Nicotel Pineto Obrázek0
Nicotel Pineto Obrázek1
Nicotel Pineto Obrázek2
Nicotel Pineto Obrázek3
Nicotel Pineto Obrázek4
Nicotel Pineto Obrázek5

Nicotel Pineto

Itálie - Apulie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Nicotel Pineto se nachází v klidné oblasti letoviska Castellaneta Marina s několika obchody a restauracemi. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka. Hotel leží cca 100 km od Brindisi, cca 90 km od Bari a cca 60 km od známého města Alberobello, jehož domky jsou postavené v tzv. stylu trulli.

Pláž
Soukromá hotelová písečná pláž La Vela s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 3 km od hotelu Nicotel Pineto. Na pláž jezdí několikrát denně bezplatný hotelový autobus. Plážový servis (lehátka a slunečníky) - zdarma (v závislosti na dostupnosti). 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, 2 výtahy, restaurace (středomořská a mezinárodní kuchyně) a bar v hotelové lobby. Bazén nepravidelného tvaru s bezplatnými lehátky a slunečníky (v závislosti na dostupnosti) otevřený od 1. června do 15. září. Navíc: TV místnost, bezplatné parkoviště (omezený počet míst) a za příplatek: služba hlídání dětí (na potvrzení, po předchozí rezervaci), prádelna, lékařská konzultace, půjčovna kol (omezený počet kol).

Pokoje
Hotel Nicotel Pineto nabízí 114 příjemně a funkčně zařízených standardních dvoulůžkových pokojů (s max. 1 přistýlkou) umístěných na 3 patrech hlavní budovy. Pokoje o rozloze cca 15 m² jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, telefonem, mini ledničkou. Chybí balkony. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek na místě cca 10 EUR/den (na potvrzení a po předchozí rezervaci). Hotel neakceptuje domácí zvířata. Pokoje pro osoby se zdravotním postižením - na vyžádání a potvrzení.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře servírované ke stolu (výběr ze 2 nabídek menu). Nápoje k večeři za poplatek. Bezlepková jídla a vegetariánská kuchyně - na vyžádání a potvrzení. V restauraci je dětské menu a vysoké židle.

Sport a zábava
Hotel nabízí večerní animační program v italštině pro děti i dospělé ve verzi Soft (od 1. července do 31. srpna) v areálu hotelu a na pláži. Za příplatek: některé vodní sporty na pláži (mimo jiné potápění, windsurfing, kajaky) a hotelová wellness zóna (s masážemi, kosmetickými procedurami a malým krytým bazénem).

Internet
V hotelové lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.nicotelhotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Klid a ticho, funkčně vybavené pokoje a krásná písečná pláž - ideální místo pro ty, kteří chtějí uniknout daleko od velkoměstského shonu. Hotel Nicotel Pineto je skvělým výchozím bodem k prozkoumávání nejdůležitějších atrakcí a památek malebné Apulie. Doporučujeme těm, kteří hledají odpočinek na klidném místě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Apulia - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WPU

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Apulie
Region ležící na jihu země, na patě italské boty, je turistům dobře známý díky nádherným výhledům na strmé pobřeží a azurové vody Jaderského moře. První, co přijde na mysl, je poloostrov Gargano - útesy sestupující do moře působí úžasným dojmem. Region je důležitým zemědělským střediskem - odtud pochází více než polovina olivového oleje vyprodukovaného v Itálii! Během návštěvy regionu určitě musíte vyzkoušet místní pochoutky - těstoviny orecchiette, obvykle podávané s rajčatovou omáčkou a zeleninou, stejně jako známá vína odrůdy Primitivo.

V oblasti 

Bari  

Hlavní město Apulie malebně umístěné u Jaderského moře, je významným turistickým a kulturním centrem na mapě Itálie. Bari okouzluje turisty prázdninovou atmosférou, úzkými uličkami vinoucími se centrem města s nesčetnými kavárnami a restauracemi a neobvyklými památkami pocházejícími až z 11. století.

Vieste  
Malé město ležící na poloostrově Gargano, jehož název pochází od jména bohyně domácího krbu Vesty. Město má charakteristickou zástavbu - nádherné malé bílé domky podél klikatých uliček vytvářejí jedinečnou atmosféru. Kromě toho město okouzluje majestátním hradem umístěným na útesu, který se tyčí nad ostatními budovami.

Peschici
Turistické městečko ležící na vápencovém útesu s nádhernými bílými budovami - je zde plno restaurací, kaváren a rukodělných dílen. Nedaleko města se nachází mnoho nádherných pláží a ohromujících jeskyní.

Mattinata
Malé letovisko malebně umístěné na poloostrově Gargano, obklopené ze tří stran vápencovými kopci. Úzké klikaté ulice, u kterých jsou vynikající kavárny a hospody, stejně jako přímořská promenáda lákající k procházkám a krásná pláž s drobnými kamínky a azurové moře - ke koupání a opalování.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Víza

Upozornění!!! Povinný formulář k registraci všech návštěvníků regionu Apulie najdete na internetové adrese www.sanita.puglia.it/autosegnalazione-coronavirus. Každý turista je bezpodmínečně povinen se zaregistrovat, což je nutné provést před příjezdem do regionu Apulie. Zkontrolujte si prosím sami potřebné požadavky týkající se nezbytných dokumentů a případné registrace v regionech a zemích navštívených během přejezdu do regionu Apulie.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Apulie (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč