Ubytování GFT Obrázek0
Ubytování GFT Obrázek1
Ubytování GFT Obrázek2
Ubytování GFT Obrázek3
Ubytování GFT Obrázek4
Ubytování GFT Obrázek5
Ubytování GFT Obrázek6
Ubytování GFT Obrázek7
Ubytování GFT Obrázek8
Ubytování GFT Obrázek9
Ubytování GFT Obrázek10
Ubytování GFT Obrázek11
Ubytování GFT Obrázek12
Ubytování GFT Obrázek13
Ubytování GFT Obrázek14
Ubytování GFT Obrázek15
Ubytování GFT Obrázek16
Ubytování GFT Obrázek17
Ubytování GFT Obrázek18
Ubytování GFT Obrázek19
Ubytování GFT Obrázek20
Ubytování GFT Obrázek21
Ubytování GFT Obrázek22
Ubytování GFT Obrázek23

Gran Canaria, Fuerteventura a Tenerife - Kanárská trojka

Španělsko
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Paradise Lago Taurito

Poloha
Rodinný hotel Paradise Lago Taurito se nachází v krásném údolí Taurito v jihozápadní části ostrova, pouhých 5 km od rybářského městečka Mogán. Nedaleko hotelu se nachází malá promenáda s několika bary, restauracemi a obchody se suvenýry. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka, ze které lze dojet do známých letovisek Playa del Inglés a Las Palmas (cena jízdenky je cca 8 EUR/os.). Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
Veřejná písečná pláž (sopečný písek) se nachází cca 150 m od hotelu Paradise Lago Taurito. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/set).

Vybavení
Recepce, výtahy, lobby, bufetová restaurace, bar, sladkovodní bazén (v zimě vyhřívaný), dětský bazén, vířivka, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, miniklub, obchod se suvenýry, supermarket, úschovna zavazadel, parkoviště (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky - za poplatek (cca 1 EUR/den + záloha cca 10 EUR). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Cena zahrnuje neomezený vstup do aquaparku „Lago Oasis“: bazény s mořskou vodou, skluzavky, vodní hry a další atrakce pro děti i dospělé cca 100 m od hotelu.
UPOZORNĚNÍ: od 5.4. hotel plánuje renovaci aquaparku „Lago Oasis“. Renovace bude trvat přibližně 1 měsíc a může dojít k jeho dočasnému a částečnému uzavření.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:30), obědy (13:30-15:00), večeře (18:30-21:00) jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení v baru: párky v rohlíku, sendviče, pizza, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za příplatek All Inclusive v areálu aquaparku „all inclusive water park“ (občerstvení a místní nealkoholické nápoje).

Sport a zábava
Denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Za poplatek: bowling, tenis, minigolf, posilovna, wellness: vířivka, relaxační a léčebné masáže, sauna, skotské střiky.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 6 EUR/den nebo cca 25 EUR/týden).

Místní kategorie
***

Webové stránky
http://www.paradisehotels.es

Náš názor
Ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou. Komfortní pokoje, krásná bazénová zóna obklopená zelení a chutné jídlo. Srdečně zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Dunas Mirador Maspalomas

Poloha
Hotel Dunas Mirador Maspalomas se nachází na okraji města Maspalomas, u rušné ulice. Do supermarketu je to cca 200 m, do nákupního centra El Tablero cca 750 m. Město Meloneras nebo Playa del Inglés je vzdáleno cca 3,5 km od hotelu (autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu, jednosměrná jízdenka cca 3 EUR). Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Playa de Maspalomas - cca 3,5 km od hotelu Dunas Mirador Maspalomas (hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu několikrát denně), dlouhá, široká a písečná pláž, s pozvolným sestupem do oceánu a s certifikátem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10-12 EUR/set).

Vybavení
Recepce s lobby, restaurace, bar a bar u bazénu, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (v bazénech sladká voda, jedna z nich je vyhřívaný od listopadu do dubna), vířivka, brouzdaliště s pirátskou lodí pro nejmenší (voda v brouzdališti vyhřívaná od listopadu do dubna), dětské hřiště, mini klub, hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (za poplatek: cca 1 EUR/den + záloha cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel Dunas Mirador Maspalomas má 436 pokojů (obnovených v roce 2017). Všechny pokoje jsou pohodlné. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), stropním ventilátorem, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 2 EUR/den), malou ledničkou a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma a na potvrzení (dítě je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje).
Standardní pokoje (o rozloze cca 27-30 m²) - pro max. 4 osoby, pokoje s výhledem na ulici a/nebo okolí hotelu. Možnost příplatku za pokoje od strany bazénu.
Rodinné pokoje (o rozloze cca 33-37 m²) - pro max. 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a oddělenou ložnicí, pokoje s výhledem na ulici a/nebo okolí hotelu. 

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:00-21:30) jsou podávány formou bufetu, občerstvení během dne (studené a teplé občerstvení, zmrzlina, káva, čaj, odpolední občerstvení), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30-23:00).

Sport a zábava
Hotel Dunas Mirador Maspalomas organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé, 2x týdně profesionální show. Zdarma: ping pong. Za poplatek: kulečník, masáže, wellness zóna.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotelesdunas.com

Náš názor
Hotel Dunas Mirador Maspalomas patří určitě mezi velmi dobré 3* hotely. Hosté si cení příjemnou bazénovou zónu, obnovené a komfortně zařízené pokoje (k dispozici jsou také rodinné pokoje s oddělenou ložnicí) a především bohatý program All Inclusive (s ohledem na 3* hotel). Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Abora Continental

Poloha
Hotel Abora Continental se nachází v těsné blízkosti turistického centra Playa del Inglés, promenády a mnoha obchodů a nákupních center. Autobusová zástávka je cca 100 m od hotelu. Letiště Las Palmas je vzdáleno cca 30 km od hotelu. 

Pláž
Hotel Abora Continental se nachází cca 300 m od široké písečné pláže - Playa del Inglés (sestup po schodech). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/os.).

Vybavení
Hotel Abora Continental je zrekonstruovaný a nově otevřený od července 2018. Recepce, výtahý, hlavní restaurace, 2 bary z toho jeden u bazénu, 2 bazény (sladká voda, 1 sezónně vyhřívaný), dětské brouzdaliště, zahrada, lehátka a slunečníky na terasách, dětské hřiště, miniklub, vířivka, parkoviště (za poplatek cca 5 EUR/den), půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (za zálohu). UPOZORNĚNÍ: Za ubytování bude účtována povinná vratná záloha ve výši 50 EUR/2 osoby - splatné kartou nebo v hotovosti. Hotel nepřijímá domácí zvířata. 

Pokoje 
Hotel Abora Continental má 383 pokojů. Prostorné s koupelnou (vana/sprcha), pohovkou, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek asi 2 Eur/den)) a balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Možnost bezplatné rezervace dětské postýlky pro děti do 2 let (zdarma, rezervace nutná).

Standardní pokoj (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 3 osoby, přistýlka v podobě pohovky. 
Rodinný pokoj (o rozloze cca 39 m²) - pro mix. 3 osoby a max. 4 osoby (v sestavě 2+2). 

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:00-21:00) jsou podávány formou bufetu, občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00-23:00) v místech určených hotelem.

Sport a zábava
Hotel Abora Continental organizuje animace pro děti i dospělé, živou hudbu, stolní tenis, šipky, aerobic, boccia, vodní gymnastiku. Zdarma: posilovna. Za poplatek: hrací automaty, kulečník.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://www.lopesan.com/en/hotels/spain/gran-canaria/playa-del-ingles/abora-continental/

Náš názor
Abora Continental zrekonstruovaný v červenci 2018, vysoce ceněný našimi klienty: nové pokoje, sluneční terasy s bazény, vířivky ukryté v tropické zahradě, různorodé stravování s výbornou obsluhou. U pláže se nachází příjemná promenáda, kterou můžete dojít až do slavných dun Maspalomas. Spousta barů a restaurací a také klubů nedaleko hotelu - tato část Playa del Ingles je plná nočního života.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Gran Canaria Princess

Poloha
Hotel Gran Canaria Princess se nachází v jednom z nejznámějších letovisek na Gran Canaria - Playa del Ingles, cca 450 m od zábavního-nákupního centra Kasbah. Cca 50 m od hotelu je autobusová zastávka  - spojení s dalšími letovisky ostrova. Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 30 km.

Pláž
Hotel Gran Canaria Princess se nachází cca 800 m od dlouhé písčité pláže Playa del Ingles. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 10 EUR/set.

Vybavení
Hotel pro osoby starší 16 let.
Recepce, lobby, TV místnost, výtahy, bufetová restaurace, à la carte restaurace, bary, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, 2 bazény (sladká voda, jeden vyhřívaný v zimě), pokojová služba (za příplatek) butik, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, půjčovna automobilů. Hotel zajišťuje osušky k bazénu (zdarma).

Pokoje
Hotel Gran Canaria Princess má 431 pokojů v sedmipatrové budově. Všechny pokoje jsou pohodlné, klimatizované, s koupelnou (fén, koupelová kosmetika), satelitní TV, telefonem, malou ledničkou (zdarma), příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem (za poplatek) a balkonem (balkonový nábytek). Hotel má 3 pokoje pro tělesně postižené (na potvrzení).
Standardní pokoje (cca 27 m²) - pro max. 3 osoby, jako přistýlka rozkládací pohovka.

Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost příplatku za polopenzi nebo All Inclusive.
All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), pozdní snídaně (10:30-12:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30); občerstvení (11:00-18:00), káva a sladkosti (16:00–18:00), místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje zahrnuté do all inclusive od 11:00 do 24:00.

Sport a zábava
Hotel Gran Canaria Princess nabízí sportovní aktivity (např. vodní gymnastiku, pilates, jógu, strečink), dále degustace vína, kurzy vaření, večerní show a/nebo živou hudbu. Zdarma: víceúčelové hřiště, posilovna, wellness centrum: turecké lázně, finská sauna, vířivka. Za poplatek: masáže, kulečník, kosmetický salon.

Internet
Wi-Fi (1 MB) zdarma, 4 MB za poplatek (1 týden cca 15 EUR).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.princess-hotels.com

Náš názor
Hotel Gran Canaria Princess patří pod známou španělskou hotelovou síť Princess a je určen osobám starším 16 let. Hosté ocení rozmanitou stravu, dobře udržovanou exotickou zahradu a 2 bazény (1 vyhřívaný v zimě) a pohodlné pokoje. Hotel nabízí různé animace, zejména sportovní, takže ho doporučujeme rovněž osobám, které rády tráví čas aktivně.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

LABRANDA Playa Bonita

Poloha
LABRANDA Playa Bonita byl kompletně renovován v roce 2014. Nachází se v krásném letovisku Playa del Inglés. V blízkosti hotelu je mnoho obchodů, barů a restaurací, ve večerních hodinách se otevírají dveře klubů a diskoték. Cca 200 m od hotelu se nachází nákupní centrum Tropical. Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 34 km.

Pláž
Hotel LABRANDA Playa Bonita se nachází cca 500 m od veřejné písečné pláže (sestup dolů po schodech). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/den/set).

Vybavení
Recepce, výtahy, lobby, restaurace, bary (včetně 1 u bazénu), sladkovodní bazén (sezónně vyhřívaný), dětský bazén, dětské hřiště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, úschovna zavazadel. Hotel poskytuje plážové osušky zdarma + záloha cca 10 EUR. Hotel nepřijímá domácí zvířata.

Pokoje
V hotelu LABRANDA Playa Bonita je 257 pokojů různých standardů. Elegantní a moderní pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, malou ledničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem, koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Možnost bezplatné rezervace postýlky pro dítě do 2 let.

Pokoj typu Deluxe (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 4 osoby pouze v sestavě 2+2.

Pokoj typu Deluxe s výhledem na bazén (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 4 osoby pouze v sestavě 2+2.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení (11:30-12:30 a 16:00-17:00); nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:30-23:00) v barech.

Sport a zábava
Hotel LABRANDA Playa Bonita organizuje různé animační programy pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna v hotelu LABRANDA Marieta (cca 180m). Za poplatek: kulečník, wellness (masáže v hotelu LABRANDA Marieta), stolní tenis. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.labranda-hotels.com/en/hotel/playa-bonita.html

Náš názor
Velký moderní komplex patřící do známého hotelového řetězce LABRANDA. Hotel LABRANDA Playa Bonita, vzhledem k poloze v centru Playa del Inglés, doporučujeme všem těm, kteří si chtějí užít celou řadu místní zábavy a nedalekou 6 km dlouhou pláž. Další výhodou jsou velké, prostorné pokoje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

KUMARA Serenoa by Lopesan

Poloha
Nejnovější nabídka slavného portugalského hotelového řetězce Lopesan. Hotel KUMARA Serenoa by Lopesan se nachází daleko od ruchu typického pro letoviska, v klidné části letoviska Maspalomas. Hotel je obklopen krásnými dunami Národního parku Las Dunas, 18jamkovým golfovým hřištěm a krásnými plážemi Maspalomas. Centrum letoviska (obchody, bary, restaurace) je vzdáleno cca 3,5 km od hotelu.

Pláž
Hotel KUMARA Serenoa by Lopesan se nachází cca 4 km od široké písečné pláže Maspalomas. Na pláž jezdí hotelový autobus (možnost platby, omezený počet míst).

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace, bary, bazén s oddělenou částí pouze pro dospělé, brouzdaliště pro děti (sladká voda v bazénech, jeden v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky, balijskými postelemi a slunečníky, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), parkoviště, půjčovna aut (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 5 EUR).

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje do 23:00 hodiny v místech určených hotelem.

Sport a zábava
Hotel KUMARA Serenoa by Lopesan organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: posilovna, kulečník.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.lopesan.com/es/hoteles/espana/gran-canaria/maspalomas/kumara-serenoa/?partner=5908&utm_source=GoogleHPA&utm_medium=Directo&tc_alt=49434&n_o_pst=n_o_pst

Náš názor
Nový hotel řetězce Lopesan je určen všem. Moderní, ale také neobvykle lehká forma novodobé architektury hotelového komplexu a design interiéru vytvářejí příjemnou atmosféru. A pro milovníky golfu - 18jamkové hřiště hned vedle hotelu. Srdečně zveme.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Abora Buenaventura

Poloha
Hotel Abora Buenaventura (zrenovován v roce 2019) se nachází v jednom z nejznámějších středisek na Gran Canarii - Playa del Inglés, cca 300 m od zábavního-obchodního centra. Je to moderní turistické centrum, s dlouhou písečnou pláží a promenádou (oddělená od pláže dunami), které se nachází mezi dvěmi populárními městy - Maspalomas a San Augustin. Letiště v Las Palomas je vzdáleno cca 30 km.

Pláž
Hotel Abora Buenaventura se nachází cca 900 m od písečné pláže (zdarma hotelový autobus, jezdí několikrát denně). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 10 EUR/set.

Vybavení
Recepce, výtahy, bufetová restaurace, 4 bary (včetně 2 u bazénu), 2 sladkovodní bazény (sezónně vyhřívané), dětské brouzdaliště (sladká voda), vířivková zóna pouze pro dospělé, sluneční terasy v zahradě, lehátka a slunečníky, děstké hřiště, miniklub, obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek), parkoviště (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (za poplatek cca 5 EUR/osoba + cca 5 EUR záloha). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

Pokoje
Hotel Abora Buenaventura má 724 pokojů rozmístěných v osmi budovách. Všechny komfortně zařízené pokoje, s koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů), pohovkou, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Možnost bezplatné rezervace dětské postýlky pro děti do 2 let (zdarma, rezervace nutná). Hotel má pokoje pro tělesně postižené (na potvrzení).

Standardní pokoje (o rozloze cca 42 m²) - pro max. 4 osoby pouze v sestavě 2 + 2, přistýlka v podobě pohovky.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a místní alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách určených hotelem.

Sport a zábava
Hotel Abora Buenaventura organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Zdarma: ping pong, multisportovní hřiště (možný poplatek za vybavení). Za poplatek: herna, kulečník, šipky, tenis, potápěčské centrum, půjčovnu jízdních kol, orientální a relaxační masáže.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.lopesan.com/en/hotels/spain/gran-canaria/playa-del-ingles/ifa-buenaventura/

Náš názor
Hotel byl zrekonstruován v roce 2019 a získal nejen moderní vzhled, ale také charakter. Velký a dobře organizovaný komplex je dalším úspěšným projektem řetězce Lopesan. Prostorné pokoje, pěkně uspořádané bazénové zóny v subtropické zahradě, bohatý animační program, pestrá a chutná kuchyně - to vše přispívá k obrovské oblibě hotelu. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Corallium Dunamar

Poloha
Hotel Corallium Dunamar se nachází v centru letoviska Playa del Ingles, u nábřežní promenády. V okolí jsou četné bary, restaurace a obchody. Letiště Las Palmas je vzdáleno cca 30 km.

Pláž
Hotel Corallium Dunamar se nachází cca 100 m od písečné pláže Playa del Ingles (přechod přes promenádu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/os.).

Vybavení
UPOZORNĚNÍ: Hotel je určen pro osoby starší 16 let.
Hotel Corallium Dunamar byl zrekonstruován v roce 2018. 
Recepce, výtahy, bufetová restaurace, 3 bary (včetně 1 baru u bazénu), 2 bazény (sladká voda, vyhřívané v zimě), vířivka, sluneční terasy, lehátka a slunečníky u bazénu, půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky - za poplatek (cca 5 EUR/os. + záloha cca 5 EUR/os.).

Pokoje
Hotel Corallium Dunamar má celkem 273 pokojů umístěných na 15 patrech. Komfortní a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, vana), satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), telefonem, minibarem (za příplatek), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek).

Standardní ekonomické pokoje (o rozloze cca 22 m²) - pro max. 2 osoby, od strany ulice.

Standardní pokoje (o rozloze cca 22 m²) - pro max. 2 osoby, od strany zahrady a/nebo bazénu.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Za příplatek večeře nebo All Inclusive.
 
Sport a zábava
Večer živá hudba nebo vystoupení v baru Atlantico. Zdarma (možná záloha na vybavení): stolní tenis, šipky, posilovna, basketbalové hřiště. Za poplatek: kulečník, parní lázeň, sauna, vířivka, masáže a kosmetické procedury v hotelovém wellness.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky 
https://www.lopesan.com/en/hotels/spain/gran-canaria/playa-del-ingles/corallium-dunamar/

Náš názor
Jeden z nejlépe umístěných hotelů, jak v nejrušnějším letovisku, tak i u pláže a navíc s obnoveným vzhledem. Za pozornost stojí bazénové zóny, které jsou terasovitě rozmístěny a jsou obklopeny tropickou zahradou. Příjemné místo zejména na dovolenou ve dvou nebo pro skupinu přátel.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Corallium Beach

Poloha
Hotel Corallium Beach se nachází na jihu ostrova v klidném letovisku San Agustin (bary, restaurace, obchody) na nábřežní promenádě vedoucí k pulzujícímu nočnímu životu Playa del Ingles. Autobusová zastávka vzdálená cca 150 m od hotelu. Na letiště je to asi 28 km.

Pláž
Písečná pláž se sopečným pískem v blízkosti hotelu (přístup na pláž přímo z bazénové zóny).

Vybavení
Hotel Corallium Beach je pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, výtah, bufetová restaurace, a'la carte restaurace (středomořská kuchyně), 3 bary (včetně 1 u bazénu), 2 bazény (jeden sezónně vyhřívaný, sladká voda) whirlpool, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, samostatný prostor na nudistické opalování, směnárna, půjčovna aut, parkoviště, prádelna, kadeřník (za poplatek). Hotel nabízí ručníky u bazénu (za poplatek). V hotelu je zakázáno kouřit.

Pokoje
Hotel Corallium Beach byl kompletně zmodernizován v roce 2018 a nabízí 210 pohodlně zařízených a klimatizovaných pokojů rozložených ve dvou 7patrových budovách. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, rychlovarnou konvicí, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkónem (balkónový nábytek).

Standardní pokoj (plocha 22 m²) - pro max. 2 osoby, manželská postel, výhled do zahrady nebo do ulice.
Ekonomický pokoj (25 m²) - pro max. 2 osoby, výhled do zahrady, na hory nebo do ulice.
Junior Suite (rozloha 27 m²) - pro max. 3 osoby, přistýlka ve formě pohovky, výhled do zahrady, na bazén nebo boční výhled na oceán. Navíc: župan a pantofle.

Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost doobjednat polopenzi i all-inclusive. All inclusive: snídaně (7:00 - 10:30), obědy (13:00 - 15:00), odpolední svačina a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v plánovaném čase hotelu. Možnost využití restaurace a'la carte - nutná rezervace předem.

Sport a zábava
Hotel Corallium Beach nabízí denní i večerní animace (živá hudba), za poplatek: posilovna, lázně, půjčovna kol, tenis (Interclub Atlantic - 10 min chůze od hotelu), golf (Campo Lopesan Meloneras Golf, cca 10 km od hotelu).

Internet
Bezplatné Wi-Fi na pokojích.

Místní kategorie
***+

Webové stránky
www.lopesan.com

Náš názor
Hotel byl zrenovovan v červenci 2018, získal moderní a elegantní design. Výhodou je poloha u pláže a přímořská promenáda spojující slavná letoviska Gran Canaria. Ideální pro páry a skupiny přátel. Doporučujeme!

LABRANDA Marieta

Poloha
LABRANDA Marieta byl kompletně zrenovován v roce 2015. Nachází se cca 200 m od centra letoviska Playa del Inglés. V blízkosti hotelu jsou četné obchody, bary, restaurace a diskotéky. Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 34 km.

Pláž
Hotel LABRANDA Marieta se nachází cca 400 m od veřejné písečné pláže (sestup dolů po schodech). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/set/den).

Vybavení
Hotel je určen pro osoby starší 18 let.
Recepce, výtahy, lobby, bufetová restaurace, 3 bary (jeden u bazénu), sladkovodní bazén (v zimě vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, úschovna zavazadel, mini market, obchod se suvenýry. Hotel poskytuje plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 EUR/os., výměna cca 1 EUR/osoba). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Pokoje
V hotelu LABRANDA Marieta je 192 elegantních a moderně zařízených pokojů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den + cca 10 EUR záloha), satelitní TV, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). 

Pokoj typu Deluxe (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 2 osoby. 
Pokoj typu Deluxe od strany oceánu (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 2 osoby. Pokoj typu Deluxe s výhledem na oceán (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 2 osoby.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně (8:30-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení v snack baru, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v hodinách 10:30-23:00.

Sport a zábava
Hotel LABRANDA Marieta organizuje večerní show, také s živou hudbou. Zdarma: stolní tenis, posilovna. Za příplatek: kulečník, hotelové wellness (sauna, masáže a kosmetické procedury).

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.labranda-hotels.com


Náš názor
Hotel LABRANDA Marieta je moderní hotel pouze pro dospělé osoby, proto je ideální pro dovolenou ve dvou nebo v kruhu přátel. Klienti ocení chutné jídlo, komfortní pokoje a taky fantastický výhled ze sluneční terasy ze střechy hotelu. 6 km dlouhá pláž vyzývá k rannímu joggingu a odpoledním procházkám a nedaleké bary, restaurace zase poskytují zábavu ve večerních hodinách. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

LABRANDA Costa Mogan (ex. LABRANDA Riviera Marina)

Poloha
LABRANDA Costa Mogan se nachází v malém a klidném letovisku Playa del Cura, na útesu obklopujícím jihozápadní pobřeží ostrova. V okolí je supermarket, restaurace a bary. Autobusová zastávka se nachází cca 150 m od hotelu (spojení s jinými letovisky). Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
Hotel LABRANDA Costa Mogan se nachází přímo na přírodní vulkanické písečné zátokové pláže - Playa del Cura. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/den/set). Hotel plánuje otevření zóny Beach Club (bar, odpočinková zóna) pro hosty hotelu (možnost doplatku).

Vybavení
Od 1.5.2020 v hotelu probíhá rekonstrukce, která je plánována do začátku prosince 2020. Popis uvedený níže je na základě informací hotelové sítě Labranda (květen 2020). Všechno vybavení hotelu, pokojů a stravování bude po dokončení rekonstrukce prověřeno. V případě změn oproti popisu v katalogu budou klienti informaváni emailem.
Recepce s lobby, výtahy, bufetová restaurace, tématická restaurace (možnost příplatku), 2 bary (včetně 1 u bazénu), bazén (se sladkou vodou, sezónně vyhřívaný), dětské brouzdaliště, vířivka, sluneční terasy s balijskými lehátky, standardními lehátky a slunečníky, zóna pro hosty pokojů Only Adults Privilege na střeše hotelu, miniklub, konferenční sál. Hotel poskytuje plážové osušky (možnost poplatku). Hotel má vybavení pro handicapované hosty. Hotel neakceptuje zvířata.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00) v místech vyznačenách hotelem. Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin podávaní jídel. Strava pro alergiky je dostupná na zpětné potvrzení. Za příplatek All Inclusive Plus (vybrané značkové alkoholické nápoje bez Black Lebel).

Sport a zábava
Hotel LABRANDA Costa Mogan organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: posilovna.

Internet
Wi-Fi v hotelu (možný poplatek).

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.labranda-hotels.com/en/hotel/riviera-marina.html

Náš názor
Hotel LABRANDA Costa Mogan je nejnovější projekt známe hotelové sítě LABRANDA na Gran Canarii. Projekt vznikl na základě myšlenky kombinace moderního stylu s úctu k přírodě a možnosti čerpat z jejího bohatství. Malebné umístění hotelu ve spojení se skvělými službami, vkusně zařízenými pokoji v samostatných částech pro rodiny s dětmi a pouze pro dospělé a pěkná bazénová zóna Vám zaručí fantastickou dovolenou jak s rodinou, tak se skupinou přátel. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso

Poloha
Hotel Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso byl postaven v roce 2004, nachází se v jižní části ostrova, v obci Meloneras. Na pláže se slavnými dunami Maspalomas je to asi 1,5 km. V hotelu se nachází přímořská promenáda Paseo de las Meloneras (bary, restaurace, obchody). Autobusová zastávka cca 800 m od hotelu, stanoviště taxi cca 150 m. Na letiště je to cca 29 km.

Pláž
Na krásnou písečnou pláž se slavnými dunami Maspalomas je to cca1,5 km. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek cca 11 EUR/os.

Vybavení
V hotelu Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso je: ecepce, bufetová restaurace, a'la carte restaurace, 4 bary (včetně 1 u bazénu), rozsáhlý hotelový areál s krásnou zahradou a 6 bazény (včetně bazénů přizpůsobených pro tělesně postižené, se sladkou vodou, pro děti, 3 vyhřívané bazény) , lehátka a slunečníky na sluneční terase. Za poplatek: hlídání dětí, půjčovna aut, zdravotní péče, směnárna, prádelna, mezinárodní noviny, konferenční místnosti, ručníky u bazénu (zdarma).

Pokoje
Hotel Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso poskytuje ubytování v 559 pokojích různých typů. Všechny prostorné, klimatizované, vkusně zařízené s koupelnou (vysoušeč vlasů), se satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (možný poplatek) a terasou/nebo balkónem (balkónový nábytek). Obvykle v pokoji 1 velká manželská postel/nebo pohovka. Možnost dětské postýlky pro děti do 2 let zdarma. V některých pokojích se do maximální obsazenosti započítává dítě do dvou let.

Ekonomický pokoj (plocha cca 33 m²) - pro max. 2 osoby, ložnice s opticky odděleným obývacím prostorem. Výhled do ulice.
Standardní pokoj (plocha cca 38 m²) - pro max. 3 osoby, ložnice s opticky odděleným obývacím prostorem. Výhled na bazén nebo do zahrady.
Standardní pokoj na straně oceánu (plocha kolem 43 m²) - pro max. 3 osoby, ložnice s opticky odděleným obývacím prostorem. Dítě do 2 let je zahrnuto v maximální obsazenosti pokoje.
Pokoj typu Junior Suite (cca 80 m²) - pro max. 4 osoby pouze v konfiguraci 2 + 2. Obývací pokoj s oddělenou ložnicí. Výhled do zahrady nebo na bazén. Zdarma: trezor, DVD, kávovar, rychlovarná konvice.

Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost doplatku za polopenzi formou bohatého bufetu.

Sport a zábava
Hotel provozuje celodenní animace pro děti i dospělé (hry, soutěže, večerní show, mini diskotéka, jóga, pilates, aerobik, aqua aerobik, Zumba, strečink). Zdarma: dětské hřiště a herna, petanque, vodní polo. Za poplatek: potápění, tenis, čtyřkolky, kola, golf, vodní sporty. Hotel Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do golfového klubu Lopesan Meloneras a golfového klubu Maspalomas.

Internet
K dispozici na pokojích a na recepci (možný poplatek).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.lopesan.com

Náš názor
Exkluzivní hotel Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso je pro náročné klienty. Neobvyklá architektura komplexu a interiérového designu dokonale odkazují na koloniální minulost a sousední Afriku. Kromě atmosférických pokojů je pozoruhodná i příjemná recepce hotelu. Komplex je doplněn hustě posetou subtropickou vegetační plochou kolem budov s četnými bazény. To vše v bezprostřední blízkosti oceánu a promenády podél něj.

Lopesan Baobab

Poloha
Hotel Lopesan Baobab byl otevřen na podzim roku 2009. Nachází se v jižní části ostrova ve městě Meloneras, pouhých 750 m od nádherné pláže se slavnými písečnými dunami Maspalomas. V blízkosti hotelu jsou četné obchody, butiky, bary, restaurace. Autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 36 km.

Pláž
Krásná písečná pláž se slavnými dunami Maspalomas je vzdálená cca 750 m od hotelu Lopesan Baobab. Na pláži lehátka a slunečníky - za poplatek cca 10 EUR/osoba.

Vybavení
Recepce, 2 bufetové restaurace, 2 restaurace a´la carte nabízející africké speciality a grilovaná jídla, 5 barů (včetně 2 barů u bazénu), rozsáhlý hotelový terén s krásnou zahradou a se 7 bazény (včetně bazénu upraveného pro osoby se zdravotním postižením, sladká voda, jeden z bazénů je v zimě vyhřívaný), 2 brouzdaliště, lehátka a slunečníky na slunečních terasách, dětské hřiště, obchody se suvenýry, bankomat. Za poplatek: hlídání dětí, prádelna, videoherna, pokojová služba, kadeřnictví. Hotel Lopesan Baobab poskytuje plážové osušky. Hotel nepřijímá domácí zvířata.

Pokoje
Hotel Lopesan Baobab nabízí ubytování v 677 pokojích různých kategorií. Všechny pokoje jsou prostorné, klimatizované, elegantně zařízené v africko-koloniálním stylu, vybavené TV-sat., telefonem, mini barem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den), koupelnou (sprcha/vana, umyvadlo, vysoušeč vlasů), balkonem nebo terasou. Dostupné pokoje pro tělesně postižené klienty - na vyžádání. Možnost bezplatné dětské postýlky pro dítě do 2 let (počítá se do maximální obsazenosti pokoje) - na vyžádání. Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. 
Standardní pokoje (plocha cca 34 m²) - pro max. 3 osoby, výhled ulice.  
Ekonomický pokoj (plocha cca 28 m²) - pro max. 2 osoby, výhled ulice.
Rodinný pokoj (plocha cca 43 m²) - pro max. 5 osob, výhled zahrada/ulice.
Junior Suite (plocha cca 56 m²) - pro max. 3 osoby, výhled zahrada/ulice.
Senior Suite (plocha cca 70 m²) - pro max. 4 osoby, výhled zahrada/ulice.

Strava
Snídaně. Za příplatek: večeře nebo obědy a večeře formou bohatého bufetu. Nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Lopesan Baobab organizuje celodenní animace pro děti i dospělé (hry, soutěže, večerní show mini disco). Zdarma: Panchi World - vodní hřiště s brouzdalištěm, posilovna, fitness, šipky, stolní tenis, volejbal, vodní pólo. Za poplatek: potápěčské centrum, tenis, pádlování, bowling, golf, vodní sporty. Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na golfová hřiště Lopesan Meloneras Golf a Maspalomas Golf Club.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 2 EUR/den).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.lopesan.com/en/hotels/spain/gran-canaria/meloneras/baobab-resort/

Náš názor
Exkluzivní, nově navržený a inovativní hotel Lopesan Baobab patří do hotelové sítě Lopesan. Je ideálním místem k relaxaci. Fantastická architektura inspirována blízkostí sousední Afriky, subtropická zahrada na území objektu a blízkost oceánu zajistí každému nezapomenutelnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & Casino

Poloha
Hotel Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & Casino byl postaven v roce 2000. Nachází se v Meloneras, u promenády a nákupního centra. V blízkosti hotelu jsou bary, restaurace a obchody. Autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu (spojení do Playa de Inglés). Letiště je vzdáleno cca 36 km.

Pláž
Skalnato-písečná pláž se nachází cca 100 m od hotelu. Cca 500 m od hotelu (přístup promenádou) je písečná pláž se slavnými dunami Gran Canaria Dunas Maspalomas - tam jsou široké, písečné pláže, lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 6 EUR/den/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 3 bufetové restaurace, 3 restaurace a'la carte, 5 barů, zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 4 bazény a brouzdaliště (v bazénech sladká voda, 2 bazény a brouzdaliště vyhřívané v zimě), vířivka, miniklub, dětské hřiště, konferenční místnosti, prádelna (za příplatek), lékařská péče (za poplatek), parkoviště (za příplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma, výměna cca 1,5 EUR/osuška).

Pokoje
Hotel Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & Casino má 1136 pokojů umístěných v 7patrové budově. Všechny pokoje jsou pohodlné a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, minibarem (za příplatek), trezorem (za příplatek cca 2,3 EUR/den) a balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma - dítě se započitává do maximální obsazenosti pokoje.
Standardní pokoj Economy (o rozloze cca 33 m²) - pro max. 2 osoby, pokoje s méně výhodnou polohou a výhledem (obvykle na hlavní vstup do hotelu, parkoviště).
Standardní pokoj (o rozloze cca 33 m²) - pro max. 3 osoby (přistýlka v podobě další postele), pokoje orientované do ulice, obvykle s výhledem na okolí (např. hotelové tenisové kurty, ulici). Možnost příplatku za pokoj ze strany zahrady nebo bazénu.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Za příplatek večeře (formou bufetu).
 
Sport a zábava
Hotel Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & Casino organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: aerobik, jóga, posilovna, stolní tenis, pétangue, šipky. Za poplatek: tenisové kurty, paddle, minigolf, kulečník. Za poplatek: ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness Corallium.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek (2 EUR/den/zařízení).

Místní kategorie
****+

Webové stránky 
https://www.lopesan.com/en/hotels/spain/gran-canaria/meloneras/costa-meloneras/

Náš názor
Nejatraktivnější 4* hotel řetězce Lopesan na ostrově Gran Canaria a jeden z mála resortových hotelů na celém ostrově - koloniální architektura, obrovská palmová zahrada se slunečními terasami, 5 bazénů, impozantní lobby, prostorné a pohodlné pokoje. Navíc se nachází u oceánu a nedaleko vizitky Gran Canaria - dun Maspalomas. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Gran Canarii služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu (mimo jiné vstupné, spropitné, rezervační poplatky atd.) ve výši cca 70 EUR/os. - povinný poplatek placený průvodci formou balíčku na místě. Balíček nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu a jiné osobní výdaje.  

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Kanárské ostrovy!

Název zájezdu v polském jazyce: Gran Canaria, Fuerteventura i Teneryfa - Kanaryjski Trójpak
Kód zájezdu: GFT

Program

Tři největší z Kanárských ostrovů: Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura • Las Palmas - kosmopolitní hlavní město souostroví • „kanárské Benátky“ • nejkrásnější pláže • tajemná vila nacistického architekta Gustava Wintera • malá „Sagrada Família“ • továrna na výrobu medového rumu • Národní park El Teide • malé skupiny do 25 osob • pro zájemce týdenní pobyt na ostrově Gran Canaria!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na ostrov Gran Canaria. Transfer do hotelu. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den 2
Snídaně. Následně přejezd a prohlídka Las Palmas - hlavního města ostrova Gran Canaria a největšího města celého souostroví: Vegueta - historického starého města s domem-muzeem Kryštofa Kolumba a katedrálou sv. Anny, čtvrti Santa Catalina s nejkrásnější městskou pláží Španělska - Playa Las Canteras. Následně zastávka v malebné osadě Puerto de las Nieves, která je známá díky nejlepším rybám a mořským plodům na ostrově, oběd na vlastní náklady. Přejezd nejefektivnější trasou celé Gran Canarie - panoramatickou silnicí GC-200 vedoucí z Agaete do El Risco, s úchvatným výhledem na pobřežní útesy. Zastávka u Los Azulejos - jedinečné skály s neobvyklým mnohobarevným zbarvením. Den zakončíme v „kanárských Benátkách“ - v přístavním městečku Puerto de Mogan, procházka tímto nejkrásnějším letoviskem ostrova v paprscích zapadajícího slunce. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 3
Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Snídaně a večeře v hotelu (v ceně, nápoje za příplatek). Možnost využití fakultativních výletů (za poplatek) - perfektním doplňkem návštěvy Kanárských ostrovů bude kurz vaření „Španělské chutě“ (cena: cca 69 EUR/os.). Doporučujeme také návštěvu jednoho ze tří slavných zábavních parků na Gran Canarii - Poema del Mar (nejmodernější oceanárium ve Španělsku, cena cca 25 EUR/os.), Palmitos (zoologicko-botanická zahrada s představeními delfínů, papoušků a dravých ptáků, cena cca 31 EUR/os.) nebo Aqualand (aquapark, cena cca 30 EUR/os.).
 
Den 4
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) přejezd trajektem (cca 3 hodiny) na ostrov známý díky nejkrásnějším plážím souostroví - na Fuerteventuru. Výlet vany na divoký a drsný jih, na nedotčenou, 14 km dlouhou pláž Cofete, která je chráněna majestátními horami. Navštívíme také nejzáhadnější budovu Fuerteventury - vilu Gustava Wintera, která podle dodnes kolující legendy měla být tajnou zásobovací základnou pro německé ponorky a tajným úkrytem nacistických generálů (údajně ji navštívil sám Adolf Hitler). Čas na oběd (na vlastní náklady a za poplatek). Návrat na Morro Jable, nalodění a návrat trajektem na ostrov Gran Canaria. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.

Den 5
Po snídani odjezd na prohlídku severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Návštěva městečka Arucas, známého díky novogotickému kostelu sv. Jana, nazývanému „malou Sagradou Família“. Navštívíme také továrnu na výrobu medového rumu Arehucas - v lihovaru se seznámíme s tajemstvím výroby tohoto vlajkového alkoholu Kanárských ostrovů. Následně přejezd do okouzlujícího Firgas, kde se nachází zdroj o něco zdravějšího „pití“ - léčivé vody, kterou pijí na všech ostrovech souostroví. Navštívíme také vizitku ostrova - Teror, nejkrásnější město ostrova Gran Canaria, s typickými kanárskými budovami. Sníme také tradiční kanárský oběd v jedné z místních restaurací (v ceně). Následně pojedeme na nejvyšší hory Gran Canarií, kde zastavíme na krásných vyhlídkových místech a uvidíme nejdůležitější symbol ostrova - majestátní skálu Roque Nublo. Návrat přes město Fataga do hotelu. Večeře a přenocování.

Den 6
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) přejezd trajektem na největší ostrov souostroví - Tenerife. Panoramatická prohlídka moderního hlavního města Santa Cruz. Přejezd nejkrásnější trasou Tenerife - Cumbre Dorsal borovými lesy na nejvyšší vrchol Španělska - sopku El Teide (3718 m. n. m.). Následně nás čeká návštěva Parque Nacional El Teide, který je nejnavštěvovanějším národním parkem ve Španělsku a nejdůležitější atrakcí Kanárských ostrovů. Projdeme se měsíční krajinou u slavných skalních formací Roques de Garcia. Následně přejezd do „kanárského Machu Picchu“ - do vesnice Masca visící nad roklí, považované za jednu z nejkrásnějších osad na světě. Masca je také známá díky nejchutnějším sýrům na Tenerife, které zde doporučujeme ochutnat teplé s palmovým medem a typickými omáčkami mojo. Volný čas na procházku a na oběd (na vlastní náklady a za příplatek). Následně přejezd do Mirador de Garachico, kde shora uvidíme město zaplavené sopečnou lávou. Návrat severní stranou ostrova do Santa Cruz, nalodění, plavba trajektem na ostrov Gran Canaria. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.
 
Den 7
Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Snídaně a večeře v hotelu (v ceně, nápoje za příplatek). Pro zájemce možnost využití fakultativních výletů - doporučujeme plavbu jachtou (cca 69 EUR/os.), výlet za poznáním krajiny „Tajemství Gran Canarie“ - počet míst je omezen - (cena cca 39 EUR/os.), potápění s polsky mluvícím instruktorem (cena cca 85 EUR/os.) nebo safari džípy po skrytých zákoutích ostrova (cena cca 56 EUR/os.).

Den 8
Snídaně a vystěhování. Transfery:
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a odlet do Polska. 
- Klienti pokračující v pobytu na Gran Canarii - transfer do vybraného hotelu (v některých termínech doprava letecky).

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vyhřívání hotelových bazénů, která připadá pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Informace o hotelech

Ubytování
Tříhvězdičkové hotely se nacházejí mimo navštěvovaná města.

Vybavení
Na místě v hotelu restaurace a bar.

Pokoje
Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Ve třílůžkovém pokoji se obvykle nachází manželská postel a samostatné lůžko jako přistýlka. Všechny pokoje mají koupelnu, často s telefonem a klimatizací.

Strava
Snídaně a podávané večeře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč