Lungomare Hotel Cervia Obrázek0
Lungomare Hotel Cervia Obrázek1
Lungomare Hotel Cervia Obrázek2
Lungomare Hotel Cervia Obrázek3
Lungomare Hotel Cervia Obrázek4
Lungomare Hotel Cervia Obrázek5

Lungomare Hotel Cervia

Itálie - Emilia-Romania - Cervia
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Lungomare Hotel Cervia
se nachází v jadranském letovisku Cervia. Nedaleko hotelu je mnoho atrakcí, obchodů, barů a restaurací. Centrum Cervie a jeho nejdůležitější památky, např. náměstí Piazza Giuseppe Garibaldi, Muzeum soli, obranná věž Torre San Michele nebo obecní budova se nachází cca 800 m. Hotel leží cca 35 km od Ravenny, cca 50 km od San Marina, cca 100 km od Ferrary a Boloně a cca 140 km od Florencie. Zábavní park Mirabilandia je cca 15 km od hotelu.

Pláž
Lungomare Hotel Cervia
se nachází přímo u písečné pláže (přechod pobřežní promenádou ​​Lungomare) s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis na pláži - zdarma (2 lehátka a slunečník/pokoj).

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace (pokrmy místní italské a mezinárodní kuchyně), a bar v hotelové lobby. V hotelu není bazén. Navíc: TV místnost, bezplatné parkoviště (omezený počet míst) a půjčovna kol.

Pokoje
Lungomare Hotel Cervia
nabízí 108 dvoulůžkových pokojů (s max. 2 přistýlkami; možnost palandy) umístěných na 4 patrech hlavní budovy. Standardní pokoje jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů - na vyžádání), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, minibarem (na vyžádání, konzumace za příplatek), balkonem s částečným nebo bočním výhledem na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na vyžádání a potvrzení). Hotel akceptuje malá domácí zvířata do 5 kg - za příplatek na místě cca 8 EUR/den (na vyžádání a potvrzení).

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu a večeře servírované ke stolu (výběr z menu). Za příplatek program Full Board (plná penze): snídaně formou bohatého bufetu a večeře a obědy servírované ke stolu (výběr z menu). K obědům a večeřím (v ceně): voda, místní nealkoholické nápoje a místní víno a pivo. Navíc salátový bufet k večeři a obědu.

Sport a zábava
Lungomare Hotel Cervia
neorganizuje animační program (v italštině) pro děti a dospělé, ale kompenzuje to jeho poloha v Cervi - jednom z nejznámějších letovisek regionu Emilia-Romagna s bohatou sportovní a kulturní infrastrukturou a nočním životem. Pro nejmenší: animační program na pláži (v italštině).

Internet
V hotelové lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.emmehotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Skvělá poloha v rušném přímořském městečku Cervia s krásnými památkami, malebnými ulicemi a přístavem. Díky blízkosti atrakcí, barů a restaurací a nedaleké pláži je Lungomare Hotel Cervia skvělým místem pro dovolenou ve dvou a s rodinou! Navíc nedaleké atrakce regionu Ravenna, San Marino, Ferrara, Boloňa a Florencie lákají k samostatnému objevování této části Itálie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Emilia-Romania - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WER

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Emilia-Romagna  
Jeden z nejznámějších a nejrozvinutějších regionů Itálie, malebně umístěný mezi dvěma pohořími - Alpami a Apeninami, táhnoucí se na Padanské nížině. Kromě vynikajícího jídla, které je charakteristickým znakem regionu - parmazán nebo parmská šunka, nabízí tento region mnoho památek a krásné pláže. Je to ideální místo k aktivnímu odpočinku spojenému s návštěvou míst, která se stala nedílnou součástí evropské historie.

V oblasti 

Rimini  

Rimini je asi nejznámějším letoviskem na italském pobřeží. Kilometry širokých písečných pláží, exkluzivní hotely, komfortní penziony, kempy, nespočet klubů, diskoték a restaurací, vodní a zábavní parky - to vše dělá z Rimini skutečnou mekku pro turisty z celého světa. Nelze se zde nudit!

Bolonia  
Hlavní město regionu Emilia-Romagna, které je hospodářským, kulturním a zábavním centrem regionu. Historie města sahá až do 2. století př. n. l., proto v něm můžeme obdivovat mnoho památek z prakticky každého období historie. Mezi nejpůsobivější z nich patří náměstí Piazza Maggiore, které je od středověku centrálním náměstím města, s bazilikou sv. Petronia a sídlo University of Bologna, které je nejstarší na světě. Doporučujeme ochutnat originální boloňské špagety a tortellini.

Ravenna
Město s neobvykle dlouhou a bohatou historií, známé hlavně díky svým krásným mozaikám z byzantské doby. Během návštěvy Ravenny doporučujeme prohlídku kostela San Vitale s krásným, bohatě zdobeným interiérem a také mauzolea Galli Placidia z 5. století - obě památky jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Ravenna nabízí kromě památek také krásné a široké pláže - po celém dni stráveném objevováním perel architektury si lze skvěle odpočinout na pobřeží.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Elektřina 
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii jsou jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se vyskytují zásuvky typu L se třemi otvory v jedné řadě. Vejdou se do nich české tenké zástrčky (jako z nabíječky do telefonu), nelze ale zasunout kulaté silné zástrčky (například od vysoušeče vlasů nebo ze zdroje napájení notebooku). V takových případech je nutné používat adaptér. Jsou k dispozici na hotelových recepcích (zdarma, záloha cca 5 EUR), lze si je také koupit v Česku ve stavebních supermarketech  nebo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit na poště, v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Tarif roamingových hovorů do českých mobilních sítí si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Emilia-Romagna (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč