Villa Gasparini Obrázek0
Villa Gasparini Obrázek1
Villa Gasparini Obrázek2
Villa Gasparini Obrázek3
Villa Gasparini Obrázek4
Villa Gasparini Obrázek5

Villa Gasparini

Itálie - Veneto
Pobytový
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Malý městský hotel Villa Gasparini se nachází na klidném místě v malém městečku Dolo, umístěném přesně na půli cesty mezi Benátkami a Padovou. Město Dolo leží nad řekou Brento, podél které můžeme obdivovat elegantní a stylové vily, jednou z nich je Villa Gasparini. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka (cca 50 m od hotelu), ze které se lze dostat autobusem do centra Padovy a Benátek (cca 30 minut jízdy).

Pláž
Hotel Villa Gasparini nemá přímý vstup na pláž.

Vybavení
Recepce, lobby, trezor (zdarma), jídelna, bar, zahrada s lehátky a stoly. Navíc: parkoviště (zdarma) podél cesty u hotelu nebo za poplatek hotelové parkoviště (cca 5 EUR/den); prádelna.

Pokoje
Hotel Villa Gasparini nabízí 15 pokojů, skvěle doladěných a vyzdobených v šesti různých originálních stylech, od klasického benátského až po etno elegantní. 
Dvoulůžkové pokoje (o rozloze cca 14 m²) se nachází v přízemí nebo v 1. patře. Jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek). 
Pokoje typu Deluxe (o rozloze cca 16 m²) se nachází v 1. patře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek.

Strava
Kontinentální snídaně formou bohatého bufetu. Bar je otevřen od 8:00 do 22:00, obsluha za poplatek. Hotel se pyšní vynikajícími snídaněmi.

Sport a zábava
Hotel Villa Gasparini neorganizuje animační program. Hotel nabízí za poplatek možnost zapůjčení jízdních kol a pomáhá s rezervací místních výletů.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.villagasparini.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Neobvykle originální hotel Villa Gasparini nabízí svým hostům pohodlné pokoje a velmi chutné snídaně. Je to určitě ideální nabídka pro aktivní osoby díky možnosti poznání okolí na kole a vynikající poloha hotelu dává garanci návštěvy slavné Padovy nebo Benátek. Doporučujeme také párům na romantickou dovolenou ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Wenecja Euganejska - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Benátsko
Region ležící v severní části země je díky své poloze často prvním regionem, který navštíví čeští turisté cestující autem. Benátsko nabízí mnoho různých atrakcí - najdeme zde majestátní Alpy, nádherná jezera jako např. Gardské jezero, neobvyklé Benátky roztroušené po ostrovech, stejně jako krásné, široké Jadranské pláže. Pokud k tomu všemu přidáme vynikající kuchyni, pak máme ideální místo k odpočinku!

V oblasti

Benátky
Nazývané královnou Jadranu mají nárok na tento titul. Dlouhá léta okouzlují a fascinují davy turistů, navzdory zjevné nepřístupnosti. Kromě takových vlajkových památek, jako je bazilika sv. Marka, Dóžecí palác nebo Ponte di Rialto, se musíte povinně ztratit v bludišti ulic, abyste mohli obdivovat tuto neobvyklou architekturu nebo se vydat na jeden z okolních ostrovů - Murano nebo Burano.

Verona  
Díky dramatu Williama Shakespeara již navždy bude Verona městem lásky - příběh Romea a Julie doprovází všechny návštěvníky tohoto města. Verona nabízí turistům mnoho dokonale dochovaných památek z několika epoch - například fantasticky dochované antické arény, římský most Ponte Pietra nebo benátské Porta Nuova. Je příjemné se ztratit uprostřed úzkých uliček a objevovat toto nádherné město svým vlastním tempem.

Lido di Jesolo  
Jedno z nejoblíbenějších letovisek v této části pobřeží. Široké pláže táhnoucí se více než 15 km, nádherné azurové moře a krásné počasí přitahují každý rok turisty nejen z této části Itálie. Večer po dni stráveném na pláži se život přesouvá do barů, restaurací a hospod, které se nacházejí na 13 km dlouhé promenádě. Nelze se zde nudit!

Bibione  
Bibione je typické letovisko, které má mírně klidnější charakter než Lido di Jesolo. Díky svým širokým písečným plážím a pozvolnému vstupu do moře je často vybíráno jako ideální místo pro rodinnou dovolenou. K příjemnému odpočinku přispívá také promenáda s cyklostezkou a stromy poskytující relaxaci, stejně jako zelená, klidná část Bibione Pineda. V blízkosti se také nachází zábavní park, který umožňuje strávit příjemné chvíle celým rodinám.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Elektřina 
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii jsou jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se vyskytují zásuvky typu L se třemi otvory v jedné řadě. Vejdou se do nich české tenké zástrčky (jako z nabíječky do telefonu), nelze ale použít kulaté silné zástrčky (například od vysoušeče vlasů nebo ze zdroje napájení notebooku). V takových případech je nutné používat adaptér. Jsou k dispozici na hotelových recepcích (zdarma, záloha cca 5 EUR), lze si je také koupit v Česku ve stavebních supermarketech nebo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit na poště, v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Tarif roamingových volání do českých mobilních sítí si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Víza

Není povinnost registrovat návštěvníky regionu Benátsko. Zkontrolujte si prosím potřebné požadavky týkající se nezbytných dokumentů a případné registrace v regionech a zemích navštívených během přejezdu do regionu Benátsko.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč