Ubytování WTO - Léto Obrázek0
Ubytování WTO - Léto Obrázek1
Ubytování WTO - Léto Obrázek2
Ubytování WTO - Léto Obrázek3
Ubytování WTO - Léto Obrázek4
Ubytování WTO - Léto Obrázek5
Ubytování WTO - Léto Obrázek6

Itálie - O sole Mio!

Itálie - Neapol
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Hotel Orizzonte Blu

Poloha
Hotel Orizzonte Blu se nachází v klidném letovisku Santa Domenica di Ricadi na kopci, cca 3 km od známého městečka Tropea. Do historického centra okouzlujícího města Tropea, kde se nachází mnoho atrakcí, obchodů, kaváren a restaurací jezdí několikrát denně bezplatný hotelový autobus (za poplatek po 19:00 hodině - cca 1 EUR/os.). Letiště Lamezia di Terme je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Hotel Orizzonte Blu se nachází cca 4 km od písčito-oblázkové pláže v centru města Tropea. Dojezd k pláži bezplatným hotelovým autobusem od 9:00-19:00. Zdarma: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj (3 poslední řady, pokud jsou k dispozici), plážové osušky - za poplatek (cca 6 EUR/den).

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, výtah, restaurace, bar u bazénu, střešní terasa s panoramatickým výhledem, bazén s lehátky a slunečníky - zdarma, plážové osušky - za poplatek (cca 3 EUR/den). Navíc: TV místnost, čítárna, internetový koutek. Za poplatek: půjčovna aut, kol, motorek, loděk.

Pokoje
Hotel Orizzonte Blu nabízí 60 funkčně a pohodlně zařízených pokojů umístěných ve 2 budovách. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) s panoramatickým výhledem na Tropeu a částečným výhledem na moře, které se nachází v hlavní a boční budově. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den/pokoj, záloha cca 5 EUR), mini ledničkou, malým balkonem se stolem a židlemi (nejsou v každém pokoji). Na vyžádání a za příplatek: dětská postýlka do 2 let (cca 5 EUR/den).

Strava
Kontinentální snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu (za malé účasti hostů mohou být večeře servírovány ke stolu). V termínech do 02.06.2018 k večeři neomezená konzumace vody. V termínech od 03.06.-30.09.2018 k večeři neomezená konzumace vody a džusů. Za příplatek (nabídka full board plus) obědy formou bufetu, voda a džusy v ceně, ostatní nápoje za poplatek. 1x týdně hotel organizuje kalabrijský večer s ochutnávkou typických regionálních pokrmů.

Sport a zábava
Hotel Orizzonte Blu neorganizuje animační program. Hostům je k dispozici: tenisový kurt (za příplatek cca 10 EUR/hod., rezervace nutná), fitness, vířivka, dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal. Příležitostně organizuje večery s živou hudbou.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.orizzonteblu.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se platí přímo v hotelu (cca 2 EUR/os./den).

Náš názor
Komorní Hotel Orizzonte Blu ležící na okraji města, jehož hlavními výhodami je dobrá kuchyně a příjemná, uvolněná atmosféra. Hotel se může pochlubit krásným výhledem z terasy u bazénu, odkud můžete obdivovat město Tropea, Capo Vaticano a Tyrhénské moře. Další plus za blízkost Tropey - nejkrásnějšího města Kalábrie! Doporučujeme těm, kdo hledají odpočinek na klidném místě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel Torre Ruffa Robinson

Poloha
Hotel Torre Ruffa Robinson je umístěn na rozlehlé ploše, v krásné zahradě, ve vzdálenosti cca 4 km od městečka Ricadi a Capo Vaticano a cca 7 km od kouzelné Tropei, kde se nachází velké množství atrakcí, obchodů a restaurací. Po dohodě a za příplatek existuje možnost dopravy hotelovým busem do Tropei (cca 12 EUR/2 směry) a do Capo Vaticano (cca 3 EUR/2 směry). Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 75 km.

Pláž
Na soukromou písčito-oblázkovou pláž je z hotelu cca 50 m (v závislosti od lokalizace pokoje), doporučuje se plážová obuv. Na pláži bezplatně 2 lehátka a slunečník/pokoj. Možnost zakoupení plážových osušek (cca 15 EUR) nebo zapůjčení (cca 5 EUR).

Vybavení
Recepce, restaurace, zahrada, snack bar. Bazén s bezplatnými lehátky (uzavřený v době 13:00-16:00), bazén pro děti, sluneční terasa. Možnost zapůjčení automobilu nebo skútru prostřednictvím hotelu.

Pokoje
Hotel Torre Ruffa Robinson má 130 pokojů s různým standardem, umístěných v hlavní budově nebo ve vedlejších budovách.
Standardní pokoje (DZG) - (plocha cca 20 m²) - se nacházejí v přízemí a jsou vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, stropním ventilátorem, TV-sat, bezplatným trezorem, mini ledničkou, terasou.
Pokoje typu Comfort (DCG) - (plocha cca 24 m²) - se  nacházejí v přízemí nebo v 1. patře a jsou navíc vybaveny klimatizací.
Rodinné pokoje - (plocha cca 30 m²) - pro 4 osoby s 1 ložnicí (FZL - bez klimatizace) a nebo se 2 ložnicemi (FZG - s klimatizací).
Pokoje typu Studio (STG) - (plocha cca 31 m²) - bez klimatizace, vybavené kuchyňským koutem (zařízení za poplatek, cca 10 EUR/den), postelí v obývacím pokoji, ložnicí s dvojitou a jednoduchou postelí, koupelnou se sprchou a fénem, satelitní TV, trezorem, s balkónem nebo terasou.
Za poplatek je k dispozici postýlka pro dítě do 2 let (cca 8 EUR/den - nutná rezervace). Postýlka není k dispozici v pokojích typu standard.

Strava
Kontinentální snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost obědů formou  bufetu. K obědu a večeři k dispozici voda. Ostatní nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel organizuje animace ve verzi Soft v italštině. Tenisový kurt (nutná dřívější rezervace), stolní tenis, plážový volejbal, vodní šlapadla, kánoe, boccia, aerobic. Miniklub pro děti ve věku 5-12 let a animace (v italštině), dětské hřiště.

Internet
Ve společných prostorách hotelu Wi-Fi internet - za poplatek (cca 1,5 EUR/hod., 5 EUR/5 hodin nebo 10 EUR/týden).

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.villaggiorobinson.com

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí v hotelu ve výši cca 0,75 EUR/osoba/den (netýká se dětí do 14 let).

Náš názor
Útulný hotel Hotel Torre Ruffa Robinson s dobrým standardem, ideální pro odpočinek s dětmi (bohatá infrastruktura), nabízející skvělé výhledy a dostupnost všech druhů zábavy v malebné Tropei - nejhezčím městečku v Kalábrii. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Santa Lucia

Poloha
Hotel Santa Lucia leží mezi Parghelií (cca 2 km) a známou Tropeou (cca 6 km). Do historického centra Tropei, kde se nachází mnoho atrakcí, obchody, kavárničky, restaurace jezdí bezplatný hotelový autobus několikrát denně do 21:00 (po 21:00 za poplatek cca 5 EUR). Letiště Lamezia di Terme je vzdáleno cca 50 km. 

Pláž
Hotel Santa Lucia se nachází cca 5 km od soukromé, písčito-oblázkové pláže v centru Tropei, u slavného ostrova Santa Maria. Doprava na pláž je zajištěna hotelovým autobusem: 4x ráno, 2x odpoledne, v červenci a srpnu dodatečný spoj po večeři, (není zajištěna doprava v čase 10:00 - 15:00). Plážový servis - za poplatek (cca 5-8 EUR/den/set, v závislosti na měsíci). Přístup na pláž u hotelu není k dispozici.

Vybavení
Recepce 24 hod., lobby, výtah, restaurace, bar u bazénu a v restauraci, bazén s se sladkou vodou s bezplatnými lehátky a slunečníky, plážové osušky nejsou k dispozici. Navíc: obchůdek s regionálními suvenýry, TV místnost, půjčovna kol.

Pokoje
Hotel Santa Lucia má 91 funkčně a komfortně zařízených pokojů (plocha cca 20 m², max. 1 přistýlka pro dítě do 11 let) umístěných ve dvou patrech hlavní budovy. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, klimatizací, TV-sat, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (za poplatek), balkónem nebo terasou se stolem a židlemi (nejsou součástí každého pokoje). Za příplatek a na potvrzení jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře (pouze ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí). Na vyžádání a za poplatek je možný pokoj s výhledem na moře (pouze ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí). Pro potvrzení a za poplatek dětská postýlka pro děti do 2 let (cca 13 EUR/den).

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu a večeře servírované ke stolu (výběr ze 2-3 nabídek menu). Za příplatek plná penze (servírované obědy). Nápoje k obědu a večeři za poplatek. Příležitostně je pořádán kalábrijský večer - ochutnávka typických regionálních potravin.

Sport a zábava
Hotel Santa Lucia organizuje nenáročné animace u bazénu a miniklub pro děti (od poloviny června do poloviny září) v italštině. Navíc je k dispozici: tenisový kurt (bezplatně v průběhu dne, večer poplatek za osvětlení cca 60 EUR), kulečník (cca 4 EUR/hod.), mini hřiště na fotbal.

Internet
V hotelových společenských prostorách Wi-Fi připojení - zdarma.

Místní hodnocení
****

Webové stránky
www.hotel-santalucia.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa (pro osoby starší 15 let) po příjezdu na hotel, cca 2 EUR/osoba/den.

Náš názor
Komorní hotel Santa Lucia se nachází na okraji a je provozován místní rodinou. Hotel je již několik let v naší nabídce a získal si srdce našich klientů skvělou kuchyní, nádherným výhledem z terasy a příjemnou atmosférou. Velké plus je za blízkost Tropei - nekrásnějšího městečka v Kalábrii! Hotel Santa Lucia doporučujeme osobám vyhledávajícím ticho a klid.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel Grotticelle

Poloha
Hotel leží na vyvýšenině s nádherným výhledem na zátoku Capo Vaticano a Liparské ostrovy. Hotel Grotticelle se nachází ve vzdálenosti cca 900 m od centra letoviska Capo Vaticano a cca 2 km od železniční stanice Ricardi. V Capo Vaticano se nachází bary, restaurace, supermarket (cca 10 minut pěšky). Ve vzdálenosti cca 12 km se nachází slavné letovisko Tropea s četnými obchůdky, bary, restauracemi a bohatým nočním vyžitím. Letiště v Lamezzi di Terme je vzdáleno cca 70 km.

Pláž
Písečná, dobře upravená pláž je vzdálena cca 350 m (přechod soukromou hotelovou stezkou), protože jsou však jednotlivé budovy rozprostřeny na dosti rozsáhlé hotelové ploše, může být vzdálenost z pokoje na pláž větší. Hotel Grotticelle zajišťuje od poloviny června do poloviny září bezplatný autobus, převážející hosty na pláž (trasu absolvuje 4x denně). Bezplatný plážový servis v květnu, červenci a září: 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj (omezená dostupnost, v srpnu plážový servis za poplatek cca 15 EUR/den).

Vybavení
Recepce, bar na pláži (8:00-20:00), hlavní restaurace (přechod přes cestu nebo podzemním průchodem), bazén s prosluněnou terasou a samostatné brouzdaliště pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

Pokoje
Hotel Grotticelle má 60 standardních dvoulůžkových a třílůžkových pokojů umístěných v bungalovech. Všechny pokoje jsou funkčně zařízené a vybavené koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací - za poplatek (cca 5 EUR/den), mini lednicí - za poplatek (cca 5 EUR/den), telefonem, TV-sat, trezorem - za poplatek (cca 2 EUR/den) a balkónem nebo terasou.
Kromě toho na vyžádání a potvrzení čtyřlůžkové pokoje, apartmány s kuchyní (bez TV) a jednolůžkové pokoje. Postýlka pro děti do 2 let na potvrzení - zdarma.

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu a večeře servírované ke stolu (výběr ze 2 položek menu). Nápoje k večeři za poplatek. Za příplatek obědy (výběr ze 2 položek menu). V restauraci jsou dostupné dětské židličky.

Sport a zábava
Hotel Grotticelle organizuje animační programy pro dospělé i děti od poloviny června do poloviny září v italštině. Dále nabízí: tenisový kurt (osvětlení a půjčení tenisových raket za poplatek), půjčovna jízdních kol a sportovních vodních potřeb (kánoe, vodní šlapadla, windsurfing) - za poplatek.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotelgrotticelle.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí na recepci hotelu ve výši cca 1,5 EUR/osoba/den (netýká se dětí do 14 let).

Náš názor
Hotel Grotticelle - to je dokonalá nabídka pro rodiny s dětmi a pro všechny, kdo ocení aktivní odpočinek. Skvělá rodinná atmosféra a klidné prostředí je důvodem, proč se zde klienti cítí jako doma. Vhledem k poměrně hornatému terénu doporučujeme klientů s dobrou kondicí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Poggio di Tropea

Poloha
Hotel Poggio di Tropea se nachází v letovisku Parghelia (cca 1,5 km od centra) na pobřežním útesu „La Pizzuta“, odkud se rozprostírá impozantní výhled na centrum Tropei. Do městečka je to z hotelu cca 5 km (hotelový autobus: cca 5 EUR/osoba/zpáteční), zde se nachází mnoho krásných uliček, obchůdků, kavárniček, restaurací servírujících vynikající mořské plody. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Hotel Poggio di Tropea​ se nachází cca 1,5 km od písčito-oblázkové pláže (bezplatný hotelový autobus jezdí několikrát denně). Bezplatný plážový servis: 2 lehátka a slunečník/pokoj. U hotelu se nachází divoká pláž.

Vybavení
Recepce, restaurace, bar u bazénu (9:00-19:00, 20:00-24:00), bazén s odděleným brouzdalištěm, povinné plavecké čepice (je možné si ji zakoupit v baru u bazénu, cena cca 3 EUR), plážové osušky (první a každá výměna cca 3 EUR, vratná kauce cca 10 EUR), lehátka a slunečníky na pláži - zdarma (v závislosti na dostupnosti), sluneční terasa u bazénu.

Pokoje
116 apartmánů umístěných ve třípatrových budovách s výhledem na zahradu (A1G) nebo na moře (A1M). V každém apartmánu se mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce. Vybavení apartmánu: ložnice, obývací pokoj s pohovkou, koupelna (sprcha a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelná klimatizace, TV-sat, telefon, lednička, bezplatný trezor (za vratnou kauci cca 10 EUR/klíč k trezoru), balkón nebo terasa. Možnost využít kuchyňský kout (kuchyňka a lednice, cca 70 EUR/týden). Na vyžádání a potvrzení postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek cca 5 EUR/den.

Strava
All Inclusive Light: snídaně (7:30-9:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu (při malém počtu klientů ubytovaných v hotelu jsou porce servírované). Nápoje k obědu a večeři 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu v ceně. Studené nealkoholické nápoje v baru u bazénu (káva a čaj za poplatek) jsou dostupné v době 10:00-22:00. Alkoholické nápoje a všechny lahvové nápoje - za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Poggio di Tropea organizuje animace pro děti a dospělé: aqua aerobic, miniklub, zumba, společenské tance v sezóně: červenec - srpen. Navíc: multifunkční mini-hřiště na kopanou a košíkovou, dětské hřiště a miniklub pro děti ve věku 4-11 let od poloviny června až do poloviny září (v italštině).

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.poggioditropea.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí v hotelu ve výši cca 1,5 EUR/os/den (netýká se dětí do 16 let).

Náš názor
Hotel Poggio di Tropea lokalizovaný na velké ploše s nádherným výhledem na město a moře. S ohledem na prostorné a komfortně vybavené pokoje doporučujeme hotel zejména rodinám s dětmi. Hotel leží v klidném okolí a je vhodný pro osoby hledající základnu k samostatnému prozkoumávání Kalábrie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Rada Siri

Poloha
Elegantní hotel Rada Siri situovaný cca 100 m do centra letoviska Montepaone Lido, s menším výběrem barů, restaurací a obchodů. Hotel Rada Siri je vzdálen cca 6 km od města Soverato - jednoho z nejpopulárnějších turistických míst na pobřeží Jónského moře. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 45 km. Hotel neúčtuje turistickou daň.

Pláž
Nedaleko hotelu Rada Siri (cca 280 m) se nachází veřejná písčito-oblázková pláž (je potřeba přejít přes cestu a chodník), s oddělenou hotelovou částí. Bezplatný plážový servis: 1 lehátko, 1 křesílko a slunečník na pokoj).

Vybavení
Recepce, výtah, lobby, hlavní restaurace skladající se ze 2 částí: vnitřní a venkovní, bar v lobby (8:00-24:00), bazén se sladkou vodou, plážové osušky dostupné za poplatek (cca 2,5 EUR/osuška/výmena). Půjčovna kol za poplatek (10 EUR/den nebo cca 7 EUR/půl dne). Navíc: TV místnost, konferenční místnost, parkoviště, garáž, prádelna.

Pokoje
Hotel Rada Siri má 67 prostorných komfortních pokojů situovaných v hlavní budově nebo ve vedlejších budovách. Ve standardních pokojích (plocha cca 20 m²) se mohou ubytovat max. 4 dospělé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, centrálně ovládanou klimatizací s možností individuálně nastavitelné teploty, satelitní TV, telefonem, minibarem (spotřeba za poplatek), trezorem (cca 7 EUR/týden). Většina pokojů má k dispozici balkón nebo terasu s výhledem na zahradu nebo bazén. Na objednávku a za příplatek postýlka pro děti do 2 let za cca 12 EUR/den.


Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu (7:30-10:00), servírované večeře (19:30-21:30) - 2 hlavní jídla na výběr z 3 položek menu, salátový a dezertový bufet). Za příplatek plná penze - servírované obědy. V ceně 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu k obědu a večeři. Ostatní nápoje k obědu a večeři za poplatek. Za příplatek existuje možnost rezervace oběda v hlavní restauraci nebo v baru (cca 20 EUR/osoba, v hodinách 12:30-13:30). Hotel se specializuje na italskou nebo regionální kuchyň.

Sport a zábava
Hotel Rada Siri neorganizuje animační programy, občas organizuje večery s živou hudbou. Cca 2 km od hotelu se nachází půjčovna potřeb pro vodní sporty a potápěčské centrum. V centru městečka (cca 100 m) se nachází půjčovna automobilů, skútrů a jízdních kol.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu na pokojích a ve veřejných prostorách hotelu - zdarma.

Místní hodnocení
****

Webové stránky
www.radasiri.it
 

Náš názor
Elegantní hotel nacházející se v hezkém prostředí. Hotel Rada Siri doporučujeme párům hledajícím menší, komorní objekt, osobám upřednostňujícím na jedné straně odpočinek v klidu a pohodlí, a na druhé straně vyhledávajícím atrakce mimo hotel - necelých 100 m je vzdáleno centrum turistického letoviska Montepaone Lido. Naši klienti velmi chválí chutnou italskou kuchyni!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

VOI Floriana Resort

Poloha
Moderní hotel VOI Floriana Resort se nachází na klidném místě, v malém městě Simeri Mare, na pobřeží Jónského moře. Komplex se skládá z hlavní budovy a vedlejších budov umístěných v rozlehlé zahradě s typickou středomořskou vegetací. Nachází se cca 20 km od centra města Catanzaro Lido, kde je několik barů, restaurací a obchodů. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 45 km. 

Pláž
Hotel VOI Floriana Resort se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis od 2. řady - zdarma (2 lehátka a slunečník/pokoj).

Vybavení
24 hodinová recepce, výtah, lobby, hlavní restaurace s terasou, 2 bary - v areálu hotelu - centrální (07:30-09:00, 13:00-15:30, 18:30-00:30) a na pláži (09:00-18:30). Bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky -zdarma, plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (cca 20 EUR/osuška a cca 2 EUR/každá výměna). Navíc je k dispozici: herna, obchod se suvenýry, butik, parkoviště a konferenční místnost. Kuchyně je vybavena potřebným vybavením pro přípravu jídel pro nejmenší hosty, cca 17-23 EUR/dítě/den.

Pokoje
Hotel VOI Floriana Resort má 328 standardních pokojů v bungalovech (plocha cca 15 m²) s možností max. 1 přistýlky pro děti. Všechny pokoje jsou moderně zařízené. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (konzumace za poplatek). Všechny pokoje jsou s výhledem do zahrady. Postýlka pro děti do 2 let zdarma (k dispozici pouze ve dvoulůžkových pokojích). Za příplatek pokoje Deluxe, které se nacházejí blíže k pláži a rodinné pokoje Standard a Deluxe (pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let). Rodinné pokoje Deluxe jsou navíc vybaveny mini ledničkou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, bezplatným Wi-Fi internetem a plážovým servisem v 1. řadě (slunečník, 2 lehátka a ručníky s denní výměnou). Hotel má také pokoje pro tělesně postižené osoby (na potvrzení).

Strava
Snídaně (07:30-10:00) a večeře (19:30-21:15) formou bohatého bufetu. V ceně večeří: voda, nealkoholické nápoje z výdejního stojanu, pivo a domácí víno. Za příplatek All Inclusive - navíc: obědy (12:30-14:15) a nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje a slané občerstvení během otevírací doby baru (10:00-24:00).

Sport a animační program
Hotel VOI Floriana Resort organizuje bohatý animační program pro dospělé v italštině a angličtině: večerní show, muzikály, kabaret, diskotéka. Kromě toho: posilovna, aerobic, aqua aerobic, 2 tenisové kurty (osvětlení za příplatek), víceúčelové hřiště m.j. pro basketbal či fotbal, stolní tenis, kuželky, lukostřelba, windsurfing, půjčovna kol (za příplatek) a mnoho dalšího. Sportovní vybavení za příplatek. Miniklub pro děti (3-12 let) a junior klub (13-17 let), týmové hry a zábava.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu (zdarma).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.voihotels.com

Náš názor
Moderní a funkčně navržený hotelový komplex velmi dobrého standardu VOI Floriana Resort patří do známého italského hotelového řetězce VOI. Klidné místo, krásná pláž a atrakce, které hotel nabízí, tvoří ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou. Hotel je oceňován mezi hosty pro chutnou kuchyni a vysoký standard služeb.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Scoglio del Leone

Poloha
Hotel je situovaný přímo u zátoky Zambrone, na vyvýšenině, odkud se rozprostírají nezapomenutelné výhledy na pobřeží Tyrhénského moře. Večer se rovněž naskýtá možnost obdivovat romantické západy slunce s pozadím Liparských ostrovů. Hotel Scoglio del Leone se nachází cca 400 m od malého města Marina di Zambrone s menším výběrem obchodů a barů a cca 3 km od centra Zambrone. Cca 8 km od hotelu je slavné městečko Tropea, s množstvím obchůdků, kavárniček a restaurací. Vlakové nádraží Zambrone je vzdáleno cca 300 m, odtud se lze dostat do Tropei, Parghelia, Pizzo, Capo Vaticano. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
Hotel Scoglio del Leone se nachází cca 400 m od soukromé písčito-oblázkové pláže, na kterou organizuje transfery soukromým autobusem (8:30-13:00 a 15:30-20:00). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 2 bary. Bazén nepravidelného tvaru se sladkou vodou a oddělenou částí pro děti. Bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu, plážové osušky - za příplatek (cca 7 EUR/týden). Navíc: prádelna, konferenční místnost.

Pokoje
Hotel Scoglio del Leone má 70 pokojů s různým standardem (plocha cca 15-40 m²) umístěných v několika budovách.
Pokoje typu Standard - jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (od června do září), telefonem, satelitní TV, bezplatným trezorem, minibarem (konzumace za doplatek), balkónem nebo terasou s výhledem na okolí hotelu nebo na moře.
Pokoje typu Economy (v přízemí, bez terasy) - nachází se blíže k pláži, ale dále od restaurací (přístup po 130 schodech).
Rodinné pokoje - s výhledem na moře, skládající se z obývacího pokoje a oddělené ložnice s plochou cca 35-50 m². Všechny typy pokojů jsou vybaveny jako standardní pokoj. 

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu (7:30-9:30), večeře servírované ke stolu (19:30-21:00), salátový bufet. Za příplatek: obědy (12:30-14:00). Během oběda a večeře je podáváno 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu. Restaurace servíruje pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. 

Sport a zábava
Hotel Scoglio del Leone organizuje animační programy pro děti v italštině (od poloviny června do poloviny září). Navíc: miniklub pro děti, dětské hřiště, fitness, posilovna, plážový volejbal.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Jiné
Hotel vybírá pobytovou taxu - platí se povinně na recepci v den příjezdu - ve výši 2 EUR/osoba/den (pro osoby starší 16 let).

Webové stránky
www.scoqliodelleone.it

Náš názor
Hotel Scoglio del Leone s odpovídajícím standardem, nabízející nádherný výhled a veškeré druhy zábavy v dosahu malebné Tropei - nejkrásnějšího městečka Kalábrie. Hotel má velmi kladné recenze našich klientů. Doporučujeme hlavně rodičům s dětmi s ohledem na rodinné pokoje, dvojicím a mladým osobám s ohledem na lokalizaci hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Futura Baia degli Dei Resort

Poloha
Hotelový komplex Futura Baia degli Dei Resort se nachází v klidné a okouzlující oblasti mezi středomořskou vegetací s krásným výhledem na pobřeží Jónského moře. Do turistického centra Le Castella, kde jsou četné obchody, restaurace a pizzerie cca 1 km. Na letiště v Lamezia di Terme cca 90 km.

Pláž
Hotel Futura Baia degli Dei Resort se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Zdarma plážový servis od 7. řady: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj. Řady od 1. do 6. se platí na místě.

Vybavení
Recepce 24 hodin, prostorné lobby, hlavní restaurace se slunnou terasou a venkovními stoly, 2 bary: hlavní bar a bar u bazénu na pláži, 2 venkovní bazény, dětský bazén, bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu (závisí na dostupnosti). Kromě toho: obchod, nehlídané parkoviště (zdarma, omezený počet míst).

Pokoje
Hotel  Futura Baia degli Dei Resort má 218 standardních pokojů umístěných v dvoupatrové hlavní budově (dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje). Všechny pokoje jsou stejně vybaveny: koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor zdarma, mini lednice, balkon nebo terasa. Dětská postýlka pro děti do 2 let za příplatek na místě (cca 15 EUR/den) - nutná předchozí rezervace.

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během jídla místní víno a voda. Jednou týdně typická italská tématická večeře. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jsou k dispozici také v hlavním baru (10:00 - 23:00) u bazénu a na pláži (10:00 - 18:00). Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina.

Sport a zábava
Hotel Futura Baia degli Dei Resort provozuje bohatý denní a večerní animační program (v italštině) pro děti i dospělé. Během dne se koná zábava u bazénu, večerní představení jsou v hotelovém amfiteátru. K dispozici je také posilovna, mini fotbal, plážový volejbal, lukostřelba a tenis. Dětské kluby pro děti (od pondělí do pátku): Kids Club (pro děti ve věku 3-6 let), Young Club (7-11 let), X Club (12-17 let), dětské hřiště. Za příplatek: SPA a wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou, tureckou lázní, saunou a masážemi.

Internet
Bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v lobby.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.baiadeglidei.com

Náš názor
Rozsáhlé letovisko se nachází v klidné oblasti přímo na pláži. Vynikající italská kuchyně, bohatý animační program a sportovní a rekreační zařízení z něj činí vynikající dovolenou pro aktivní, kteří mají rádi sport, pro rodiny s dětmi i pro dovolenou v páru.

Falkensteiner Club Funimation Calabria (ex. Garden Resort Calabria)

Poloha
Komplex Falkensteiner Club Funimation Calabria je umístěn v klidném a malebném okolí uprostřed středomořské vegetace. Cca 8 km z hotelu do města Pizzo, kde se nachází obchody, restaurace a pizzerie (doprava 2x denně kromě nedělí hotelovým autobusem, cena cca 5 EUR/osoba - oběma směry). Letiště v Lamezzi di Terme je vzdáleno cca 20 km. 

Pláž
Hotelový komplex Falkensteiner Club Funimation Calabria se nachází u písčito-oblázkové pláže (s pozvolným vstupem do moře, přechod přes piniový les), cca 300 - 500 m od hotelu v závislosti na lokalizaci pokoje. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, pizzerie na pláži (k dispozici od 12:00-15:00), 3 bary: hlavní bar (10:00-24:00), bar na pláži (10:00-18:00), bar u bazénu. 2 bazény se sladkou vodou (pro aktivní odpočinek i relaxaci), brouzdaliště, bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu. Plážové osušky - za poplatek cca 16 EUR/týden (každodenní výměna navíc za 3 EUR/den). Navíc za poplatek: obchod, lékařská pomoc v hotelu, půjčovna aut, parkování (zdarma, omezený počet parkovacích míst). 

Pokoje
Hotel Falkensteiner Club Funimation Calabria má 580 vkusně zařízených standardních pokojů situovaných v několika dvoupatrových budovách, rozmístěny v zelené zahradě. Hotel má k dispozici tyto pokoje:
- DZG: pro 2 osoby, plocha cca 18 m²,
- TZG: pro 3 osoby, plocha cca 20 m²,
- VZG: pro 4 osoby, plocha cca 24 m². 
Všechny pokoje mají stejnou výbavu: koupelnu (sprcha a vysoušeč vlasů), centrálně ovládanou klimatizaci, satelitní TV, telefon, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minibar (konzumace za poplatek), balkón nebo terasu.
Postýlka pro děti do 2 let na vyžádání (za poplatek cca 5 EUR/den). 

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Navíc: nealkoholické nápoje a místní alkohol v barech v průběhu jejich otevírací doby (10:00-24:00). Za poplatek: vinný bar Enoteca Calabrese (po-pá 19:00-23:00), restaurace La Dolce Vita (4 dny v týdnu - 19:00-22:00), bar Don´t tell Mamma.

Sport a zábava
Hotel Falkensteiner Club Funimation Calabria je známý svými velmi atraktivními animačními programy a rozsáhlými sportovními zařízeními: tenisové kurty (zdarma během dne, za poplatek večer a v noci), stolní tenis, sportovní hřiště zdarma v rámci animačních aktivit, lukostřelba, boccia, gymnastika, aerobik, strečink, plážová diskotéka, plážový volejbal. Za poplatek: tělocvična a wellness centrum. Pro děti: dětské hřiště, mini disco, mini hotel klub a 6x týdně klub s polským animátorem. Navíc za poplatek zapůjčení vodního vybavení.

Internet
Na recepci a v lobby Wi-Fi internet - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.gardencalabria.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí v hotelu, cca 2 EUR/osoba/den.

Náš názor
Rozlehlý hotel Falkensteiner Club Funimation Calabria v klidném prostředí - největší v celé Kalábrii a jedno z mála s tak vysokým standardem. Dokonalá nabídka k odpočinku pro aktivní osoby milující sport a pro rodiny s dětmi. Hotel, který je v nabídce již řadu let se těší dobrými recenzemi našich klientů. Doporučujeme osobám, které očekávají zajištění všech typů atrakcí v rámci hotelového komplexu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Le Castella Village

Poloha
Hotel Le Castella Village se nachází na malém kopci v klidné a okouzlující oblasti, uprostřed bujné středomořské vegetace. Malé letovisko Le Castella (známé díky hradu pamatujícímu si Napoleonův pobyt v této části Itálie), kde se nachází obchody, restaurace, pizzerie je vzdáleno v docházkové vzdálenosti cca 1,5 km. Letiště Lamezia Terme je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Hotel Le Castella Village se nachází u písčito-oblázkové pláže vzdálené cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma (v závislosti na dostupnosti).

Vybavení
Recepce 24h, trezor, hlavní restaurace Il Ristorante Centrale s panoramatickou terasou a 2 bary: hlavní bar a plážový bar. Sladkovodní bazén a dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma (v závislosti na dostupnosti). Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy cca 10 EUR a za poplatek cca 5 EUR/týden (výměna - cca 1 EUR). Navíc: obchod, parkoviště (v závislosti na dostupnosti míst), TV místnost.

Pokoje
Hotel Le Castella Village má 298 pokojů, které se nachází v budovách v dobře upravené zelené zahradě. Hotel má standardní pokoje: DZ - dvoulůžkové, TZ - třílůžkové, VZ - čtyřlůžkové, o rozloze od cca 14 m² do cca 26 m². Všechny pokoje jsou vybaveny stejně: koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo okolí hotelu. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 18 EUR/den) – nutná dřívější rezervace. Povinná pobytová taxa - platí se na místě v hotelu - cca 2 EUR/osoba/den.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. K obědům a večeřím voda a domácí víno v ceně. Navíc: nealkoholické nápoje (typu coca-cola, voda, džusy, čaj typu ice tea) a místní alkoholické nápoje v baru u pláže v čase 10:00 - 13:00 a 15:00 - 19:00 nebo v baru u bazénu v čase 10:00 - 23:00. Káva a čaj v baru u bazénu v čase 10:00 - 23:00.

Sport a zábava
Hotel Le Castella Village organizuje animační program během dne, večer v hotelovém amfiteátru a na pláži a má širokou škálu sportovních zařízení: tenisové kurty, stolní tenis, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště a víceúčelové sportovní hřiště. Pro děti: dětské hřiště a hotelový miniklub (v italštině). Za poplatek: wellness centrum.

Internet
Na recepci hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
www.lecastellavillage.it

Náš názor
Malebné umístění hotelu Le Castella Village, blízkost pláže a velmi dobrá italská kuchyně zaručují skvělou dovolenou s rodinou i ve dvou. Navíc díky bohatému sportovně-animačnímu zařízení je skvělou nabídkou pro hosty zaměřené na aktivní odpočinek v slunečné Kalábrii.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Porto Kaleo Resort

Poloha
Komplex Porto Kaleo Resort se nachází na okraji klidného města San Leonardo di Cutro (do centra asi 4 km). Do města La Castella (známého svým napoleonským hradem), kde jsou obchody, restaurace a pizzerie asi 10 km. Na letiště Lamezia di Terme cca 75 km.

Pláž                                                                                                                                                      Hotel Porto Kaleo Resort se nachází cca 400 m od pláže s bílým jemným pískem (hotel nabízí bezplatné transfery na pláž). Zdarma plážový servis: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj. Plážové osušky za příplatek (cca 2,5 EUR / osuška / den).

Vybavení
24 hodinová recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, 2  a’la carte restaurace: White Coral (středomořská kuchyně) a Red Coral (grilovaná jídla), 3 bary: lobby bar, plážový bar a bar u bazénu, 2 sladkovodní bazény, včetně jednoho aquaparku se skluzavkami, dětského bazénu. Kromě toho: úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, parkoviště, lékařské služby (za příplatek).

Pokoje
Zařízení má 280 pokojů umístěných v hlavní budově a ve čtyřech dvoupodlažních vedlejších budovách:
2 lůžkové standardní pokoje s plochou cca 20 m2 (max. 2 přistýlky pro děti) a 4 lůžkové rodinné pokoje (cca 35 m2). Standardní pokoje se nacházejí v přízemí a mají francouzský balkon s výhledem do zahrady. Rodinné pokoje se nacházejí v prvním patře, mají dvě ložnice oddělené dveřmi a terasou. Všechny typy pokojů jsou vybaveny: klimatizací, koupelnou se sprchou, fénem, TV, mini lednicí, telefonem a trezorem (zdarma). Hotel nepřijímá zvířata. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na vyžádání.

Strava
All Inclusive Light: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu podávané v hlavní restauraci. V ceně je zahrnuta voda, místní víno a pivo. Kromě toho: nápoje typu cola, džusy, ledový čaj a pivo v restauraci Red Coral (10:00 - 23:00) a na plážovém baru (10:00 - 18:00). Za příplatek: jídla a’la carte (nutná předchozí rezervace) v restauracích Red Coral a White Coral a tradiční italská pizzerie s dřevěnou pecí, otevřená od 21:30 (od poloviny června do poloviny září).

Sport a zábava
Hotel Porto Kaleo Resort provozuje rozsáhlý animační program během dne a večerů od 19. června do 10. září. Pro dospělé mimo jiné: aerobik, lekce tance, diskotéky, kulturní akce v hotelovém amfiteátru a pro nejmladší hřiště a Baby Club (pro děti ve věku 3 - 7 let), Mini Club (8-11 let), Junior Club (12 - 17 let). Všechny animace jsou vedeny v italštině. Kromě toho: víceúčelové hřiště, lukostřelba, stolní tenis. Za poplatek: tenis (osvětlení a vybavení) a vodní sporty na pláži.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu  je v lobby.

Místní kategorie
****

Jiné                                                                                                                                                   Povinná pobytová taxa - platí se na místě cca 1,5 EUR/osoba/den (pro osoby starší 10 let).

Webové stránky
www.portokaleo.com

Náš názor
Kvalitní, rozsáhlý hotelový komplex Porto Kaleo Resort, který se nachází v klidné oblasti se širokou nabídkou zábavy pro děti a výhodní nabídka all inclusive light zaručuje skvělou rodinnou dovolenou i dovolenou pro dva. Díky bohaté sportovní a rekreační infrastruktuře a animacím je ideálním místem pro aktivní odpočinek.

Simeri Village

Poloha
Komplex Simeri Village se nachází v klidném a okouzlujícím okolí, ve středomořské zahradě o rozloze cca 12 ha na pobřeží Jónského moře. Hotel leží cca 10 km od centra města Catanzaro Lido, kde je malý výběr barů, restaurací a obchodů. Letiště Lamezia Terme je vzdáleno cca 45 km.

Pláž
Komplex Simeri Village se nachází cca 250 m (v závislosti na umístění hotelové budovy) od soukromé písečné pláže (pozvolný vstup do moře). Bezplatný plážový servis: lehátka a slunečníky. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (cca 11 EUR) a za poplatek (cca 16 EUR/týden).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace L'Ulivo, 3 bary: hlavní, na pláži a u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti (k dispozici pouze v rámci animačních her, vstup pouze pod dohledem animátorů), lehátka a slunečníky - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (cca 10 EUR) a za příplatek (cca 16 EUR/týden s možností výměny nebo cca 3 EUR/den bez možnosti výměny). Navíc: parkoviště, prádelna, obchod, butiky.

Pokoje
Hotel Simeri Village má 265 funkčně zařízených pokojů v několika budovách (bungalovech) v areálu rozlehlé zahrady. Pokoje typu Superior (o rozloze cca 24 m², s maximálně 1 přistýlkou, DZG: dvoulůžkové, TZG: třílůžkové) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), klimatizací (od června do poloviny září), satelitní TV, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou se stolem a židlemi. Navíc jsou k dispozici rodinné pokoje (VZG, o rozloze cca 28 m², s maximálně 2 přistýlkami nebo patrovou postelí). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek cca 35 EUR/týden (na vyžádání).

Strava
All Inclusive Light: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. K obědům a večeřím voda a domácí víno v ceně. Navíc: nealkoholické nápoje (Coca-Cola, voda, džusy, čaj) v barech během jejich otevírací doby. Alkoholické nápoje - za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Simeri Village organizuje bohatý denní a večerní animační program pro dospělé a má sportovní a rekreační zařízení: 9 tenisových kurtů (s půjčovnou vybavení, osvětlení za poplatek), stolní tenis, hřiště pro fotbal, volejbal a plážový volejbal. Za příplatek: wellness centrum. Pro děti: dětské hřiště, hotelový miniklub.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Náš názor
Velký hotelový komplex Simeri Village, který se nachází v klidné oblasti je ceněn za služby na vysoké úrovni. Je to velmi dobrá nabídka pro rodiny s dětmi a osoby zaměřené na aktivní odpočinek. Doporučujeme pro ty, kteří očekávají od hotelu zajištění veškerých atrakcí v jeho areálu, a také chtějí využít výhodný program All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Labranda Rocca Nettuno Tropea

Poloha
Luxusní hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea sestává z hlavní budovy a vedlejších nižších budov. Je situován ve svahu a je obklopen zahradou středomořského charakteru. Cca 1 km od hotelu se nachází historické centrum kouzelného městečka Tropea s mnoha restauracemi, obchody a hospůdkami. Letiště Lamezia di Terme je vzdáleno cca 60 km.

Pláž
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea se nachází ​cca 50 m od nádherné písečné pláže (sjezd 2 výtahy nebo sestup po schodech). Bezplatný plážový servis (2 lehátka a slunečník/pokoj) a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace s terasou, restaurace Le Terrazze, plážová restaurace a 2 pizzerie (u pláže a u hotelu), 2 bary, bazén, dětský bazén. Kolem bazénu jsou zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Žádné osušky.

Pokoje
Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea má 264 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost max. 1 přistýlky). Většina pokojů v hlavní budově jsou s výhledem na okolí hotelu (DZL, plocha cca 20 m²) nebo na zahradu (DZG, plocha cca 23 m²). Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, centrálně ovládanou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (cca 2 EUR/den), mini lednicí. Většina pokojů je s balkónem nebo terasou. 
Pokoje typu Comfort - ve vedlejších budovách (DCG, plocha cca 26 m²), s výhledem na zahradu nebo na moře.
Na potvrzení:
Rodinné pokoje (FZG) - (plocha cca 40 m²) ve vedlejších budovách, pro 2 dospělé osoby a max. 3 děti s druhou ložnicí a koupelnou.
Pokoje typu Deluxe (DXG) - (plocha cca 23 m²) jsou navíc vybaveny vlastní terasou s vířivkou.
Jednolůžkové pokoje (EZG) - (plocha cca 10 m²) bez balkónu.
Postýlka pro dítě do 2 let - za doplatek cca 5 EUR/den.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Navíc: pizzerie Bella, pizzerie a bar na pláži, hlavní bar a snack bar, nealkoholické nápoje a místní alkohol (ve vybraných barech v určeném čase - 10:00-24:00), zmrzlina pro děti z miniklubu. 

Sport a zábava
Tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, aerobic, aqua aerobic, diskotéka (23:00-2:00), miniklub (4-12 let). Za poplatek wellness centrum: sauna, parní lázeň, malá posilovna.

Internet
Bezplatný internet Wi-Fi v lobby.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-rocca-nettuno-tropea.html

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí v hotelu, cca 2 EUR/osoba/den.

Náš názor
Elegantní a moderní hotel pro ty, kdo si cení relaxaci v luxusním prostředí. Labranda Rocca Nettuno Tropea je jedním z nejlepších hotelů v celé Kalábrii, vysoce hodnocen na sociálních sítích. Výhodou hotelu jsou elegantní pokoje, vysoký standard poskytovaných služeb a také vynikající kuchyně. Dokonalá nabídka pro aktivní osoby milující sport i pro rodiny s dětmi. Centrum známé a kouzelné Tropei je vzdáleno necelých 15 minut pěšky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, 6 večeří (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (plavba na ostrov Capri a podél Amalfitanského pobřeží), spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 255 EUR (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 9 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - O Sole Mio!

Fakultativní výlety: regionální oběd ve městě Matera cca 30 EUR/os., ochutnávka pizzy Napoletana cca 25 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 30.4.2020 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Program

Itálie - O Sole Mio! - 8 nebo 15 dnů • Amalfitanské pobřeží - nejkrásnější zákoutí Kampánie • Neapol - neoficiální hlavní město jihu a pizzy • trulle v Alberobello • Bari - město kněžny Bony • Matera - pozoruhodné město • Caserta - Versailles jihu • Pompeje - ztracené starobylé město • Vesuv - dřímající vulkán • luxusní Capri a Anacapri • pro zájemce možnost prodloužení pobytu v Kalábrii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Lamezia di Terme, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Cosenza, přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 2
Po snídani výjezd do výšky cca 1000 m n. m. na Vesuv - „dřímající“ vulkán tyčící se nad Neapolským zálivem. Možnost pěší procházky k vyhaslému kráteru, který nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Přejezd do Pompejí - města, které žije stále ve stínu zlověstného Vesuvu. Prohlídka ruin starobylého města. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Neapole. (Trasa cca 330 km)

Den 3
Po snídani přejezd do Salerna. Celodenní výlet podél nejkrásnějšího zákoutí Kampánie -  Amalfitánského pobřeží (v závislosti na počasí bude program realizován lodí nebo autobusem). V programu návštěva městečka Amalfi, kde budeme obdivovat nejznámější katedrálu na pobřeží. Následně plavba do Positano - „pohlednicového“ městečka visícího na skále. Amalfitanské pobřeží bylo zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Odpoledne návrat do hotelu. (Trasa cca 100 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Neapole. Prohlídka města, jež je neoficiálním hlavním městem italského jihu. Prohlídka Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a procházka jedinečným starým městem. Následně přejezd autokarem, během cesty budeme obdivovat nádherné panorama města a Neapolský záliv. Během oběda doporučujeme ochutnávku typické neapolské pizzy (za příplatek). Odpoledne přejezd do Caserty a prohlídka Palazzo Reale - královského paláce, který je svou velikostí a krásou srovnáván s Versailles, procházka královskými zahradami. Odpoledne návrat do hotelu. (Trasa cca 130 km)

Den 5
Po snídani přejezd trajektem na malebný ostrov Capri. Ostrov se proslavil ve starověku díky císaři Tiberiovi a v pozdějších dobách díky básníkům, spisovatelům a malířům. Plavba podél nejkrásnější části ostrova. Po plavbě procházka hlavním městem ostrova Capri, kde navštívíme slavné zahrady Augusta. Následně přejezd autobusy do Anacapri, kde srdečně zveme na nezapomenutelnou procházku, kterou zakončíme u nejkrásnější vily na ostrově - Axel Munthe. Volný čas. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 50 km)

Den 6
Po snídani přejezd a prohlídka Matery, kde uvidíme unikátní domy vyhloubené ve skále připomínající Kappadokii. Město Matera je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pro zájemce regionální večeře (za příplatek). Následně přejezd do města Bari, ve kterém byla pohřbena kněžna Bona. Procházka historickým centrem města: románská katedrála San Sabino, bazilika San Nicola s hrobkou Bona Sforza a středověký normanský hrad. Přejezd na přenocování do hotelu v okolí Alberobello (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 280 km)

Den 7
Po snídani přejezd do pohádkového Alberobello. Následně procházka tímto mimořádně půvabným městečkem. Během procházky uvidíme „trulle“ - cylindrické kamenné domy připomínající úly, postavené bez malty. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Amantea. (Trasa cca 380 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Kalábrii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.

Za příplatek si lze prodloužit dovolenou o týden pobytu v Kalábrii, ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Kalábrie“.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Kampánii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informace o hotelech

Ubytování
Hotely **/***  střední kvality, které se nachází v satelitních městech (30-65 km od centra města), na trasách mezi navštěvovanými městy. 7 nocí: Lamezia di Terme/Cosenza/Amantea (2 noci), Neapol/Castellammare di Stabia (4 noci), Alberobello (1 noc).

Vybavení
Restaurace, někdy i bar.

Pokoje
Jednoduše zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnami.

Strava
Kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč