Desert Rose

Egypt
Pobytový
Mezinárodní animace
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Prostorný hotelový komplex Desert Rose, který se nachází u soukromé písečné pláže, s pozvolným vstupem do moře a oddělenou lagunou. Komplex zrekonstruován v roce 2011 se skládá z hlavní budovy a několika dvoupatrových budov, obklopených velkou zelenou plochou. Hotel se nachází cca 16 km od centra Hurghady a cca 12 km od letiště.

Pláž
Hotel Desert Rose se nachází u soukromé písečné pláže, která je dlouhá téměř 1 250 m (pozvolný vstup do moře a oddělená laguna). Korálový útes u vstupu do moře (možnost šnorchlování). Matrace, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, 5 restaurací, včetně hlavní restaurace Palm a 4 restaurací a'la carte (Dolce Vita italská, Fattoosh libanonská a rybí II Delfino na pláži (za poplatek) - možnost rezervace na oběd a večeři a mexická restaurace El Ranchero - možnost rezervace na večeři, nutnost dřívější rezervace), 10 barů (mimo jiné: Tropicana u bazénu, Ali Baba s vodní dýmkou, The Sand na pláži, Bella Vista a Blue Lagoon u moře), 3 velké venkovní bazény (jeden vyhřívaný v zimním období a jeden olympijských rozměrů), aquapark (6 vodních skluzavek), brouzdaliště, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky v ceně, wellness centrum, diskotéka, obchod se suvenýry, mini nákupní centrum, kadeřnictví. 

Pokoje
Hotel Desert Rose má více než 900 pokojů, umístěných v nepříliš vysokých budovách.
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvě děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, trezorem, telefonem, minibarem (nealkoholické nápoje v ceně). Pokoje mají výhled do zahrady. Výhled na bazén a částečný výhled na moře - za poplatek.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (13:00 - 15:00), večeře (18:30 - 21:00), pozdní občerstvení (22:00 - 00:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Pozdní snídaně (10:00 - 11:00), občerstvení (15:00 - 17:30), odpolední občerstvení (15:00 - 17:00), zmrzlina (12:30 - 16:00) se podává v určených barech a místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Možnost návštěvy restaurací a'la carte - italská, libanonská, mexická, s mořskými plody (nutná dřívější rezervace). Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů).   

Sport a zábava
Denní a večerní animační program: místní show, vystoupení živé hudby, aerobik, plážový volejbal, lekce tance, posilovna, stolní tenis, tenis (vybavení a osvětlení tenisových kurtů za poplatek). Za poplatek je k dispozici hotelové wellness: sauna, masáže, kosmetické procedury. Pro děti: vodní skluzavky, miniklub, 2 dětská hřiště, brouzdaliště, mini diskotéka, hlídání dětí (za poplatek).

Internet
V lobby, na recepci a na terase Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.desertrose.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/desert-rose

Náš názor
Velký, rozsáhlý komplex Desert Rose s bohatým animačně-sportovním zázemím, je obklopen udržovanou zelení. Doporučujeme pro rodiny s dětmi a pro milovníky aktivní dovolené!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum - cca 25 USD/os. (platí se na letišti), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 6 EGP; 1 EUR = cca 7 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary. Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách nebo bankomatech v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta. 
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. 
Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 20 EGP; 1 l vody 3 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 2 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 5 až do 100 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.
 
Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí od 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.
 
Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu. 

V oblasti 

Hurghada

Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, blankytného moře a jistoty slunečného počasí. Z malé vesničky se postupně stala několikakilometrová oáza slunce a průzračného moře. Nyní se turistická zóna rozprostírá na 40 km podél pobřeží! Je to jedno z nemnoha letovisek, kde většina hotelů leží přímo u pláže a láká milovníky klidné dovolené k odpočinku u moře. Díky blízkosti divů antického světa jako např. Údolí králů v Luxoru nebo Kom Ombo, je zároveň skvělou základnou k poznávacím výletům. Také milovníci vodních sportů zde najdou mnoho atrakcí - četná potápěčské a kitesurfingová centra v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY
 
Luxor a Karnak

Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka - za poplatek), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd (nápoje za příplatek).
Cena cca 95 USD/os.

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních polských instruktorů.
Cena cca 55 USD/os.

Káhira - centrum arabského světa
Celodenní výlet autobusem do hlavního města Egypta. V programu mimo jiné: návštěva Egyptského muzea (úžasné poklady faraónů a neskutečné mumie), Sfinga a pyramidy v Gíze: Cheopsova, Chefrenova a Mikerinova (vstup do Chefrenovy pyramidy za poplatek cca 35 LE), návštěva nejstarší mešity v Káhiře - mešity Amr Ibn Asa, koptského kostela, Papyrusového institutu a výrobny parfémů. Během prohlídky oběd (nápoje za příplatek).
Cena cca 95 USD/os.

Safari - Sahara park
Výlet džípy do pouště. Návštěva beduínské vesnice, kde se seznámíte s jejich životem a zvyky. Následuje projížďka na velbloudech a čtyřkolkách. Návštěva terária, kde uvidíte různé druhy živočichů žijících v poušti. Na konci dne vás čeká večeře při západu slunce nad Saharou a za zvuků arabské hudby.
Cena cca 55 USD/os.

V galábiji přes město!
Odpolední výlet po Hurghadě. Oblečeni v tradičním egyptském oděvu (tzv. galábíja) si prohlédneme novou marinu, kde si v kavárně zapálíme vodní dýmku. Následně návštěva místního rybího trhu a oběd v rybí restauraci (nápoje za příplatek). Po obědě navštívíme nejstarší část města - Dahar. Dále pak akvárium, mešitu a koptský kostel. Poslední zastávkou bude návštěva místního bazaru, kde se nachází: parfumérie, manufaktura na výrobu papyru a obchod se suvenýry. 
Cena cca 60 USD/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 
Cena cca 50 USD/os. 

HURGHADA - ATRAKCE

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum.
www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu mariny. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke.
www.papasbar.com

Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě.  I přesto, že vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer.
www.littlebudda-hurghada.com

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! 

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

prázdniny 31. 03. 2018

Hotel byl skvělý, jídlo také, prázdniny jsme si moc užily, Animátoři byli moc milí a přátelští, obvzlášť Romeo. Moře bylo čisté. Byla tu stranda, moje sestra byla i v některých večerních show... Read

Naprostá katastrofa 28. 03. 2018

V Egyptě jsem byla již po 6 v různých kategorii hotelu a tento rozhodne neodpovida 5 hvězdam.Pasovala bych ho na průměrny 3 hvězdovy hotel.Když pominu opravdu ošklivy pokoj,predevším koupelnu tak... Read

Dovolená u Rudého moře - Egypt 14. 08. 2017

V tomto resortu jsme byli poprvé. Jedná se o velký resort, který se skládá ze 6ti hlavních budov a 4 apartmánové domy přímo u laguny. Pokoje prostorné, klimatizované, každý den úklid, pravidelné... Read

Hotel je pěkný a dobře udržován 03. 08. 2017

Vše je v pořádku, jen laguna je sice pěkná, ale voda není nejlepší kvality( zapáchá). Je zde také nedostatek lehátek u bazénu. Vstávali jsme už i o půl sedmé, aby jsem měli místo. Jídlo v pořádku... Read

Perfektní dovolená 03. 04. 2017

V Egyptě jsme byli již po 11, a tento hotel byl nejlepší. Opravdu kvalitní hotel s příjemným personálem a krásnou pláží s pozvolným vstupem do moře, dokonce i z jídla se dalo vždy vybrat. Přiletělo... Read

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu


Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč