Steigenberger Al Dau Beach Obrázek0
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek1
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek2
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek3
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek4
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek5
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek6
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek7
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek8
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek9
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek10
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek11
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek12
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek13
Steigenberger Al Dau Beach Obrázek14

Steigenberger Al Dau Beach

Egypt - Hurghada - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Mezinárodní animace
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní a rozlehlý hotel Steigenberger Al Dau Beach se nachází v blízkosti promenády Mamsha s novým nákupním centrem. Hotel je vzdálen cca 8 km od nejstarší centrální části Hurghady a cca 6 km od letiště.

Pláž
Hotel Steigenberger Al Dau Beach se nachází pří­mo u 400 m dlouhé soukromé písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24h recepce, výtahy, směnárna, TV koutek, malé nákupní centrum, prádelna. V areálu hotelového komplexu se nachází několik restaurací a barů, mimo jiné: hlavní restaurace "Tamarind", "Alexander", bar u bazénu "Bwala", bar na pláži "Tanga", lobby bar "Karibu" a kavárna "Ukumbi". Lákadlem hotelu je komplex vzájemně propojených bazénů (o rozloze cca 5 000 m²) s brouzdalištěm, vířivkou, vodopádem a „línou řekou“ (o délce 500 m), skvělá zábava na nafukovacích kolech.

Pokoje
Hotel Steigenberger Al Dau Beach má více než 380 prostorných a komfortně zařízených pokojů.
Dvoulůžkové pokoje typu Deluxe (s možností 1 přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, trezorem, minibarem a balkonem. Většina pokojů je s výhledem na moře. Pro rodiny s dětmi 2 + 2 jsou k dispozici rodinné pokoje.
Dětské postýlky pro děti - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:30 v letní sezóně a 18:00-22:30 v zimní sezóně) - jsou podávány formou bohatého bufetu. Hotel Steigenberger Al Dau Beach nabízí 1x za týden možnost využití středomořské, francouzské nebo orientální kuchyně v restauracích a'la carte: Alexander’s nebo Tanga (nutná rezervace předem) a asijské kuchyně v restauracích: Sumo House, Sushi Bar a Samurai (umístěný v hotelu Steigenberger Aqua Magic). Nápoje: místní alkoholické nápoje, lehké drinky, voda, káva, čaj (jsou k dispozici ve vybraných barech během celého dne), občerstvení (16:00-18:30 v letní sezóně a 16:00-18:00 v zimní sezóně) a zmrzlina (12:00-18:00). V baru "Karibu" jsou k dispozici brzké kontinentální snídaně (5:00-7:00), pozdní snídaně (10:30-12:00) a večerní občerstvení (00:30-5:00). V rámci All Inclusive je k dispozici minibar. Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů).   

Sport a zábava
V rámci All Inclusive je k dispozici: tenis, kola, kulečník, posilovna, úvodní lekce windsurfingu a potápění, 1 kolo minigolfu, aerobic, aquapark ve vedlejším hotelu Steigenberger Aqua Magic (v areálu aquaparku jsou nápoje a občerstvení za poplatek). Navíc: stolní fotbal, stolní tenis, šachový ostrůvek (s velkými pěšci). Za poplatek: golfové hřiště, potápěčské centrum, aqua centrum - vodní šlapadla, windsurfing, vodní lyže, Thalasso SPA (sauna, masáže, kosmetický salon, fitness centrum, vyhřívaný krytý bazén). Bohatý animační program - večerní show s živou hudbou (např. ukázky břišních tanců). Pro děti: Simba Club - zábava a hry, dětské hřiště s odděleným brouzdalištěm, hlídání dětí (za poplatek).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.steigenbergeraldaubeach.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/steigenberger-al-dau-beach

Náš názor
Luxusní hotel se nachází v blízkosti promenády Mamsha, přímo u písečné pláže, s bohatým programem  All Inclusive (dostupným během celého dne!). Nabízí skvělý bazénový komplex a širokou nabídku sportovního a animačního vyžití. Hotel Steigenberger Al Dau Beach je ideální volbou pro náročnější klienty, kteří hledají ubytování v luxusním hotelu se službami na nejvyšší úrovni!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle specifikace hotelu, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD), fakultativní výlety, strava, která není uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

EGYPT HURGHADA - ZÁKLADNÍ INFORMACE

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 17,5 EGP; 1 EUR = cca 20 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary. Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Hurghada
Nejznámější letovisko u Rudého moře. Už mnoho let je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Egypta. Z malé vesničky se postupně stala několikakilometrová oáza slunce a průzračného moře. Nyní se turistická zóna rozprostírá na 40 km podél pobřeží. Je to jedno z nemnoha míst, kde většina hotelů leží přímo u pláže. I přes poměrně vysoké teploty je celé léto rájem pro ty, kdo hledají aktivní odpočinek i pro milovníky světoznámých památek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Wroclawi a Gdaňska. K odbavení se dostavte 2 hodiny před plánovaným odletem ke stánku cestovní kanceláře Rainbow Tours na letišti. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

2017_Egypt_Steigenberger Al Dau Beach 13. 05. 2017

Celkový dojem z hotelu máme velmi dobrý, pokud bychom se v budoucnu rozhodli opět pro Egypt, zcela jistě bychom si vybrali tento hotel. Zde je několik postřehů z 10ti denní dovolené. 1. Check-in... Číst zbytek recenze

Nádherná dovolená v Egyptě 10. 05. 2017

Skvělý hotel na velmi dobré úrovni , jehož služby předčily mé očekávání. Výborné jídlo, mnoho vyžití, ochotný a vždy přátelský personál, zejména na pláži musím pochválit velmi pracovitého a pozorného... Číst zbytek recenze

dovolená nebo sen? 29. 08. 2016

Od příjezdu do hotelu jsme byli jen příjemně překvapeni. Ubytování za půl hodiny, welcome drink, kufry odnesl zřízenec až na pokoj, který byl velký, čistý, měl terasu s výhledem na moře a golfové... Číst zbytek recenze

Nádherná dovolená 09. 12. 2015

Překrásné místo, velice luxusní hotel s výbornými službami. Mnoho výborných zážitků pro děti i pro dospělé. Dovolenou jsme absolvovali již v 1/2015, takže nedokážu posoudit, zda úroveň služeb zůstala... Číst zbytek recenze

Nádherný hotel s opravdu ochotným personálem od uklidu až po recepci a management. 11. 08. 2015

Z této dovolené jsem se vrátily před 14 dni, takže moje recenze bude aktuální. Na recepci ochotní lidé, jídlo dobré v hlavní jídelně, v baru na pláži super drinky a snacky výborné, pokoje s výhledem... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

12. 12. - 20. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
22 131 Kč
09. 01. - 17. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
25 171 Kč
09. 01. - 24. 01. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
45 889 Kč
16. 01. - 31. 01. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
46 648 Kč
16. 01. - 24. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
26 907 Kč
23. 01. - 31. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
26 366 Kč
23. 01. - 07. 02. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
47 246 Kč
30. 01. - 14. 02. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
46 816 Kč
30. 01. - 07. 02. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
27 739 Kč
06. 02. - 14. 02. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
26 117 Kč
06. 02. - 21. 02. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
45 610 Kč
13. 02. - 21. 02. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
27 314 Kč
13. 02. - 28. 02. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
46 815 Kč
20. 02. - 06. 03. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
45 159 Kč
20. 02. - 28. 02. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
24 327 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč