Ubytování IRP Obrázek0
Ubytování IRP Obrázek1
Ubytování IRP Obrázek2
Ubytování IRP Obrázek3
Ubytování IRP Obrázek4
Ubytování IRP Obrázek5
Ubytování IRP Obrázek6
Ubytování IRP Obrázek7
Ubytování IRP Obrázek8
Ubytování IRP Obrázek9
Ubytování IRP Obrázek10
Ubytování IRP Obrázek11

Irsko a Severní Irsko - legendy vytesané ve skále

Irsko - Dublin
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Ubytování
Dvouhvězdičkové/tříhvězdičkové hotely - pohodlné, umístěné mimo center měst.

Vybavení
V hotelu je restaurace, bar a často lobby s TV.

Pokoje
Dvoulůžkové (možnost přistýlky) s koupelnou.

Strava
Kontinentální snídaně. Za příplatek večeře (6 - od 2. do 7. dne, nápoje se platí zvlášť na místě).

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet do Dublinu, letištní poplatky, přejezdy klimatizovaným autokarem, ubytování v hotelech (7 nocí), 7 kontinentálních snídaní, služby průvodce, turistický program, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupenky, poplatky za místní průvodce, Tour Guide system, další jídla a nápoje k večeři a osobní výdaje. Orientační náklady na účast v programu - cca 120 EUR/os. a 100 GBP/os. (placené na místě), navíc (pro zájemce) výlet: irský večer - cca 35 EUR/os.
Za příplatek večeře (6 - od 2. do 7. dne)

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do jednotlivých zemí.

Název zájezdu v polštině: Irlandia i Irlandia Północna - legendy wykute w skałach
Kód zájezdu: IRP

Program

Dvě hlavní města - Dublin a Belfast • síla přírody - obří hráz a útesy Moher • trochu emocí - přejezd mostu Carric a Rede • irské fjordy • Kerry Loop - nejznámější vyhlídková trasa • Bunratty Castle a Vikingové • nejmalebnější vesnice Irska Adare

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem. Přelet do Dublinu (možný přestup na jednom z evropských letišť). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na předměstí Dublinu, přenocování.

Den 2
Po snídani vystěhování, prohlídka Dublinu - katedrála sv. Patrika (jeden z mála středověkých pozůstatků), návštěva Národního muzea s nádhernou keltskou a středověkou sbírkou, procházka po slavné Grafton Street, Trinity College, Phoenix Park, Temple Bar. Přejezd na sever do okolí Belfastu. Přenocování v hotelu v okolí Belfastu. (Trasa cca 200 km).

Den 3
Po snídani vystěhování a přejezd do Belfastu. Panoramatická prohlídka, mimo jiné: hrad Belfast, hodinová věž Albert Memorial Clock, opera, knihovna Hall Linen Hall a St. Anne. Poté se vydáme směrem na severní pobřeží Severního Irska, které je známé svými úchvatnými útesy, plážemi a skalními útvary. Přenocování na severu Irska. (Trasa cca 150 km)

Den 4
Po snídani vystěhování a odjezd na prohlídku. Navštívíme Dark Hedges - buková alej považovaná za nejkrásnější silnici v zemi a Carric-a-Rede - lanový most zavěšený ve výšce cca 30 m, spojující dva útesy cca 20 m od sebe. Návštěva Obří hráze (UNESCO) - neobvyklá skalní formace skládající se z 37 000 čedičových sloupů, z nichž některé jsou vysoké až 12 metrů. Návštěva tradičního irského lihovaru na whisky a ochutnávka „vody života“. Přejezd do Irské republiky směrem na Galway. Přenocování v okolí Sligu. (Trasa cca 400 km)

Den 5
Po snídani vystěhování z hotelu, přejezd měsíční krajinou oblasti Burren. Dojedeme k útesům Moher, kde bude čas obdivovat úžasné útesy dosahující 200 metrů, které jsou jednou z dominant Zeleného ostrova. Následně přejezd do Bunratty a návštěva obrovského středověkého hradu Bunratty založeného Vikingy a skanzénu Bunratty Folk Park, který je replikou irské vesnice z 19. století. Přenocování v okolí Limerick. (Trasa cca 270 km)

Den 6
Po snídani vystěhování a přejezd vesnicí Adare, která byla považována za nejmalebnější vesnici Irska směrem k nejslavnější malebné cestě zvané Kerry Loop - téměř 200 km drsné pobřeží, divoké pláže, rybářské vesnice a zelené kopce v pozadí vytvářejí nádhernou scenérii. Přenocování v okolí Killarney. (Trasa cca 500 km)

Den 7
Po snídani vystěhování a přejezd do Dublinu. Během cesty zastavíme u Rock of Cashel - návštěva impozantního hradu považovaného za bývalé centrum druidů. Pozdě odpoledne - další prohlídka Dublinu. Příjezd do hotelu v okolí Dublinu, ubytování a přenocování. Ve večerních hodinách pro zájemce fakultativní výlet irský večer - taneční show se sklenkou whisky a irskou kávou (za příplatek cca 35 EUR/os.).

Den 8
Po snídani vystěhování a transfer na letiště. Návrat do Polska (možný přestup na jednom z evropských letišť).

Upozornění k programu
- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč