Leonardo Privilege Eilat Hotel

Izrael - Ejlat
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Nedávno renovovaný, komfortní hotel patří ke známému izraelskému řetězci Fattal Hotels. Leonardo Privilege Eilat Hotel se nachází v hotelové zóně Ejlatu - North Beach. Nedaleko hotelu je promenáda s četnými obchody, restauracemi a také jachetní přístav. Letiště Ejlat-Ovda je vzdáleno cca 60 km od hotelu.

Pláž
Leonardo Privilege Eilat Hotel
 se nachází jen cca 350 m od veřejné písčito-oblázkové pláže. 

Vybavení
24hodinová recepce, výtahy, bankomat, konferenční místnosti, obchod se suvenýry, hlavní restaurace Rainbow (nabízející speciální menu pro děti), bar u bazénu, lobby bar, kavárna. Hotel má k dispozici venkovní bazén a bazén pro děti (plážové osušky - zdarma, vydávány na základě hotelové karty). Kromě toho: prádelna, parkoviště a kosmetický salon (služby jsou za poplatek).

Pokoje
Leonardo Privilege Eilat Hotel má 247 pokojů zařízených v moderním a komfortním stylu, umístěných ve dvoupatrové budově. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitním TV a telefonem. Pokoje mají také příslušenství k přípravě kávy a čaje. Většina pokojů je s balkonem. Za příplatek jsou k dispozici také pokoje s výhledem na bazén. Ubytování nemluvněte je za poplatek (cca 8 USD/den, platba na místě).

Strava
All Inclusive: vegetariánské snídaně (07:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) - jsou podávány formou bufetu; servírována jídla jsou košer. Místní alkoholické nápoje (včetně domácího vína a piva) a nealkoholické nápoje jsou k dispozici během jídla a po celý den (11:00-23:00) ve vybraných barech a restauracích. Během dne je také tzv. Happy Hour, během které jsou k dispozici dovážené alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Animační program je organizován na základě her a zábavy, jakož i uměleckých vystoupení. Pro nejmenší je připraven mini klub, nabízející kurzy v několika věkových skupinách. Navíc je v hotelu: herna, wellness centrum, které nabízí masáže, kosmetické procedury, saunu a kosmetický salon (za poplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
V Izraeli neexistuje oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizaci prodejcům zájezdů.

Náš názor
Leonardo Privilege Eilat Hotel láká v Izraeli  zřídka nabízeným programem All Inclusive za rozumnou cenu. Pohodlné odpočinkové místo jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do/z Ovdy v Ejlatu, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

IZRAEL EJLAT - základní informace 

Měna

ILS - Izraelský šekel. Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary. Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách, ve kterých jsou kurzy stejné. Není problém při placení kreditními kartami a při používání bankomatů.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Obvykle cca 10% v restauracích, pokud nebylo předtím připočteno k účtu. Hotelové obsluze je zvykem nechat několik šekelů za každý kus zavazadla.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 40 ILS; 1 l vody 7 ILS; pivo v baru od 8 ILS ; káva v kavárně od 8 ILS .

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 1,4 ILS. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 230 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Mobilní telefony fungují bez problému na většině území Izraele. Místní hovory jsou levné, zatímco volání do zahraničí je velmi drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

V oblasti
 
Ejlat

Letovisko se nachází u Rudého moře. Nabízí mnohem víc atrakcí než Akaba v Jordánsku nebo Taba v Egyptě. Krásné hotely, písečné pláže, bary, restaurace, hospody, diskotéky. Navzdory geografické blízkosti je to úplně jiný svět než Egypt, který je hned vedle a má zcela odlišnou kulturu. V Ejlatu chybí arabský neústupný temperament, který by se projevoval ve vztahu k turistům. Ejlat je také skvělým místem k mnoha velmi zajímavým výletům, které nemůžete nepodniknout, pokud jste zde na dovolené.

Odlety z: Varšavy. Pobyt v Ejlatu je realizován letadlem přistávajícím v Ovdy na území Izraele. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Výlety v okolí

JERUZALÉM
Chrám Božího hrobu, Olivová hora a Zeď nářků. Určitě stojí za to zajet do Jeruzaléma, jenž je místem blízkým srdci každého křesťana. Výlet začíná návštěvou Olivové hory. Zde byl Ježíš zajat a zde také strávil poslední noc před ukřižováním. Na svahu hory se nachází židovský a muslimský hřbitov. Poté se vydáme do starého města. Projdeme úzkými uličkami obsazenými muslimskými obchodníky a poznáme jedinečný charakter města. Během procházky Křížovou cestou budeme míjet další zastavení, až dojdeme k hlavnímu bodu našeho výletu - Chrámu Božího hrobu. Tam strávíme desítky minut prohlídkou dalších částí kostela. Dalším bodem naší expedice bude židovská čtvrť se Zdí nářků (ha-Kotel ha-Ma'aravi). Bude příležitost vložit svou modlitbu mezi cihly zdi. Uvidíme ortodoxní Židy, kteří stále přicházejí ke Zdi nářků, modlí se a oplakávají zničení chrámu. Cena cca 135 USD.

PETRA
Jeden ze sedmi divů světa - starobylé město Nabatejců. Skryté v horách Jebel Haroun v jižním Jordánsku „růžovo-červené skalní město“ je nejcennější architektonickou památkou zanechanou Nabatejci. V období od 3. století př. n. l. do 1. století n. l. zažilo město Petra největší rozkvět jako hlavní město království. Zveme na 1denní autobusový výlet. Expedice začíná překročením izraelsko-jordánské hranice. Po pasové kontrole pojedeme ve směru Petry. Cestou budeme míjet jednu z nejdrsnějších pouští světa - Wádí Rum, kterou obývají pouze beduíni. Pokud budeme chtít vidět Petru, budeme muset projít 3kilometrovou roklí As-Sík (možnost využití kočárů, za příplatek). Ve starobylém městě zůstaneme cca hodinu. Oběd je zahrnut v ceně. Cena cca 300 USD + 50 USD hraniční poplatek.

DELFÍNÍ ÚTES
Nejkrásnější mořský savec! Neuvěřitelná příležitost pozorovat zvířata během hraní a krmení v jejich přirozeném prostředí („delfíní zátoka“). Poznejte jejich zvyky a chutě. Nabízíme několik možností, jak trávit čas s těmito nádhernými savci: plavání, šnorchlování, potápění (za poplatek od 90 USD). Kromě toho možnost relaxace v krásných bazénech a skvělá příležitost dopřát si masáž.  Vstup od 25 USD.

BOAT/YACHT TOUR
Slunce, moře a luxusní plavba lodí nebo jachtou/plachetnicí. 4hodinová expedice je určena k relaxaci, koupání v moři a opalování. Během cesty možnost využití vířivky, lehátek a klimatizovaného pokoje (vybavení v závislosti na lodi). Na palubě se podává oběd a osvěžující nápoje (v závislosti na nabídce). Cena cca 65 USD.

CAMEL SAFARI
Vzrušující expedice do pouště! Během několikahodinové projížďky na velbloudech se budete cítit jako ve skutečném karavanu. Naši profesionální průvodci zaručí, že cesta bude bezpečná, a neobvyklé dojmy zůstanou na dlouho ve Vaší paměti (vzrušení pocítíte zejména v počáteční a konečné fázi expedice, zaručujeme!). Cena od 50 do 75 USD.

PLAVBA PONORKOU
Ideální řešení pro ty, kteří nemají chuť se potápět, ale chtějí obdivovat bohatý korálový útes zálivu Aqaba. Plavba bude trvat 2 hodiny, během kterých uvidíte nejen útes, ale také jeho barevné obyvatele. Podvodní část lodi je ponořena pod vodou, což umožňuje vidět japonské zahrady a korály. 
 
Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza

Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Izraele.
Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli nepotřebují občané ČR vízum. 

UPOZORNĚNÍ! Mějte prosím na paměti, že izraelské razítko v cestovním pase znamená automatický zákaz vstupu do Iráku, Íránu, Libanonu, Libye, Saudské Arábie a Sýrie. Pokud plánujete návštěvu těchto zemí, poproste úředníka v Izraeli, aby Vám nedával razítko do cestovního pasu (ani při příletu, ani při odletu), ale na samostatný list tzv. FLYING VISA). Není problém se vstupem do Izraele, i když předtím navštívíte arabskou zemi.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Dobrá volba v Eilatu 18. 02. 2018

Hotel už je trochu ošuntělý, nejlepší časy má za sebou, nedodržuje se zákaz kouření. Příjemný a ochotný personál, dobrá poloha v hotelové části Eilatu, blízko zastávky autobusu, dobré jídlo All... Read

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu


02. 11. - 09. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
23 421 Kč
02. 11. - 16. 11. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
40 113 Kč
09. 11. - 16. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
23 421 Kč
09. 11. - 23. 11. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
38 449 Kč
16. 11. - 30. 11. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
35 714 Kč
16. 11. - 23. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
21 513 Kč
23. 11. - 30. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
21 044 Kč
23. 11. - 07. 12. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
35 379 Kč
30. 11. - 07. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
20 396 Kč
21. 12. - 04. 01. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
38 773 Kč
21. 12. - 28. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
22 269 Kč
28. 12. - 04. 01. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
23 853 Kč
11. 01. - 25. 01. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
35 454 Kč
11. 01. - 18. 01. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
21 092 Kč
18. 01. - 01. 02. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
35 862 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč