MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek0
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek1
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek2
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek3
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek4
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek5
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek6
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek7
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek8
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek9
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek10
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek11
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek12
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek13
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek14
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek15
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek16
MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel) Obrázek17

MarSenses Ferrera Blanca (ex Ferrera Blanca Aparthotel)

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
MarSenses Ferrera Blanca se nachází v jihovýchodní části ostrova, v malebném letovisku Cala D'or (čtvrť Cala Ferrera). Hotel se nachází cca 1,8 km od centra města Cala D'or, cca 65 km od města Palma de Mallorca a cca 60 km od letiště. V blízkosti Ferrera Blanca Aparthotelu je autobusová zastávka a četné bary a restaurace.

Pláž
MarSenses Ferrera Blanca se nachází cca 30 m od půvabné pláže Cala Ferrera (sestup po schodech). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 15 EUR/set - 2 lehátka a slunečník). Pronájem vodního vybavení na pláži - za příplatek.

Vybavení
MarSenses Ferrera Blanca se skládá z 10 budov umístěných v rozsáhlé zahradě. 24hodinová recepce, lobby, TV místnost, 3 restaurace a snack bar u bazénu, 4 bazény, 2 brouzdaliště, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky (zdarma, ale omezená dostupnost). Pro děti je k dispozici malé dětské hřiště se skluzavkami a houpačkami.

Pokoje
MarSenses Ferrera Blanca má 183 pokojů různých typů.
Pro naše klienty máme připraveny:
- Pokoje typu Superior - dvoulůžkové (cca 30 m², možnost 1 přistýlky),
- Pokoje typu Suite - dvoulůžkové se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem (cca 40 m², možnost 2 přistýlek, dětská postýlka je zahrnuta do maximální obsazenosti pokoje).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, TV, trezorem (za příplatek) a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00-10:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Hostům je k dispozici bar s občerstvením (11:00-18:00) a restaurace Happy Burger (10:00-18:00). V hodinách od 15:30-17:00 je servírováno odpolední občerstvení (káva, čaj a koláč). Klienti mají možnost využívat italskou restauraci (19:00-22:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou servírovány v baru (11:00-23:00). Během jídla víno a voda.

Sport a zábava
Hotel organizuje animační program pro děti i dospělé. Zdarma: volejbal, aerobik, boccia, lukostřelba, šipky a stolní tenis. Pro nejmenší zóna vodních atrakcí (splash). Za poplatek: kulečník.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje turistický poplatek 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný pro všechny osoby starší 15 let a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.marhotels.com

Náš názor
Elegantní hotel za výjimečně atraktivní cenu. Hotel je ceněn za výhodnou polohu v klidné čtvrti Cala D'or v blízkosti pláže Cala Ferrera. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi díky splash zóně.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, pobytovou taxu placenou přímo v hotelu, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Hiszpania - Majorka 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč