Fiesta Garden Beach

Itálie - Sicílie - Campofelice di Rocella
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotelový komplex Fiesta Garden Beach se nachází v klidném prostředí, obklopen středomořskou zahradou, cca 4 km od Campofelice di Roccella a cca 14 km od Cefalu (hotelový bus jezdí 2x denně - cca 6 EUR/2 směry, do Campofelice - cca 4 EUR/2 směry). Hotel se nachází cca 60 km od Palerma a cca 170 km od letiště v Catanii. Hotel se skládá z částí - Fiesta Garden - hlavní budova a budovy v zahradě a Fiesta Athenee Palace od strany moře.

Pláž
Hotel Fiesta Garden Beach se nachází u písčito-kamenité pláže (doporučujeme obuv do vody). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, výtah, hlavní restaurace se stoly k dispozici také venku, pizzerie (od června do září), 3 bary (na recepci Fiesta Garden a Athenee Palace a u pláže), 4 bazény (v tom zahrnut 1 krytý a 1 pro děti) s lehátky, slunečníky, osuškami u bazénu - zdarma, sluneční terasa.

Pokoje
Hotel Fiesta Garden Beach disponuje 548 standardními dvoulůžkovými pokoji (s možností max. 2 přistýlek).
Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (doplňovaným každý druhý den), balkonem nebo terasou.
V budově Fiesta Garden jsou k dispozici:
Pokoje typu Superior (plocha cca 23 m², v horních patrech), balkon s vybavením.
Pokoje typu Comfort (plocha cca 23 m², v dolním patře). 
Bungalovy (plocha cca 26 m²),
Pokoje typu Junior suite - na vyžádání (plocha cca 32 m²).
Kromě toho standardní pokoje o ploše cca 24 m² v části Athenee Palace s balkonem, dále možnost příplatku za pokoj s výhledem na moře.
Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 10 EUR/den).

Strava
All Inclusive v hodinách 10:00-24:00 zahrnuje: snídaně formou bufetu (7:30-10:30), pozdní kontinentální snídaně v baru na pláži (10:30-11:30), obědy (12:45-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu, nealkoholické nápoje a místní lihoviny. Teplé a studené občerstvení a zmrzlina je k dispozici v baru na pláži.

Sport a zábava
Animační programy pro dospělé: aquaaerobic, skupinové tance, výuka sportů, večerní show, živá hudba, diskotéka venku. Dále: tenisové kurty (osvětlení za poplatek cca 5-10 EUR/hodina), hřiště na volejbal a fotbal, mini golf, stolní tenis, boccia, lukostřelba. Wellness centrum, sauna i vodní sporty na pláži - za poplatek. Pro děti ve věku 4-12 let: miniklub, mini disko a dětské hřiště.

Internet
Pouze na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,50 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování. Děti do 12 let jsou osvobozeny od této taxy. 

Webové stránky
www.palladiumhotelgroup.com

Náš názor
Luxusní hotel Fiesta Garden Beach s bohatou infrastrukturou, přímo na pláži, jako jeden z mála v této části ostrova nabízí All Inclusive - Fiesta Garden Beach doporučujeme náročným klientům orientovaným na aktivní odpočinek, stejně jako rodinám s dětmi. Hotel je známý svou vynikající a petrou italskou kuchyní.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Jiné

Sicílie obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít sebou kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk

Italština

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l – cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,50 EUR.

Poštovní služby
Známka na pohled stojí asi 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Čechách. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze v nich použít české ploché dvoukolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektro (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 Eur).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání v roamingu do české mobilní sítě si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Sicílie
Sicílie je největší a nejkrásnější ostrov ve Středozemním moři, lze zde nalézt celou řadu turistických lákadel, hornatou krajinu, citrusové a olivové háje, krásné pláže, malebné zátoky a skalnaté, rozeklané pobřeží. Nad ostrovem dominuje Etna- nejvyšší a největší aktivní sopka v Evropě.

Giardini Naxos
Jedno z nejznámějších sicilských středisek. Krásné, široké, dobře udržované pláže a na turisty mnoho zábavy. Zábavní parky, noční kluby a diskotéky, které jsou otevřené až do svítání, jsou rájem pro mladé lidi. Giardini Naxos splní očekávání nejen těch, pro které moře, písek a lehátko představují ideální dovolenou, ale i těch, kteří úspěšnou dovolenou spojují alespoň s minimální aktivitou. 

Cefalu
Je známo svými středověkými památkami a malebným okolím, a proto je mnohými považováno za nejkrásnější místo odpočinku na ostrově. V Cefalu najdeme domy v typicky italském stylu, klikatící se úzké ulice zdobené květy, jakoby vmáčklé mezi Tyrhénské moře a vysoké  žluto bronzové hory. Kromě toho zde můžeme nalézt kavárny, diskotéky a restaurace nacházející se v těsné blízkosti moře, z nichž každá má něco jedinečného k nabídnutí.

Palermo
Hlavní a největší město ostrova Sicílie, kypící životem, situované na nádherném místě si zaslouží podrobnější průzkum své barvité historie. Památky kombinují prvky arabské a byzantské architektury a normanské paláce a kostely s fasádami ve stylu španělského baroka dominují chaosu moderního přístavního města. Zde, uprostřed úzkých, zanedbaných a vykřičených uliček, najdeme namísto atmosféry smutku nad minulostí radost z každého nově prožitého dne. Není snadné si toto město zamilovat, ale současně je těžké nepodlehnout jeho vlivu a životnímu stylu.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na odbavovací přepážce Rainbow Tours na vybraném letišti. Aktuální letové řády si prosím zkontrolujte na r.pl/rozklady

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč