortní hotel Sealight Family Club patřící hotelovému řetězci Sealight se nachází na rozsáhlé ploše, cca 5 km od centra Kusadasi s mnoha obchody, restauracemi a bary. Hotel leží cca 25 km od historického Efezu. Letiště Bodrum je vzdáleno cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Family Club se nachází u soukromé, 300 m dlouhé písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu, plážový bar s panoramatickým výhledem. V areálu hotelu se nachází hlavní bazén, aquapark a mini aquapark pro nejmenší hosty. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: lékařská péče, kadeřnictví, obchody, prádelna, fotograf.

Pokoje
Hotel Sealight Family Club se skládá ze 111 komfortních a dobře udržovaných pokojů. Standardní pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat 3 dospělé osoby nebo rodinu 2 + 2. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, občerstvení během dne (14:00-16:30), nealkoholické a místní alkoholické nápoje k dispozici v baru u bazénu a v lobby (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, zmrzlina, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Sealight Family Club pořádá animační program ve verzi Soft: tematické zábavy, ranní a večerní hry u bazénu, večerní show, živá hudba. Navíc: stolní tenis, karty, šachy, stolní hry, šipky, turecké lázně (nutná dřívější rezervace), sauna (nutná dřívější rezervace). Za poplatek: kulečník, vodní sporty, minigolf, masáže. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let) a 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září).

Internet
Ve společných prostorách hotelu a na pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel dobré kvality, který patří pod známou a ceněnou hotelovou síť Sealight. Hotel Sealight Family Club je umístěn přímo u pláže, má bohatou nabídku animací a sportů. Poskytuje klidný odpočinek celým rodinám a blízkost Kusadasi umožňuje objevovat kouzlo tohoto letoviska. Další výhodou je velmi dobrá kuchyně!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cactus Fleur Beach Club

Poloha
Hotel Cactus Fleur Beach Club je obklopen dobře udržovanou zahradou. Nachází se cca 2 km od centra města Yalikavak s výběrem barů a restaurací. Místní atrakce jako přístaviště Palmarina v Yalikavak nebo Větrné mlýny Yalikavak jsou v pěší vzdálenosti. Město Bodrum je vzdáleno cca 20 km a letiště cca 45 km. 

Pláž
Hotel Cactus Fleur Beach Club se nachází přímo na soukromé písčito-oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky zdarma. Ručníky za zálohu cca 10 EUR, výměna cca 1 EUR.

Vybavení
Recepce 24 hodin, směnárna, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, turecká a'la carte restaurace (za příplatek, cca 5 EUR/osoba), 3 bary. Velký bazén s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky a brouzdaliště pro děti. Platí se na místě: lékař, prádlo.

Pokoje
Hotel Cactus Fleur Beach Club má 152 stylově zařízených pokojů různých standardů.
Standardní pokoje s rozlohou cca 22 m² mohou ubytovat max. 3 dospělé (možnost přistýlky ve formě normální postele nebo rozkládací pohovky). Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (spotřeba za poplatek), trezorem (za poplatek cca 10 EUR/týden). Na vyžádání jsou k dispozici pokoje pro rodiny s rozlohou cca 35 m² pro max. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti. Všechny mají terasu nebo balkon. Možnost postýlky pro děti do 2 let zdarma.

Strava
All inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-12:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) ve formě bufetu. Přes den občerstvení (12:30-16:30), odpolední čaj (16:30-17:30), čerstvé sezónní ovoce (17:30-19:00) a noční občerstvení (23:00-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některý dovážený alkohol (10:00-23:00). Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Hotel Cactus Fleur Beach Club provozuje každodenní animace ve verzi soft a sportovní aktivity: hry u bazénu, fitness, tematické večery s živou hudbu. Dále: basketbal, volejbal, tenis, mini golf, stolní fotbal, šipky, sauna a turecké lázně. Dále aquapark sousedící s hotelem, možnost bezplatného využití od pondělí do pátku od června do poloviny září (v závislosti na počasí), o víkendech za poplatek cca 15 EUR/dospělý a cca 10 EUR/dítě. Za poplatek: masáže a procedury v lázeňském centru, vodní sporty na pláži (včetně šlapadel, kajaků), kulečník. Pro děti: mini club, mini disco.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. V pokojích za poplatek.

Místní kategorie
****

Jiné
www.fleurbeach.cactushotels.com

Náš názor
Doporučuje zejména rodinám s dětmi a mladým milujícím aquaparky! Hotel s veselou, rodinnou atmosférou, ve kterém se díky bohatému animačnímu programu nebudete nudit. Další výhodou hotelu Cactus Fleur Beach Club je malebné umístění a výborná kuchyně.

Jasmin Beach

Poloha
Hotel Jasmin Beach se nachází v letovisku Gümbet, cca 1 km od centra nabízejícího širokou škálu zábavy (restaurace, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra města Bodrum a cca 35 km od letiště Milas-Bodrum. 

Pláž
Písčito-oblázková veřejná pláž se nachází cca 50 m od hotelu Jasmin Beach. Lehátka, plážové osušky a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 4 bary: pool, panorama, garden a lobby bar. 5 sladkovodních bazénů, jeden se skluzavkami otevřenými v hodinách (11:00-12:00) a (15:00-16:00) - pouze pro děti starší 10 let, 1 krytý bazén, 3 bazény s oddělenými dětskými bazény. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, mini market 24 hod., fotograf, lékař, směnárna, obchod se suvenýry, herna.

Pokoje
Hotel Jasmin Beach má 276 prostorných, světlých pokojů různých standardů.
- Standardní pokoje - jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), mini ledničkou a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady.
- Pokoje typu Club - mají starší vybavení.
- Dvoupokojové rodinné pokoje Club - jsou vybaveny jako pokoje standard Club, navíc mají individuálně nastavitelnou klimatizaci a některé mají vanu. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Hotel má dva pokoje pro handicapované hosty.

Strava
All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení podávané v hlavní restauraci (14:00-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnost využití restaurace a'la carte (1x za pobyt, nutná rezervace) v hodinách od 19:30-21:30. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, turecká káva a místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00 hodině. Možnost objednání bezlepkových jídel (na vyžádání).

Sport a zábava
Hotel Jasmin Beach organizuje denní i večerní animační program ve verzi soft. Navíc: posilovna, turecké lázně, suchá a parní sauna, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyže, banán, ringo, vodní skútry, parasailing).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a u bazénu - zdarma,

Místní kategorie
 ****

Webové stránky
www.jasminbeach.com

Náš názor
Příjemný, udržovaný hotel, který se nachází jak v blízkosti pláže tak i zábavního centra Gümbet. Hotel Jasmin Beach doporučujeme těm, kteří preferují aktivní odpočinek a chtějí poznávat kouzla nočního života. Bohatá rekreační infrastruktura včetně mnoha bazénů poskytuje širokou škálu aktivit v areálu hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Sealight Resort Kusadasi

Poloha
Elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází cca 5 km od centra Kusadasi s četnými obchody, restauracemi a bary. Historický Efez je vzdálen cca 25 km a letiště v Bodrumu cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází na vysokém břehu. Do zátoky s 300 m dlouhou písečnou pláží (pozvolný vstup do moře) lze dojít po schodech nebo využít hotelový autobus (10:00-18:00). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná lobby, 6 výtahů, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, 2 restaurace a'la carte: s mořskými plody a turecká (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 2 ostatní restaurace a'la carte: východní a středomořská kuchyně (otevřeny budou v závislosti na obsazenosti hotelu), 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar. 3 bazény: velký nepravidelného tvaru, jeden se skluzavkami (otevřené v určených hodinách), bazén se slanou vodou a dětský bazén. U bazénu prosluněná terasa s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Pokoje
Hotel Sealight Resort Kusadasi má 465 pohodlných a moderně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 25 m²) pro max. 3 osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje, denně doplňován), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Superior (o rozloze 45 m²) pro 4 člennou rodinu. Vybaveny jsou stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) ) - jsou podávány formou bohatého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-20:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Celodenní animační program: zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Navíc: tenisový kurt, basketbal, volejbal, posilovna, jóga, lukostřelba, minifotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, kánoe, šlapadla, sauna. Za poplatek: kuželky, osvětlení kurtu, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června, do poloviny září).

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sealighthotel.com

Náš názor
Kaskádovitě položený, elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi zajišťuje skvělý výhled. Doporučujeme osobám orientovaným na aktivní odpočinek díky bohatým animacím a blízkosti turistického Kusadasi. Další výhodou hotelu je dobré jídlo a bohatý program Ultra All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Korumar Deluxe

Poloha
Elegantní hotel Korumar Deluxe umístěný na kopci, ze kterého se rozprostírá nádherný výhled na modré vody Egejského moře. Hotel leží cca 2 km od centra Kusadasi s četnými bary, restauracemi a obchody a bohatou nabídkou nočního života. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 125 km.

Pláž
Hotel Korumar Deluxe se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s plošinou, která je nad vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.
 
Vybavení
Recepce, prostorná lobby, směnárna, TV místnost, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte (za poplatek, nutná dřívější rezervace), 5 barů, mimo jiné: u pláže, snack bar, lobby bar. Hlavní bazén, dětské brouzdaliště se skluzavkou pro děti od 3 do 10 let. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: butiky, market, lékař, kadeřnictví, prádelna.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30). Navíc občerstvení během dne (11:00-16:00), bufet pro děti (19:00-21:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (16:30-17:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00-24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.
 
Sport a zábava
Hotel Korumar Deluxe organizuje denní i večerní animace, aerobik, posilovna, hry v bazénu, večerní show, tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, šipky, lukostřelba, sauna, turecké lázně. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, vodní sporty, škola potápění, procedury ve wellness centru.
 
Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.korumar.com.tr

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel Korumar Deluxe s krásným výhledem a rozsáhlým rekreačně-sportovním zázemím. Skvělá základna k objevování této části Turecka, nedaleko centra Kusadasi s mnoha atrakcemi. Doporučujeme těm, kteří očekávají od hotelu dobré služby, chutnou kuchyni a komfortní pokoje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Diamond of Bodrum

Poloha
Kaskádovitě umístěný hotel Diamond of Bodrum s nádherným výhledem na azurové vody Egejského moře a hrad sv. Petra. Hotel se nachází cca 500 m od turistického centra Bodrum s mnoha butiky, obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 32 km.
 
Pláž
Hotel Diamond of Bodrum se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže (přechod přes promenádu ​​nebo tunelem), mořské dno je místy skalnaté (doporučuje se ochranná obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (za příplatek, otevřena v hlavní sezóně), 4 bary: plážový bar (10:00-18:00), střešní bar s panoramatickým výhledem na záliv (16:00-24:00), 24h lobby bar, bar u bazénu (10:00-24:00). Kromě toho: bazén, brouzdaliště, vířivka, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Navíc za poplatek: konferenční místnost, prádelna, kadeřnictví, lékař, fotograf, mini market.
 
Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), zmrzlina (12:30-14:30, 19:00-21:30), občerstvení během dne (12:30-17:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (17:00-18:00), noční občerstvení (23:30-00:15), studené sendviče (1:00-7:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a některé dovážené nápoje v lobby baru 24 hodin. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.
 
Sport a zábava
Hotel Diamond of Bodrum organizuje animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, kulečník, šipky, aquaaerobik, stolní tenis, miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště, živá hudba, ukázky, wellness centrum: turecké lázně, sauna a za poplatek - masáže a procedury.
 
Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.diamondofbodrum.com.tr

Náš názor
Nepochybně největší výhodou hotelu Diamond of Bodrum je jeho malebné umístění (z terasy lze obdivovat řecký ostrov Kos) a blízkost zábavního města Bodrum. Vedle hotelu se táhne promenáda, kterou lze dojít na taková místa jako např.: hrad sv. Petra, přístav nebo okouzlující hospody s místní kuchyní. Doporučujeme zejména párům a skupinám přátel, které během dne využívají bohatou hotelovou službu a ve večerních hodinách noční život, který toto turistické město nabízí. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Labranda Ephesus Princess

Poloha
Luxusní hotel Labranda Ephesus Princess se nachází na rozsáhlé zelené ploše, na malebném kopci, ze kterého se rozprostírá nádherný výhled na Egejské moře. Hotel leží pouhých cca 10 km od oblíbeného letoviska Kusadasi s četnými bary, restauracemi a obchody. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 140 km.

Pláž
Hotel Labranda Ephesus Princess se nachází u písečné pláže s molem (sestup na pláž po schodech nebo bezplatným hotelovým autobusem) s křišťálově čistou vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, elegantní lobby, TV místnost, hlavní restaurace, tematické restaurace a'la carte (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), mimo jiné: italská, turecká, restaurace s mořskými plody. 7 barů: u bazénu, na pláži, v lobby. Za poplatek: vinárna, bar na diskotéce, VIP bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami, dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Navíc za poplatek: obchody, butik, mini market, prádelna, půjčovna aut.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30). Navíc: noční polévka (21:00-1:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby baru (10:00-24:00). Za příplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Sport a zábava
Hotel Labranda Ephesus Princess organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Večerní show, živá hudba, turecké večery a diskotéky, hry v bazénu a na pláži, plážový volejbal, aerobik, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, šipky, fotbalové hřiště, sauna, posilovna, pára a turecké lázně. Pro děti: miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži.
 
Internet
V lobby, u hlavního bazénu a v restauraci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.labrandaresort.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel s vynikající kuchyní a krásným výhledem. Neobvykle široký výběr typů pokojů umožní přizpůsobit nabídku potřebám každého klienta. Díky bohaté sportovně-rekreační infrastruktuře a vynikajícímu servisu je hotel ideální pro páry a rodiny s dětmi.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Venosa Beach

Poloha
Hotel Venosa Beach se nachází v městečku Yesilkent (cca 5 km od centra města Altinkum). Bývalá rybářská vesnička je dnes oblíbeným turistickým letoviskem vzdáleným cca 5 km od města Didim (známého antickými ruinami Apollónova chrámu) a cca 70 km od letiště Milas-Bodrum. Snadný dojezd do centra města Altinkum místní hromadnou dopravou (v letní sezóně jezdí co cca 15 minut) nebo taxikem.

Pláž
Hotel Venosa Beach se nachází přímo u široké písčito-oblázkové soukromé pláže s pozvolným sestupem do moře (doporučujeme koupací obuv). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a'la carte, 4 bary: bar v lobby, bar u bazénu, snack a vitamin bar, bar na diskotéce. Navíc je k dispozici bazén se skluzavkami (otevřen v určených hodinách), olympijský plavecký bazén, krytý bazén (uzavřen od června do poloviny září) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: lékař, kadeřnictví, mini market, obchod se suvenýry. 

Pokoje
Hotel Venosa Beach má 339 elegantních a komfortně zařízených pokojů.
- Standardní pokoje (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny: koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (zdarma 1 láhev vody denně/pokoj, ostatní konzumace za poplatek) a balkonem nebo terasou. 
Na vyžádání jsou k dispozici jiné typy pokojů:
- Pokoje typu Large (o rozloze cca 33 m²) - 1 velký pokoj pro 3 dospělé osoby a dítě na přistýlce v podobě rozkládací pohovky.
- Rodinné pokoje - 2 místnosti (o rozloze cca 36 m²) - pro max. 4 dospělé osoby a dítě na přistýlce. Všechny pokoje mají alespoň částečný výhled na moře. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře v hlavní restauraci formou bohatého bufetu, občerstvení během dne, zmrzlina pro děti, káva/čaj, noční občerstvení, turecké sladkosti. 1x za pobyt možnost využití restaurace a'la carte (po předchozí rezervaci). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru 24 hodin. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje v láhvích a v plechovkách, vybrané nápoje na diskotéce a čerstvé ovocné šťávy. Dětská jídla a vysoké židle jsou k dispozici v restauraci.

Sport a zábava
Hotel Venosa Beach organizuje pestrý sportovní a animační program: aerobik, aqua aerobic, fitness, basketbal, volejbal, stolní tenis, tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), lukostřelba, večerní show, diskotéka. Navíc bohatě vybavené wellness centrum: sauna a turecké lázně (zdarma). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, vodní sporty na pláži. Pro děti: hotelový mini klub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.venosa.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/venosa-beach

Náš názor
Velmi elegantní hotel Venosa Beach je určen zejména rodinám s dětmi. Má mnoho výhod pro nejmenší a bohatou sportovně-rekreační infrastrukturu. Nachází se u krásné pláže, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou. Hotel Venosa Beach je proslulý svou výbornou kuchyní. V předchozích sezónách našimi klienty prověřený a oceněný je jimi opakovaně vybírán.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amara Sealight Elite

Poloha
Moderní a elegantní hotel Amara Sealight Elite patřící hotelovému řetězci Sealight, se nachází cca 6 km od centra Kusadasi, kde je mnoho restaurací, barů a obchodů. Hotel je vzdálen cca 25 km od historického Efezu a cca 130 km od letiště Bodrum.

Pláž
Hotel Amara Sealight Elite se nachází přímo u soukromé 130metrové písčito-oblázkové pláže. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace, 7 restaurací nabízejících pokrmy mezinárodní kuchyně, včetně: 5 restaurací a'la carte (zdarma asijská, turecká a mezinárodní), další (kebab, italská, rybí), za poplatek: 3 bary: snack bar u bazénu, lobby bar. V areálu hotelu se nachází velký hlavní bazén nepravidelného tvaru, mini aquapark pro děti se skluzavkami, krytý bazén a vnitřní brouzdaliště. Sluneční terasa u bazénu s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Za poplatek: lékařská péče, kadeřnictví, obchody, prádelna, fotograf.

Pokoje
Hotel Amara Sealight Elite se skládá z 392 pohodlných a moderních pokojů. Standardní pokoje (o rozloze cca 42 m²) mohou ubytovat 3 dospělé osoby nebo rodinu 2 + 2 (přistýlka pro 2 osoby ve formě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (lehké drinky, denně doplňovaný), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Dětská postýlka - na vyžádání. Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou pestrého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, koláče a zmrzlina (12:00-19:00). Čerstvá pomerančová šťáva se servíruje ke snídani. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraném baru 24 hodin, v dalších barech v otevírací době. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Amara Sealight Elite provozuje bohatý animační program: hry a zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Dále: tenisový kurt, basketbal, volejbal, jóga, aerobik, fitness centrum, turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: kajaky, kulečník, vodní sporty, procedury a masáže v centru SPA. Pro děti: hotelový mini club (4-12 let).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Hotel Amara Sealight Elite vysoké kvality, který splňuje očekávání těch nejnáročnějších hostů. Doporučujeme zejména těm, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku, a také si cení bohatý animační program a blízkost atraktivního Kusadasi. Další výhodou je vynikající kuchyně - až 10 restaurací umožní ochutnat pokrmy kuchyní z různých oblastí světa!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Royal Asarlik Beach

Poloha
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází na poměrně rozsáhlé ploše s hlavní budovou a budovami v zahradě. Hotel leží cca 200 m od zábavního centra letoviska Gümbet. Nedaleko hotelu je mnoho barů, restaurací a klubů. Letovisko Gümbet je známé především díky rušnému centru a četným diskotékám. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 3 km a letiště Bodrum-Milas cca 35 km.

Pláž
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky.

Vybavení
Recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte: čínská, rybí a italská (nutná dřívější rezervace), 6 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu a na pláži. Venkovní bazén (sladkovodní) a krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc: obchod, kadeřnictví, fotograf, lékař, prádelna, konferenční místnost.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30), občerstvení během dne (12:30-16:30), káva a zákusky (11:00-18:00), noční občerstvení (00:00-1:00), sendviče (00:00-7:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené nápoje jsou k dispozici 24 hodin v baru Panorama. Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Royal Asarlik Beach organizuje denní a večerní animace ve verzi Soft. Hry v bazénu, šipky, stolní tenis, posilovna, představení, turecké večery, diskotéka, sauna, turecké lázně. Pro děti: dětské hřiště. Navíc za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vířivka, vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.royalasarlikbeach.com

Náš názor
Hotel Royal Asarlik Beach má perfektní polohu - od strany moře se rozprostírá nádherný výhled na záliv a z druhé strany (pouhých cca 200 m) se nachází rušné centrum letoviska Gümbet. Díky výhodnému programu Ultra All Inclusive, komfortním pokojům a hotelovým animacím zde strávíte příjemnou dovolenou. Ideální nabídka pro páry, skupiny přátel a rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Smartline Bitez Garden Life

Poloha
Hotel Smartline Bitez Garden Life se nachází v klidné oblasti ve městě Bitez. Centrum města Bodrum s mnoha bary, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 6 km od hotelu. Na letiště Bodrum-Milas je to cca 45 km.

Pláž
Hotel Smartline Bitez Garden Life leží cca350 m od veřejné, písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte servírující plody moře (nutná předchozí rezervace), 3 bary, včetně baru v zahradě a u bazénu. 3 bazény, z toho 1 má oddělenou část pro děti a relaxační bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.  Za příplatek: mini market, butik, kadeřnictví, fotograf, lékař.

Pokoje
Hotel Smartline Bitez Garden Life má 176 hezky zařízených pokojů rozmístěných v jednopodlažních budovách v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, miniledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkonem.
K dispozici jsou také rodinné pokoje o 1 místnosti (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 3 dospělé osoby nebo 3 dospělé osoby a dítě. Jsou vybaveny jako standardní pokoje. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte servírující pokrmy z mořských plodů - rezervace nutná (otevřená úterý-neděle, od poloviny června do poloviny září). Během dne je k dispozici občerstvení, gözleme - turecké placky, káva a zákusky. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00 do 23:00. Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva, energetické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Smartline Bitez Garden Life organizuje animační program ve verzi soft. Některé dny v týdnu večerní show. Navíc je k dispozici: vodní pólo, aquaaerobic, šipky, stolní tenis, kulečník, wellness centrum (sauna a turecká lázeň - zdarma). Pro děti: dětské hřiště a miniklub (4-12 let - otevřen pouze v červenci a srpnu). Za příplatek: procedury a masáže ve wellness.

Internet
V lobby a ve veřejných částech hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.bitezgardenlife.com

Náš názor
Hotel Smartline Bitez Garden Life doporučujeme zejména pro ty, kdo dávají přednost relaxaci v klidu a daleko od rušných turistických destinací. Procházkou lze dojít do centra města Bodrum, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací. Dobrá volba pro rodiny se staršími dětmi vzhledem k rodinným pokojům. Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palm Wings Kusadasi

Poloha
Hotel Palm Wings Kusadasi se nachází asi 4 km od centra městečka Davutlar, přibližně 15 km od centra Kusadasi a přibližně 120 km od letiště v Bodrumu. V okolí hotelu se mimo jiné nachází zřícenina města Efez, klášter Kursunlu, národní park Dilek a mnoho dalších turistických zajímavostí.

Pláž
Hotel Palm Wings Kusadasi se nachází u široké, soukromé písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, restaurace, 3 restaurace a'la carte (rybí, turecká, italská), 5 barů: lobby bar, pool & beach bar, snack bar, cafe bar a disko bar. Hlavní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén se skluzavkou, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, fotograf, lékař, butik, herna.

Pokoje
Hotel Palm Wings Kusadasi má 346 moderně zařízených pokojů.
- Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě normální postele, pohovky nebo skládacího lůžka). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (1 láhev minerální vody/den zdarma, zbývající konzumace za poplatek).
- Navíc jsou k dispozici pokoje Large (o rozloze cca 32 m²), které jsou vybaveny jako standardní pokoje s přistýlkou ​​v podobě poschoďové postele pro 2 dospělé osoby a 2 děti.
- Na vyžádání jsou k dispozici:
- Rodinné pokoje se 2 místnostmi (o rozloze cca 42 m²)
Všechny pokoje mají balkón (standardní pokoje mohou být s francouzským balkonem).
Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Hotel má pokoje přizpůsobené pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře formou bufetu (19:30-21:30), bufet pro děti (19:00-20:00). Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za týden (kromě neděle) po předchozí rezervaci. V Cafe Baru v hodinách od 24:00-7:00 jsou k dispozici sendviče a zákusky. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Cafe Baru. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v láhvích a v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Palm Wings Kusadasi organizuje denní a večerní animační programy, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, turecké lázně, saunu. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness, kulečník (cca 7 EUR/hod.), PlayStation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.palmwings.com.tr

Náš názor
Nový, elegantní hotel Palm Wings Kusadasi se nachází na udržované ploše, u široké písečné pláže, s pozvolným písečným sestupem do moře - což je velká výhoda hotelu. Ideální místo k odpočinku jak pro dva, tak i pro rodiny s dětmi - vzhledem k mnoha atrakcím, které pro nejmenší hotel Palm Wings Kusadasi nabízí. Poloha na okraji zaručuje klidný odpočinek, dlouhá pláž umožňuje večerní procházky, zatímco blízkost Kusadasi láká na využití krás turistického města.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Palmin Hotel

Poloha
Čtyřhvězdičkový Palmin Hotel se nachází v exotické zahradě, cca 2 km od centra Kuşadası. V bezprostřední blízkosti jsou restaurace, kavárny a obchody. Letiště Bodrum je vzdáleno 135 km.

Pláž
Palmin Hotel se nachází cca 500 m od veřejné písčité pláže Ladies Beach. Bezplatný plážový servis (lehátka, slunečníky a osušky) a bezplatný transfer z hotelu (v určitých časech).

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, výtah, hlavní restaurace (jídla formou bufetu), lobby bar, bar u bazénu, krytý bazén (vyhřívaný), venkovní bazén, bazén pro děti, skluzavky pro děti a dospělé. Za poplatek: prádelna, kadeřnictví, půjčovna automobilů.

Pokoje
Palmin Hotel má 156 komfortně zařízených, prostorných pokojů vybavených koupelnou (sprcha, fén), individuálně nastavitelnou klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek, doplněn na vyžádání), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, balkonem.

Strava
All Inclusive - jídla formou bufetu: snídaně (07:30 - 10:30), oběd (12:30 - 14:00), občerstvení (14:00 - 16:30), káva a čaj (16:30 - 17:30), večeře (19:30 - 21:30), pozdní občerstvení (23:30 - 00:30), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Za příplatek: dovážený alkohol, zmrzlina, turecká káva, čerstvě vymačkaná pomerančová šťáva.

Sport a zábava
Každý den animační program během dne a 5x týdně noční představení. Pro děti - mini-klub (4-12 let), dětské hřiště. Navíc: posilovna, parní lázeň, sauna, vířivka, stolní tenis, šipky. Za poplatek: turecké lázně, masáže, tenisový kurt (během dne), kulečník, půjčovna notebooků.

Internet
Internet Wi-Fi zdarma v lobby.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.palminhotel.com

Náš názor
Komfortně zařízené pokoje s ideální polohou blízko pláže a centra jsou jednou z největších výhod Palmin Hotelu! Hosté chválí hotel také za milé a profesionální služby a dobrou kuchyni!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Charm Beach Hotel

Poloha
Stylový hotel se nachází na udržované zelené ploše v klidném okolí. Charm Beach Hotel byl zrekonstruován v roce 2019 a skládá se ze 3podlažní hlavní budovy. Hotel leží cca 6 km od letoviska Turgutreis s výběrem barů, restaurací a obchodů. Je vzdálen cca 23 km od centra Bodrumu a cca 60 km od letiště Bodrum-Milas. 

Pláž
Charm Beach Hotel
se nachází přímo u písečné pláže označené Modrou vlajkou. Zdarma: lehátka, slunečníky a plážové osušky. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace, restaurace a'la carte: pokrmy turecké kuchyně (nutná dřívější rezervace, nápoje za příplatek), 4 bary včetně baru u bazénu a na pláži. Navíc: hlavní bazén a brouzdaliště pro děti s malou skluzavkou, zdarma - plážové osušky, lehátka a slunečníky. Za poplatek: pokojová služba, prádelna, lékař. 

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:30-21:30). Občerstvení během dne (12:30-17:00), káva a čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-17: 00), palačinky (11:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 23:00. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje - za příplatek. 

Sport a zábava
Charm Beach Hotel
nabízí malé animace, navíc: kulečník, posilovna, turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorizované vodní sporty. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.charmbeachhotel.com

Náš názor
Komorní hotel se nachází na klidném místě přímo u písečné pláže, ale nedaleko turistických letovisek jako např. Turgutreis a Bodrum. Doporučujeme milovníkům opalování s možností využívání vodních sportů a večer na objevování nočního života nedalekého města Turgutreis.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kairaba Bodrum Imperial (ex. Magic Life Bodrum Imperial)

Poloha
Hotel Kairaba Bodrum Imperial vysoké kvality se nachází na klidném místě, v krásném prostředí uprostřed bujné pobřežní vegetace. Hotel leží cca 11 km od půvabného města Turgutreis, cca 18 km od centra Bodrumu s četnými obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 55 km.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Imperial se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (za poplatek), 4 bary: u bazénu, na pláži, lobby bar a Coco bar (za příplatek). Bazén se skluzavkami, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: prádelna, kadeřnictví, půjčovna aut, konferenční místnost.
 
Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:00-14:30), večeře (18:00-21:30). Občerstvení během dne (12:00-17:00), sladké občerstvení (17:00-18:00), noční polévka (23:00-00:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00-7:00 v lobby baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvě vymačkané džusy.
 
Sport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Imperial organizuje bohatý sportovní a animační program. Živá hudba, posilovna, minigolf, stolní tenis. Pro děti: hotelový miniklub, dětské hřiště. Za poplatek: vodní sporty na pláži, procedury ve wellness centru.
 
Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Elegantní hotel Kairaba Bodrum Imperial s malebnou polohou, velmi chutnou kuchyní a různými typy pokojů - ideální místo pro páry a rodiny s dětmi. Nikdo se zde nebude nudit. Bohatá sportovně-rekreační nabídka spojená s polskými animacemi pro děti uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kefaluka Resort

Poloha
Luxusní hotel Kefaluka Resort se nachází na upravené zelené ploše (o rozloze 5 ha), táhnoucí se podél krásné pláže unikající do tyrkysových vod Egejského moře. Turistické městečko Turgutreis s výběrem barů, restaurace a obchodů je vzdáleno cca 10 km, centrum města Bodrum cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 60 km.

Pláž
Kefaluka Resort se nachází u krásné, soukromé písečné pláže (400 m široké) s vlastním molem (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Možnost pronájmu altánku na pláži (za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace (vyžadováno společenské oblečení), 4 restaurace a’la carte: turecká, italská, mezinárodní a s mořskými plody (za poplatek cca 10 EUR/os., nutná rezervace), 4 restaurace nabízející občerstvení během dne, 10 barů včetně baru u bazénu, na pláži a na molu a diskotéka. Kromě toho 3 bazény: hlavní, s animacemi a krytý, ​​vířivka, aquapark s 5 skluzavkami, 3 dětské bazény, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. V hotelu se nachází kino. Za poplatek: pokojová služba 24 hodin, minimarket, obchod se suvenýry, fotograf, kadeřník, lékař, hlídání dětí (na vyžádání), půjčovna aut.

Pokoje
Kefaluka Resort má 367 elegantně zařízených pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Promo pokoje nemají balkon a výhled na moře. K dispozici jsou také standardní pokoje spojené dveřmi a pokoje Deluxe s výhledem na moře (o rozloze cca 36 m²). Na potvrzení jednopokojové rodinné pokoje typu Large (o rozloze cca 30 m²) - přistýlka v podobě rozkládací pohovky a dvoupokojové rodinné pokoje typu Suite (ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou).

 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení a zmrzlina v určených restauracích. Noční bufet v hlavní restauraci (24:00-7:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech 24 hodin, čerstvé ovocné šťávy jsou k  dispozici během snídaně ve Vitamin baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvová vína, šampaňské.

Sport a zábava
Kefaluka Resort organizuje animační program ve dne i večer. Kromě toho: nemotorové vodní sporty, windsurfing a katamarán (1 hod./den, nutná licence), fitness, posilovna, wellness centrum, tenis, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, jízda na kole, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorové vodní sporty, osvětlení kurtů a hřišť, bowling, hrací automaty.  Pro děti: miniklub. 

 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kefaluka.com


Náš názor
Kefaluka Resort je exkluzivní objekt s nejvyšší kvalitou služeb, vítěz mnoha ocenění spokojenosti zákazníků. Doporučujeme náročným klientům, kteří hledají klidný odpočinek daleko od shonu turistických letovisek, komplexní služby a veškeré vybavení v dosahu. Vzhledem k širokému spektru atrakcí pro děti doporučujeme rovněž rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Batihan Beach Resort & Spa

Poloha
Batihan Beach Resort & Spa se nachází na okraji Kusadasi, cca 7 km od centra města s četnými bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel se skládá z hlavní budovy a budovy Select. V blízkosti hotelu jsou obchody, bary a autobusová zastávka, ze které jezdí místní autobus do centra města (za poplatek). Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 150 km od hotelu. 

Pláž
Batihan Beach Resort & Spa se nachází přímo u písečné soukromé pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, 3 restaurace: hlavní, servírující občerstvení a restaurace a’la carte (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar a plážový bar, diskotéka. 5 bazénů, včetně krytého bazénu se skluzavkami a brouzdaliště pro děti (lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma). Za poplatek: pokojová služba, herna, lékař, prádelna, kadeřnictví, obchody, půjčovna aut a skútrů, hlídání dětí.

Pokoje
Batihan Beach Resort & Spa má 338 pokojů různých standardů.
Standardní pokoje (o rozloze 23 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou (vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 1 EUR/den), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem.
Na potvrzení jsou k dispozici:
Dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 29 m²).
Pokoje typu Select jsou větší a novější.
Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma. Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-09:00), pozdní snídaně (9:00-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře ve formě bohatého bufetu (19:30-21:30). Přes den občerstvení (10:00-24:00), zmrzlina a přestávka na kávu. Noční občerstvení. Místní nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru (24 hodin). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Batihan Beach Resort & Spa provozuje animace ve verzi Soft, hry, zábava a kuchařská show. Dále: tělocvična, tenisový kurt, aqua aerobik, aerobik, zumba, stolní tenis, minigolf, boccia, šipky. Za poplatek: procedury a masáže v centru SPA, vodní sporty na pláži, osvětlení kurtu a hřiště, kulečník. Pro děti: hřiště a mini klub.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.batihanbeachresort.com

Náš názor
Batihan Beach Resort & Spa je kvalitní hotel s příjemnou atmosférou, který je ceněn za péči o klienta. Výborná lokalita nedaleko centra města Kusadasi Vám umožní vychutnat si klidný pobyt s možností užívání si kouzla turistického městečka. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi vzhledem k nabízené infrastruktuře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kairaba Bodrum Princess Resort

Poloha
Elegantní hotel Kairaba Bodrum Princess Resort se nachází pouhý 1 km od půvabného turistického městečka Turgutreis s malebným přístavem. V docházkové vzdálenosti od centra jsou bary, restaurace a obchody. Hotel leží cca 20 km od Bodrumu a cca 50 km od letiště Milas-Bodrum.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Princess Resort se nachází přímo u úzké písečné pláže s pozvolným sestupem do moře. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.
 
Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, TV místnost, hlavní restaurace a restaurace a'la carte (možnost využití restaurace a'la carte 1x týdně po předchozí rezervaci - zdarma), 5 barů: lobby bar (10:00-7:00), u bazénu (10:00-18:00), snack bar (10:00-18:00) a za poplatek: vitamínový bar, cash bar a bar otevřený během diskotéky. 2 bazény s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami - zdarma. Za poplatek: půjčovna aut, hlídání dětí, lékař, kadeřnictví, prádelna.
 
Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:00-14:30), večeře (18:00-21:30). Občerstvení během dne (12:00-17:00), sladké občerstvení (17:00-18:00), noční polévka (23:00-00:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00-7:00 v lobby baru. Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, láhvové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvě vymačkané džusy.
 
Sport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Princess Resort organizuje animace pro děti i dospělé. Živá hudba, večerní show, diskotéka, posilovna, vodní gymnastika, vodní pólo, šipky, boccia, stolní tenis. 6x týdně miniklub pro děti od 4 do 9 let, dětské hřiště. Za poplatek: wellness centrum s nabídkou masáží, tureckými lázněmi, saunou, ošetřením obličeje a vodní sporty na pláži.
 
Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
kairaba-hotels.com

Náš názor
Kvalitní hotel Kairaba Bodrum Princess Resort s výhodnou polohou. Díky docházkové vzdálenosti od klimatického Turgutreis, bezvadnému servisu a chutné kuchyni doporučujeme tento hotel hlavně náročným klientům. Navíc rozsáhlé rekreačně-sportovní zázemí z něj činí ideální místo pro rodiny s dětmi a páry.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Parkim Ayaz

Poloha
Hotel Parkim Ayaz se nachází u pěkné, byť nepříliš široké písčito-oblázkové veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře, v samotném centru města Gümbet s širokou nabídkou zábavy, barů, restaurací a diskoték. Cca 4 km od centra města Bodrum, cca 40 km od letiště Bodrum-Milas.
Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011.

Pokoje
Hotel Parkim Ayaz má 335 pokojů, které se nachází v 11 budovách umístěných v zahradě.
- Standardní pokoje (plocha cca 20 m²) – ubytování pro 2 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky v podobě rozkládacího lůžka).
- Pokoje promo (plocha cca 15 m²) - pro max. 2 dospělé osoby (starší vybavení).
- Rodinné pokoje – 1 místnost (plocha cca 35 m²) - pro max. 3 dospělé osoby a dítě (možnost přistýlky v podobě normálního lůžka nebo palandy).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV se satelitním příjmem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den). Všechny pokoje mají malý balkon.
Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let zdarma. 
Domácí zvířata nejsou povolena.

Vybavení
24 hodinová recepce, lobby, internet Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, 2 restaurace a'la carte: osmanská a čínská, 2 bary. 2 bazény z toho jeden se skluzavkami (10:00-18:00), jacuzzi, dětské bazény (všechny bazény se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Plážové osušky po zaplacení zálohy cca 20 EUR/pokoj. Miniklub a dětské hřiště. Za poplatek směnárna, SPA centrum, kosmetický salón, kadeřnictví, lékař, prádelna, služba hlídání dětí.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, koláče, zmrzlina a noční občerstvení. Jednou za pobyt možnost využití restaurace a la carte (dovážené nápoje zde za poplatek). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Parkim Ayaz nabízí denní i večerní zábavu. Tenisový kurt (půjčení vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, billiard, šipky, plážový volejbal, posilovna. Za poplatek lezecká stěna, minigolf, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyžování, banán, ringo, vodní skútry, parasailing), procedury a masáže ve SPA.

Místní kategorie
****

Náš názor
Malý, komorní hotel s přátelskou atmosférou, jehož největší výhodou je výborná poloha. Hotel Parkim Ayaz je skvělou volbou pro páry, které chtějí aktivní dovolenou a zároveň si vychutnat kouzlo večerního života v Gumbet.

Jiné
www.parkimayaz.com

Korumar Ephesus Beach

Poloha
Nově postavený luxusní hotel Korumar Ephesus Beach se nachází cca 12 km od centra Kusadasi, s mnoha obchody, restauracemi a bary. Hotel je vzdálen cca 7 km od historického Efezu a cca 130 km od letiště Bodrum.

Pláž
Hotel Korumar Ephesus Beach se nachází přímo u soukromé, 230 m dlouhé písečné pláže. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte (italská, turecká a rybí - za poplatek, každá cca 3 EUR/osoba), 4 bary, mimo jiné: bar u bazénu a lobby bar. Hotel má velký hlavní bazén s devíti skluzavkami pro dospělé, dětský bazén s osmi skluzavkami a krytý bazén. Sluneční terasa u bazénu s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Za poplatek: lékařská péče, kadeřnictví, obchody, prádelna, fotograf, směnárna, herna.

Pokoje
Hotel Korumar Ephesus Beach nabízí svým hostům 325 moderních a pohodlných pokojů, které se nachází v několika třípatrových budovách. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 42 m², pro max. 3 dospělé osoby a jedno dítě) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, balkonem. Dětská postýlka - na vyžádání. 
Rodinné pokoje se skládají z ložnice a obývacího pokoje (o rozloze cca 44 m²), jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, bufet pro děti (18:30-19:30), občerstvení během dne (11:00-16:00), noční občerstvení (23:00-00:30), koláče a sladkosti (15:00-18:00). Čerstvá pomerančová šťáva se servíruje ke snídani. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraném baru 24 hodin, v ostatních barech v otevírací době. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Korumar Ephesus Beach organizuje bohatý animační program: zábavu a hry u bazénu, večerní show, diskotéku 16+ (23:00-2:00). Navíc: tenisový kurt (osvětlení za poplatek), basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, lukostřelba, boccia, karty, aerobik, fitness centrum (16+), turecké lázně, parní lázeň, sauna. Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: hotelový miniklub (4-12 let)

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Náš názor
Velmi elegantní a moderní hotel Korumar Ephesus Beach, který doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří jsou zaměřeni na aktivní trávení času. Bohatý animační program a aquapark ocení milovníci sportů, zatímco perfektní poloha přímo u široké pláže umožní prázdninový odpočinek! Další výhodou je vynikající kuchyně!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fantasia Deluxe

Poloha
Elegantní hotel Fantasia Deluxe se nachází v klidné oblasti cca 5 km od samého centra Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel leží cca 25 km od starověkého Efezu. Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 130 km.

Pláž
Hotel Fantasia Deluxe se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou. Vstup do moře z plošiny nebo z mola přímo do vody. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 restaurace: hlavní a servírující občerstvení během dne, 4 bary, mimo jiné v lobby a u bazénu. Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, lékař, parkoviště, obchody.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-21:45). Občerstvení během dne (12:30-16:00), zmrzlina (13:00-17:00), káva, čaj (17:00-18:00), noční občerstvení (23:30-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Fantasia Deluxe organizuje animace ve verzi Soft: hry v bazénu, gymnastiku, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za příplatek), posilovnu. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: sauna, turecké lázně. Za poplatek: masáže a procedury; vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.fantasia.com.tr

Náš názor
Kvalitní hotel Fantasia Deluxe je ceněn za skvělou polohu - blízko zábavního letoviska Kusadasi a také nedaleko starověkého Efezu. Díky chutné kuchyni, bohatým animacím a přátelské atmosféře strávíte v hotelu skvělou dovolenou. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi díky hotelovým animacím.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palm Wings Ephesus

Poloha
Hotel Palm Wings Ephesus se nachází v zátoce Pamucak, v klidné oblasti, cca 5 km od zříceniny starobylého města Efez. Do města Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a bohatou nabídkou nočního života je to cca 12 km. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 130 km od hotelu.

Pláž
Hotel Palm Wings Ephesus leží přímo u široké, písečné, soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, restaurace, 4 restaurace a'la carte (mexická, italská, turecká, rybí), 6 barů (v lobby, u bazénu, relax bar, snack bar, disco bar a bar beer house - za poplatek), 4 bazény (včetně jednoho se skluzavkami), brouzdaliště se skluzavkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, lékař, obchody.

Pokoje
Hotel Palm Wings Ephesus nabízí 450 prostorných pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě normální postele, pohovky nebo skládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Navíc jsou k dispozici pokoje typu Large (o rozloze cca 27 m²) - pro 2 dospělé osoby a 2 děti, jsou vybaveny jako standardní pokoje (s možností přistýlky v podobě palandy). Na vyžádání jsou dostupné dvoupokojové rodinné pokoje rozmístěné v 3patrových budovách (o rozloze cca 42 m²) s výhledem na zahradu nebo bazén. Na potvrzení také dvoupokojové rodinné pokoje s přímým vstupem do bazénu (možnost ubytování rodiny s dětmi od 8 let). Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma. Hotel má pokoje přizpůsobené pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využít zdarma restauraci a'la carte 1x za pobyt (kromě neděle) - nutná dřívější rezervace. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin v lobby baru. Některé dovážené nápoje v ceně. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce (ke snídani čerstvě vymačkaná šťáva z pomeranče - zdarma, samoobsluha), lahvové nápoje a nápoje v plechovkách, (čerstvá pomerančová šťáva k dispozici zdarma na snídani - samoobsluha). Bezlepková strava na vyžádání.

Sport a zábava
Hotel Palm Wings Ephesus organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, aquaaerobik, stolní tenis, šlapadla, kánoe, posilovna, sauna, turecké lázně. Za příplatek: masáže a procedury ve wellness, kulečník, playstation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.ephesus.palmwings.com.tr

Náš názor
Hotel Palm Wings Ephesus patří do řetězce Palm Wings, jenž je našim klientům dobře známý. Zaručuje vysoký standard služeb a vynikající prázdniny. Klidná lokalita, krásná pláž, atrakce nabízené hotelem a blízkost města Kusadasi je ideální kombinací, kde jak rodiny s dětmi, tak i aktivní klienti a ti, kteří hledají klid, najdou něco pro sebe.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Salmakis Resort & Spa

Poloha
Tento 5hvězdičkový hotel Salmakis Resort & Spa nabízí nádherný výhled na záliv, přístav a hrad sv. Petra. Nachází se jen cca 1 km od centra letoviska Bodrum s mnoha atrakcemi: butiky, obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Hotel Salmakis Resort & Spa se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou, což dokazuje o výjimečné čistotě vody ke koupání. Lehátka (také na molu), slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, rybí restaurace a'la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), 4 bary: bar u restaurace (12:30-14:30), lobby bar (24h), bar u bazénu (10:00-24:00), plážový bar (10:00-18:00). Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: minimarket, kadeřnictví, fotograf, konferenční místnost, lékař na vyžádání.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), zmrzlina (10:00-18:00), palačinky gözleme (11:00-16:00), občerstvení během dne (12:30-17:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (17:00-18:00), noční občerstvení (24:00-7:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a některé dovážené nápoje v lobby baru (24hod.). Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Salmakis Resort & Spa organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, kulečník, šipky, aqua aerobik, stolní tenis, tenisový kurt, squash (za poplatek), posilovna, živá hudba, večerní show. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: turecké lázně, sauna a za příplatek masáže a procedury.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.salmakishotel.com

Náš názor
Tento hotel vysoké kvality splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Skvělá poloha, krásné malebné výhledy a vynikající kuchyně jsou hlavními výhodami hotelu Salmakis Resort & Spa. Díky blízkosti zábavního letoviska Bodrum doporučujeme párům a skupinám přátel, stejně jako rodinám s dětmi díky komfortním rodinným pokojům a celé řadě hotelových atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kustur Club Holiday Village

Poloha
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází na pečlivě upraveném pozemku, cca 3 km od turistického centra Kusadasi s širokým výběrem restaurací a obchodů a cca 120 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází několik metrů od vlastní písečné pláže (pěkné, ale ne příliš široké) - přechod přes cestu nebo podchodem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: rybí, asijská, mexická, turecká a italská (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace), Ada Cafe, 4 bary: u bazénu, u relaxačního bazénu, na pláži a na diskotéce (za poplatek), 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), relaxační bazén, vířivka, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchod.

Pokoje
Hotel Kustur Club Holiday Village má 450 pokojů umístěných v nízkých budovách v krásné zahradě.
Superior pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (voda, soft drinky  a pivo při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou.
Garden pokoje v jednopodlažních budovách (o rozloze cca 24 m²) mohou ubytovat max. 3 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje a mají terasu. Na potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 31 m²) pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (11:00-16:00), odpolední (16:00-18:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Ada Cafe. Za poplatek: dovážené nápoje, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Kustur Club Holiday Village organizuje bohatý animační program během dne a večera, mimo jiné: zábavu u bazénu, aqua aerobic. Kromě toho: basketbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, posilovna, minifotbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, šipky, kajaky. Navíc: sauna a turecké lázně. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník, stolní fotbal. Pro děti: miniklub a dětské hřiště. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby, v Ada Cafe a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kusturclub.com

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby, které v průběhu prázdnin touží odpoutat se od každodenních starostí, relaxovat a být obklopeni teplým mořem a krásnou zahradou. Prázdninové středisko je zárukou skvělé zábavy v nespoutané atmosféře, díky oddělené relaxační části budete současně odpočívat v tichu a klidu. Velkým plusem hotelu Kustur Club Holiday Village jsou příjemné pokoje a chutná kuchyně. Doporučujeme rodinám s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Samara Hotel

Poloha
Samara Hotel
se nachází cca 5 km od města Torba s menším výběrem obchodů, restaurací a barů, cca 8 km od centra města Bodrum. Hotel je postaven na obrovském pozemku - cca 7 ha, v krásné zahradě. Zastávka místního autobusu je cca 100 m od hotelu. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž
Samara Hotel se nachází u soukromé písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, concierge, směnárna na recepci, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 6 barů, diskotéka, 1 velký bazén a dětský bazén s malou skluzavkou, vířivka. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: herna, mini market, kadeřnictví, pokojová služba, služba hlídání dětí. Hotel je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Samara Hotel má 301 pokojů.
- Standardní pokoje - velké, komfortně zařízené, pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (láhev vody, cola nebo fanta zdarma, další konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.
- Rodinné pokoje Junior Suite se 2 místnosti (o rozloze cca 40 m²), pro 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka v podobě rozkládací pohovky).
- Pokoje Senior Suite (o rozloze cca 50 m²), skládájí se ze 2 ložnic a obývacího pokoje. 

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní kontinentální snídaně, oběd a večeře formou pestrého bufetu. Občerstvení během dne (saláty, pizza, hamburgery, hranolky, špagety), káva, čaj, zákusky, palačinky gözleme, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (turecká kuchyně a mořské plody, nutná rezervace, otevřena od 15. května do 15. října, jsou vyžadovány večerní šaty). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, drinky (10:00-2:00), turecká káva a zmrzlina. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, všechny nápoje po 2:00 hodině, láhvové nápoje a čerstvé ovocné šťávy.

Sport a zábava
Denní a večerní animace, sportovní aktivity, večery s živou hudbou, tematické show. Navíc: 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, kajaky, šlapadla, windsurfing (je nutná licence), minigolf, mini fotbal, boccia, kulečník, stolní tenis, posilovna, sauna, turecké lázně a vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness, vodní sporty na pláži, půjčovna tenisového vybavení. Pro děti: dětské hřiště, miniklub (4-12 let).

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách - zdarma

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelsamara.com

Náš názor
Komfortní, vysoké kvality Samara Hotel s velmi dobrým standardem služeb. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k bohatému animačnímu programu a milovníkům aktivního odpočinku. Samara Hotel má velmi dobré reference od klientů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Xanadu Island

Poloha
Luxusní 5hvězdičkový hotel Xanadu Island se nachází v letovisku Akyarlar na rozlehlém mysu na útesu s krásným výhledem na ostrov Kos. Hotel leží cca 1,5 km od centra města s obchody a restauracemi, cca 9 km od Turgutreis s moderním přístavem, cca 25 km od centra rušného města Bodrum a cca 60 km od letiště Milas - Bodrum. 

Pláž
Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu Xanadu Island a 2 mola, ze kterých lze obdivovat krásné tyrkysové barvy Středozemního moře. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, výtah, prostorná lobby (drink na uvítanou po příjezdu do hotelu), 2 sluneční terasy, hlavní restaurace se speciálním bufetem pro děti, 2 tematické restaurace a'la carte (zdarma): italská a středomořská (pro hosty starší 7 let). Navíc 7 barů, např.: v lobby, na pláži a na terase, včetně 2 snack barů. V areálu hotelu jsou 3 venkovní bazény, z toho 1 pro děti se skluzavkou a 1 krytý bazén uvnitř budovy s oddělenou částí pro děti. Navíc je k dispozici: prádelna, parkoviště. Za příplatek: kadeřnictví, obchody se suvenýry, 24hodinová lékařská péče a zdravotní sestry, služba hlídání dětí (na vyžádání).  

Pokoje
Hotel Xanadu Island nabízí 214 elegantně zařízených pokojů různých standardů umístěných ve 2 hlavních 4patrových budovách a několika 4patrových budovách v zahradě. Všechny pokoje jsou vybaveny: individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, trezorem (zdarma), satelitní TV, minibarem (zdarma, denně doplňovaným), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a balkonem s výhledem na moře. 
Pokoje „Courtyard Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti), s opticky odděleným obývacím prostorem s pohovkou a částí na spaní, koupelnou (sprcha, vana a WC). 
Pokoje „Manor House Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti), s obývacím pokojem odděleným od ložnice, koupelnou (sprcha, vana a WC).
Prostorný pokoj „Sunset Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti), s odděleným obývacím pokojem a ložnicí. 
Pokoje „Deluxe Suite“ pro max. 3 osoby (s možností přistýlky pro max. 2 děti) jsou vybaveny: ložnicí a obývacím pokojem, velkou koupelnou (sprcha a vana, WC).
Pokoje „Romance Suite“ pro max. 2 osoby s ložnicí a obývacím pokojem a velkou koupelnou (sprcha, vířivka a WC). Pro hosty těchto pokojů 1x vstup do zóny „Salus per Aqua zone“ v wellness, jednorázový balíček wellness pro páry, 1x snídaně v pokoji a romantická fotografie pořízená profesionálním fotografem. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-12:00), oběd (12:30-15:00), večeře (19:00- 2:00) formou bufetu. Navíc pokrmy a občerstvení a'la carte: snídaně a občerstvení v nočních hodinách (22:00-7:00), občerstvení v baru „Archipelago“ (12:00-17:00), občerstvení v baru „Xanadu“ (12:00-19:00). Ve všech barech jsou k dispozici místní i dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje - zdarma. Rosebud bar otevřený 24 hodin. 

Sport a zábava
Hotel Xanadu Island organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Navíc diskotéka pro hosty starší 16 let a mezinárodní představení v amfiteátru (v závislosti na počasí, od června do září). Navíc: posilovna, tenisový kurt, stolní tenis, bowling, kulečník, dětské hřiště a miniklub pro děti (ve věku od 4 do 12 let). Za příplatek: sportovní akademie Xanadu: jóga, pilates, zumba, šipky, zumba ve vodě, skákáni na trampolínách, lekce salsy, spinning, centrum vodních sportů na pláži, multifunkční hřiště a SPA & Wellness centrum „Shang-Du“ (mimo jiné sauna, vířivka, turecké lázně, parní lázně). 

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Nádherně umístěný hotel Xanadu Island na soukromém poloostrově nabízí pohodlné a moderní pokoje, širokou škálu atrakcí a bohatou nabídku All Inclusive, která uspokojí všechny milovníky dovolené. Hotel je ideálním místem jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak pro ty, kteří chtějí strávit zajímavou rodinnou dovolenou s dětmi. Splní očekávání nejnáročnějších hostů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Lujo Hotel

Poloha
Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se nachází na obrovské ploše uprostřed nádherné scenérie v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Lujo Hotel leží cca 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 15 km.

Pláž
Lujo Hotel
nabízí 3 písečné pláže: Joy - přímo u hotelu, Indigo (pouze pro dospělé) a Escape (nachází se na klidném místě), stejně jako molo o rozloze cca 1850 m². Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Hostům jsou k dispozici tzv. altány se slaměnou střechou umístěné na molu vcházejícím do moře a na pláži (za poplatek).

Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace a'la carte, 6 tematických restaurací a'la carte: italská, asijská, turecká a s mořskými plody (zdarma), stejně jako steak house a japonská (za příplatek cca 20 EUR/os.). 10 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu, na pláži, bar s čokoládovými výrobky. Venkovní hlavní bazén se sladkou vodou, vyhřívaný bazén s mořskou vodou, bazén v části Indigo (pouze pro dospělé), dětský bazén. Kromě toho za příplatek: butik, klenotnictví, fotograf, lékař, květinářství, optik.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00 - 11:00), pozdní snídaně (11:00 - 12:00), oběd a'la carte (12:00 - 17:30), večeře a'la carte (19:00 - 23:00), občerstvení během dne (12:00 - 17:00), ručně vyráběná zmrzlina a chlazené jogurty (9:00 - 24:00), domácí čokoláda a káva (9:00 - 24:00), dezerty v cukrárně (12:00 - 22:00), ovoce (12:00 - 19:00). Zdarma: místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 24:00.

Sport a zábava
Lujo Hotel
organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: šipky, stolní tenis, tenisové kurty, lekce tance, maskérské a fotografické workshopy, vodní gymnastika, fitness, pilates, strečink, jóga, plážový volejbal, basketbal, výlety na kole. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, herna, divadlo, trampolíny, mini diskotéka. Navíc: aquapark se 6 skluzavkami, wellness centrum (sauna, turecká a parní lázeň, vířivka, krytý bazén), kajaky, šlapadla. Za poplatek: procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži, lekce potápění.

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.lujohotel.com

Náš názor
Luxusní hotel kaskádovitě umístěný, s velmi vysokým standardem služeb je ideální volbou pro rodinnou dovolenou a na romantickou dovolenou ve dvou. Lujo Hotel nabízí širokou škálu atrakcí, výbornou kuchyni, moderní a pohodlné pokoje a dokonale upravené pláže. Hotel je určen pro velmi náročné hosty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo autobusem, stravování: během poznávací části -  snídaně a večeře nebo obědy dle programu, stravování: během pobytové části - jak je v popisu hotelů, turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné, služby místního průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS. Orientační náklady na účast v programu - cca 164 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje další jídla (7-10 EUR/1 pokrm) a nápoje, jiné osobní výdaje a turecké vízum.
 
Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 27.4.2020 a mohou se změnit.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Turecka.

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy
Kód zájezdu: TIR

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety. 

Program

Hlavní město na křižovatce dvou kultur - Istanbul, Modrá mešita, impozantní Hagia Sophia a palác Topkapi, fascinující Kappadokie, legendární Trója, starověký Pergamon a Efez, Bavlněný hrad - Pamukkale a termální prameny, pro zájemce další týden pobytu v okolí města Bodrum, Didim nebo Kusadasi

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do města Bodrum. Po příletu transfer do hotelu v okolí města Milas a setkání s průvodcem. Volný čas. Klienti, kteří přiletí pozdě večer, nemají v tento den večeři, místo toho dostávají balíčky s jídlem. (Trasa cca 30 km)

Den 2
Po časné snídani odjezd ve směru Efezu. Navštívíme ruiny jednoho z nejlépe dochovaných antických měst na světě: působivá Arkádová cesta, impozantní amfiteátr a Trajánova fontána. Následně přejezd do místa Meryemana, kde uvidíme dům, ve kterém podle tradice žila Marie - matka Krista. Přejezd do Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek naplněných vodou z horkých pramenů. Následně pro zájemce procházka po ruinách Hierapolis - starověkých lázních nebo možnost koupání v bazénu Kleopatry (za poplatek cca 50 TL). Večeře a přenocování v hotelu v okolí Pamukkale. (Trasa cca 400 km)

Den 3
Po časné snídani přejezd ve směru Konyi - „domova Mevlany“ - zakladatele řádu tančících dervišů. Návštěva Mevlana Tekkesi neboli komplexu budov, které patří řádu těch islámských mystiků, kteří hledají spojení s Bohem skrze extatický tanec. Přejezd na večeři a přenocování do hotelu v oblasti Kappadokie. Pro uvolnění doporučujeme návštěvu skutečných tureckých lázní, ve kterých se po procedurách v pěně a masáži zrelaxujeme po náročném dni (za poplatek cca 26 EUR). (Trasa cca 600 km)

Den 4
Před snídaní pro zájemce možnost letu balónem nad Kappadokii (za poplatek cca 215 EUR, na potvrzení) nebo projížďka džípy v Kappadokii při východu slunce (za poplatek cca 60 EUR/os.). Po snídani prohlídka úžasných skalních útvarů, podzemních měst a kostelů, kterými je Kappadokie proslulá. Uvidíme soubor svatyní ve skanzenu Göreme (zapsaných na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO), navštívíme komplex Pasabag, kde mniši žili v ústraní, v celách vyhloubených ve skalách. Následně přestávka na zhotovení snímků u přírodní „pevnosti“ ze sopečného tufu v Uchisar, z jejíhož úpatí se rozprostírá impozantní výhled na neobvyklé skalní útvary této oblasti. Odpoledne návštěva podzemního města v Kaymakli, postaveného na osmi různých úrovních, kdysi obývaného cca 10 tisíci raných křesťanů, kterým se navzdory nepříznivým podmínkám, podařilo vybudovat dokonale organizované podzemní město. Bude také čas na nákup originálních šperků z onyxu, kožených výrobků a tureckých sladkostí. Návrat do hotelu na večeři. Po večeři pro zájemce turecký večer (za poplatek cca 28 EUR) a/nebo ukázka rotujících dervišů (za poplatek cca 15 EUR). (Trasa cca 250 km)
 
Den 5
Po časné snídani odjezd ve směru Istanbulu. Během cesty jsou plánovány zastávky na fotografování a v Ankaře návštěva Atatürkova mauzolea (Antikabir). Příjezd do Istanbulu, ubytování v hotelu. Následně prohlídka palácového komplexu Topkapi, který byl od 15. do 19. století sídlem sultánů. Ubytování a přenocování v Istanbulu. (Trasa cca 800 km)

Den 6
Po časné snídani prohlídka města. Začneme římským hipodromem, který mohl pojmout 100 000 diváků a kde se konaly závody kvadrig a antická představení. Z původního hipodromu se dodnes zachoval: Konstantinův sloup, Hadí sloup a egyptský obelisk. Následně uvidíme Modrou mešitu s 6 minarety a 260 vitrážemi. Dalším bodem programu bude Hagia Sofia - byzantský kostel založený císařem Justiniánem I. Velikým. Pro zájemce plavba lodí přes průliv Bospor (za poplatek cca 24 EUR). Přejezd do okolí Çanakkale, ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 450 km)

Den 7
Po časné snídani přejezd do starověké Tróje. Město objevil v 19. století amatérský archeolog Heinrich Schliemann, když se řídil podle popisu v Homérově eposu „Ilias“. Uvidíme oblast vykopávek, kde se archeologové dopočítali devíti vrstev - měst a do dnešního dne vedou spory o to, které z nich je „Homérova“ Trója. Další atrakcí bude možnost vidět repliku slavného trojského koně (která si „zahrála“ ve filmu „Trója“). Následně přejezd do Pergamonu, kde navštívíme mimo jiné: nádhernou Akropoli, divadlo a Trajánův chrám. Poté přejezd do hotelu v okolí města Milas. Ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 550 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu na Turecké riviéře. 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pro některé může být zájezd vyčerpávající. Denní přejezdy autobusem se budou pohybovat v rozmezí od min. 250 do 500 km (jeden den více než 900 km) a odjezdy z hotelů jsou organizovány velmi brzy ráno.
- Vystěhování z hotelů do 10:00 hodiny bez ohledu na dobu ubytování.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Výlety v okolí

Plavba přes průliv Bospor - cena cca 24 EUR/os.
Turecký večer - cena cca 28 EUR/os.
Ukázka rotujících dervišů - cena cca 15 EUR/os.
Let balónem - cena cca 215 EUR/os.
Hammam - cena cca 26 EUR/os.
Koupání v bazénu Kleopatry - cena cca 30 TL/os.
Pokladnice paláce Topkapi - cena cca 35 TL/os.

Víza

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. 
Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 1.6. do 30.9.

Informace o hotelech

Hotely *** - skromné, obvykle se nacházejí mimo centra měst - (7 nocí: Bodrum/Milas - 2 noci, Canakkale - 1 noc, Pamukkale - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Kappadokie - 2 noci).'
Pokoje: dvoulůžkové (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a klimatizací (hotely v Kappadokii bez klimatizace).
Vybavení: restaurace a bar.
Strava: kontinentální snídaně formou bufetu a večeře (formou bufetu nebo menu servírované ke stolu). Nápoje k večeři za poplatek.
Místní kategorie: ***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč