Nautilus Hotel Obrázek0
Nautilus Hotel Obrázek1
Nautilus Hotel Obrázek2
Nautilus Hotel Obrázek3
Nautilus Hotel Obrázek4
Nautilus Hotel Obrázek5
Nautilus Hotel Obrázek6
Nautilus Hotel Obrázek7

Nautilus Hotel

Itálie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Nautilus Hotel
se nachází v klidné části letoviska Pesaro v regionu Marche. Hotel leží v docházkové vzdálenosti (cca 1,5 km) od centra Pesaro s obchody, restauracemi a pizzeriemi. Město Ancona se nachází cca 60 km od hotelu.

Pláž
Nautilus Hotel
se nachází přímo u veřejné písečné pláže s oddělenou hotelovou částí s prestižním oceněním „Modrá vlajka“ (s pozvolným sestupem do moře). Lehátka a slunečníky na pláži od 4. řady - zdarma (2 lehátka a 1 slunečník na pokoj, v závislosti na dostupnosti; od 1. června do 15. září).

Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, 4 výtahy, restaurace Nanu (s italskou a mezinárodní kuchyní) a bar u bazénu. Bazén se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma (v závislosti na dostupnosti). Navíc za příplatek: parkoviště (cca 25 EUR/den v červenci a srpnu, v ostatních termínech cca 15 EUR/den, omezený počet parkovacích míst).

Pokoje
Nautilus Hotel
má 96 funkčně zařízených standardních dvoulůžkových pokojů (s možností max. 2 přistýlek) umístěných na 6 patrech dvou hotelových budov. Všechny pokoje jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek), balkonem s výhledem do okolí. Navíc jsou k dispozici pokoje s bočním výhledem na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - na vyžádání a za příplatek přímo na recepci hotelu (cca 10 EUR/den - nutná dřívější rezervace). Hotel akceptuje domácí zvířata do max. 20 kg (na vyžádání a za příplatek cca 40 EUR, poplatek se platí na recepci při ubytování a navíc cca 10 EUR/den).

Strava
Full Board plus: snídaně formou bohatého bufetu (7:00 - 10:00) a obědy a večeře podávané ke stolu (na výběr z několika jídel z menu). Salátový a dezertový bufet. K obědům a večeřím (v ceně): voda, místní nealkoholické nápoje, místní víno a pivo. Ostatní nápoje k obědu a večeři za poplatek. Občerstvení (11:30-12:30 a 16:30-17:30). Program Full Board plus je k dispozici v termínu od 24. května do 22. srpna (bez možnosti ubytování pouze se snídaní). V ostatních termínech pouze snídaně (bez možnosti ubytování s programem Full Board plus).

Sport a zábava
Nautilus Hotel
organizuje velmi bohatý denní a večerní animační program v italštině pro děti i dospělé, mimo jiné: hry a zábavu u bazénu, aqua aerobik, večerní tématická představení a diskotéky. Pro nejmladší je také k dispozici dětské hřiště a minikluby (pro děti od 3-12 let a od 12-17 let - v termínu od 1. června do 15. září). Navíc za příplatek: vodní sporty na pláži (potápění, šlapadla, windsurfing) a půjčovna kol.

Internet
V areálu hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelnautiluspesaro.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Malý hotel, jehož nespornými výhodami je jeho umístění u krásné pláže a nedaleko centra letoviska Pesaro. Díky rodinným pokojům, animacím pro děti a dospělé a rozsáhlému rekreačně-sportovnímu zařízení je Nautilus Hotel velmi dobrým místem pro aktivní dovolenou ve dvou nebo s rodinou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Marche - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WMA

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Itálie naleznete ZDE.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Marche
Jeden z nejmenších regionů Itálie nacházející se v centrální části Apeninského poloostrova, známý díky jedinečnému klimatu a nedotčené přírodě. Charakter regionu je zemědělský - je zde mnoho dobře udržovaných vinic, polí a malých hájů a mezi nimi malá půvabná města, ve kterých si lze odpočinout od žhavého slunce. V Marche se také nachází jedny z nejkrásnějších pláží na italském Jadranu - nejkrásnější z nich jsou ukryty v malých zátokách v okolí Sirolo.

V oblasti 

Ancona

Hlavní město regionu Ancona je důležitým přístavním městem. Malebně umístěná na kopcích sestupujících k blankytným vodám Jaderského moře nabízí nezapomenutelné výhledy. Nad městem dominuje triumfální oblouk císaře Trajána postavený v 1. století. Doporučujeme také navštívit románsko-byzantskou katedrálu z 11.-13. století, která se nachází na kopci Monte Guasco.

Pesaro
Jedno z hlavních letovisek v této části pobřeží. V centru města Pesaro je náměstí Piazza del Popolo s renesančním palácem Palazzo Ducale a ulice Corso XII Settembre s mnoha obchody s rukodělnými výrobky a restauracemi. Město je známé díky jedinečné keramice zvané majolika.

Porto Civitanova  
Město dobře známé milovníkům odpočinku u italského Jadranu, hlavně díky široké písečné pláži, která láká ke koupání. Typické rušné letovisko nabízející mnoho zajímavostí. Co je však velmi důležité, v Porto Civitanova se povedlo uchovat starý charakter města a do dnešního dne můžete v přístavu pozorovat rybáře, kteří se odpoledne vracejí z rybolovu, nebo posedět v místní trattorii a ochutnat zdejší pochoutky.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Není povinnost registrovat návštěvníky regionu Marche. Zkontrolujte si prosím potřebné požadavky týkající se nezbytných dokumentů a případné registrace v regionech a zemích navštívených během přejezdu do regionu Marche.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Marche (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč