Hotel Parigi Bibione Obrázek0
Hotel Parigi Bibione Obrázek1
Hotel Parigi Bibione Obrázek2
Hotel Parigi Bibione Obrázek3
Hotel Parigi Bibione Obrázek4
Hotel Parigi Bibione Obrázek5
Hotel Parigi Bibione Obrázek6
Hotel Parigi Bibione Obrázek7
Hotel Parigi Bibione Obrázek8
Hotel Parigi Bibione Obrázek9
Hotel Parigi Bibione Obrázek10

Hotel Parigi Bibione

Itálie - Veneto - Bibione
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Parigi Bibione
se nachází v oblíbeném turistickém letovisku Bibione v regionu Benátsko. Centrum Bibione (s obchody, restauracemi a pizzeriemi) je v docházkové vzdálenosti cca 5 minut. Hotel leží cca 100 km od Benátek a cca 70 km od Udine.

Pláž
Hotel Parigi Bibione
se nachází cca 250 m od široké písečné pláže Bibione (s pozvolným vstupem do moře). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma (v závislosti na dostupnosti).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace (s místní italskou a mezinárodní kuchyní) a bar v hotelové lobby. Sladkovodní bazén (otevřený od 1. května do 30. září) s odděleným brouzdalištěm pro děti a sluneční terasou s lehátky a vířivkou (k dispozici od 1. května do 30. září). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma (v závislosti na dostupnosti). Navíc: bezplatné parkoviště (omezený počet míst) a placené lékařské konzultace.

Pokoje
Hotel Parigi Bibione
má 89 dvoulůžkových pokojů různých standardů umístěných na 6 patrech hlavní budovy. Všechny pokoje jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, WC), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek), balkonem s výhledem na okolí hotelu. Standardní pokoje jsou pouze dvoulůžkové a mají rozlohu cca 14 m². Navíc za příplatek pokoje typu Comfort (s možností max. 1 přistýlky; vybaveny jako standardní pokoje) o rozloze cca 16 m² a dvoulůžkové pokoje typu Economy (vybaveny jako standardní pokoje; bez možnosti přistýlky) o rozloze cca 10 m². Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 10 EUR/den, na potvrzení a po předchozí rezervaci). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Kontinentální snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře servírované ke stolu (výběr ze 4 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek. Navíc je v restauraci k dispozici dětské menu.

Sport a zábava
Hotel Parigi Bibione
neorganizuje animační program, ale kompenzují to atrakce v Bibione - jednom z největších a nejoblíbenějších letovisek v této části italského pobřeží Jaderského moře. Hotel nabízí aktivity pro děti v podobě miniklubu (od 7. června do 6. září; miniklub v angličtině a italštině). Navíc: posilovna, stolní tenis a za příplatek wellness zóna (s bohatou nabídkou masáží).

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.parigihotel.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 EUR/os./den (děti do 4 let jsou osvobozeny od této taxy). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Výhodou hotelu Parigi Bibione je dobrá poloha nedaleko centra rušného jadranského letoviska Bibione, chutná kuchyně a atrakce pro děti. Ideální místo pro dovolenou ve dvou nebo s rodinou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Wenecja Euganejska - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WWE

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Jiné

Benátsko
Region ležící v severní části země je díky své poloze často prvním regionem, který navštíví čeští turisté cestující autem. Benátsko nabízí mnoho různých atrakcí - najdeme zde majestátní Alpy, nádherná jezera jako např. Gardské jezero, neobvyklé Benátky roztroušené po ostrovech, stejně jako krásné, široké Jadranské pláže. Pokud k tomu všemu přidáme vynikající kuchyni, pak máme ideální místo k odpočinku!

V oblasti

Benátky  
Nazývané královnou Jadranu mají nárok na tento titul. Dlouhá léta okouzlují a fascinují davy turistů, navzdory zjevné nepřístupnosti. Kromě takových vlajkových památek, jako je bazilika sv. Marka, Dóžecí palác nebo Ponte di Rialto, se musíte povinně ztratit v bludišti ulic, abyste mohli obdivovat tuto neobvyklou architekturu nebo se vydat na jeden z okolních ostrovů - Murano nebo Burano.

Verona  
Díky dramatu Williama Shakespeara již navždy bude Verona městem lásky - příběh Romea a Julie doprovází všechny návštěvníky tohoto města. Verona nabízí turistům mnoho dokonale dochovaných památek z několika epoch - například fantasticky dochované antické arény, římský most Ponte Pietra nebo benátské Porta Nuova. Je příjemné se ztratit uprostřed úzkých uliček a objevovat toto nádherné město svým vlastním tempem.

Lido di Jesolo  
Jedno z nejoblíbenějších letovisek v této části pobřeží. Široké pláže táhnoucí se více než 15 km, nádherné azurové moře a krásné počasí přitahují každý rok turisty nejen z této části Itálie. Večer po dni stráveném na pláži se život přesouvá do barů, restaurací a hospod, které se nacházejí na 13 km dlouhé promenádě. Nelze se zde nudit!

Bibione  
Bibione je typické letovisko, které má mírně klidnější charakter než Lido di Jesolo. Díky svým širokým písečným plážím a pozvolnému vstupu do moře je často vybíráno jako ideální místo pro rodinnou dovolenou. K příjemnému odpočinku přispívá také promenáda s cyklostezkou a stromy poskytující relaxaci, stejně jako zelená, klidná část Bibione Pineda. V blízkosti se také nachází zábavní park, který umožňuje strávit příjemné chvíle celým rodinám.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Elektřina 
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii jsou jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se vyskytují zásuvky typu L se třemi otvory v jedné řadě. Vejdou se do nich české tenké zástrčky (jako z nabíječky do telefonu), nelze ale použít kulaté silné zástrčky (například od vysoušeče vlasů nebo ze zdroje napájení notebooku). V takových případech je nutné používat adaptér. Jsou k dispozici na hotelových recepcích (zdarma, záloha cca 5 EUR), lze si je také koupit v Česku ve stavebních supermarketech nebo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit na poště, v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Tarif roamingových volání do českých mobilních sítí si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč