UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek0
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek1
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek2
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek3
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek4
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek5
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek6
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek7
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek8
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek9
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek10
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek11
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek12
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) Obrázek13

UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach)

Itálie - Sicílie - Giardini Naxos
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
S výhledem na moře

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia, situovaný v dobře udržované zahradě Recanati, v části Giardini-Naxos. Hotel se skládá z hlavní budovy a menších 2patrových budov. V okolí hotelu se nachází četné bary, restaurace, pizzerie, obchody, diskotéky. Do centra Giardini Naxos je to cca 1,5 km, do Taorminy cca 6 km (několikrát denně jezdí bezplatně autobus). Letiště je vzdáleno cca 55 km. 

Pláž
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia se nachází cca 50 m od soukromé, široké pláže (hrubý písek s drobnými kamínky, doporučujeme ochrannou obuv). Plážový servis za poplatek (cca 9-17 EUR/den/set - v závislosti na sezóně a řadě), plážové osušky (cca 1 EUR/osoba/den). V balíčku All Inclusive plážové osušky a plážový servis od 3. řady - zdarma.

Vybavení
UNA Hotels Naxos Beach Sicilia nabízí: Recepce, 4 bazény (včetně olympijského a 2 bazénů pro děti) s bezplatnými lehátky a slunečníky, sluneční terasa, 4 bary, 4 restaurace z toho 2 a´la carte otevřené v sezoně (za poplatek): Stella di Mare u pláže (s plody moře) i Casa Del Massaro (tradiční italská pizza).

Pokoje
Hotel disponuje 170 pokoji - dvoulůžkové pokoje v hlavní budově (s max. 1 přistýlkou pro dítě) s přímým nebo bočním výhledem na moře (plocha cca 23 m²) a 453 prostornými pokoji v budovách v zahradě (v každé vile je několik pokojů s max. 1 přistýlkou, plocha cca 25 m²).
Pokoje jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, mini ledničkou, balkonem nebo terasou.
Kromě toho pokoje typu New Deluxe Villa po rekonstrukci v roce 2018. Na vyžádání a potvrzení jsou k dispozici čtyřlůžkové pokoje rodinné se 2 místnostmi (vilette) - spojovací dveře.
Na vyžádání a za poplatek dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 8 EUR/den).

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. K večeři 1/2 l vody a 1/4 l vína na osobu v ceně. Za příplatek obědy formou bufetu nebo All Inclusive: nápoje během oběda a večeře, občerstvení v baru Calypso a nealkoholické nápoje a místní lihoviny (10:00-24:00) nebo možnost All Inclusive Plus (navíc: exkluzivní snídaně v restauraci Casa del Massaro, večeře podávané v restauraci Stella di Mare nebo Casa del Massaro s výhledem na moře, dárek při příjezdu, rychlovarná konvice a čaj na pokoji). 

Sport a zábava
Bohatý animační program: miniklub pro děti, hřiště na kopanou, basketbal, plážový a vodní volejbal, posilovna, střelba z luku, 2 tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty (kánoe a malé plachetnice). Za poplatek: škola potápění, kulečník, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, aerobic, masáže, jóga. 

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.atahotels.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí v hotelu - cca 14 EUR/osoba/týden a cca 20 EUR/osoba/2 týdny. 


Náš názor
Hotel je určen zejména pro rodiny s dětmi a pro osoby vyhledávající aktivní dovolenou. Ideální poloha u pláže, velice bohatá a chutná kuchyně, blízkost veškeré zábavy a velmi bohatá hotelová infrastruktura. UNA Hotels Naxos Beach Sicilia doporučujeme náročným klientům vyhledávajícím aktivní odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Jiné

Sicílie obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít sebou kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk

Italština

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l – cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,50 EUR.

Poštovní služby
Známka na pohled stojí asi 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Čechách. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze v nich použít české ploché dvoukolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektro (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 Eur).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání v roamingu do české mobilní sítě si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Sicílie
Sicílie je největší a nejkrásnější ostrov ve Středozemním moři, lze zde nalézt celou řadu turistických lákadel, hornatou krajinu, citrusové a olivové háje, krásné pláže, malebné zátoky a skalnaté, rozeklané pobřeží. Nad ostrovem dominuje Etna- nejvyšší a největší aktivní sopka v Evropě.

Giardini Naxos
Jedno z nejznámějších sicilských středisek. Krásné, široké, dobře udržované pláže a na turisty mnoho zábavy. Zábavní parky, noční kluby a diskotéky, které jsou otevřené až do svítání, jsou rájem pro mladé lidi. Giardini Naxos splní očekávání nejen těch, pro které moře, písek a lehátko představují ideální dovolenou, ale i těch, kteří úspěšnou dovolenou spojují alespoň s minimální aktivitou. 

Cefalu
Je známo svými středověkými památkami a malebným okolím, a proto je mnohými považováno za nejkrásnější místo odpočinku na ostrově. V Cefalu najdeme domy v typicky italském stylu, klikatící se úzké ulice zdobené květy, jakoby vmáčklé mezi Tyrhénské moře a vysoké  žluto bronzové hory. Kromě toho zde můžeme nalézt kavárny, diskotéky a restaurace nacházející se v těsné blízkosti moře, z nichž každá má něco jedinečného k nabídnutí.

Palermo
Hlavní a největší město ostrova Sicílie, kypící životem, situované na nádherném místě si zaslouží podrobnější průzkum své barvité historie. Památky kombinují prvky arabské a byzantské architektury a normanské paláce a kostely s fasádami ve stylu španělského baroka dominují chaosu moderního přístavního města. Zde, uprostřed úzkých, zanedbaných a vykřičených uliček, najdeme namísto atmosféry smutku nad minulostí radost z každého nově prožitého dne. Není snadné si toto město zamilovat, ale současně je těžké nepodlehnout jeho vlivu a životnímu stylu.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na odbavovací přepážce Rainbow Tours na vybraném letišti. Aktuální letové řády si prosím zkontrolujte na r.pl/rozklady

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Pohádková dovolená 28. 06. 2018

Hotel má vynikající polohu v krásné zahradě se spoustou zeleně. Pokoje jsou čisté, (ostatně jako vše v areálu), jsou vkusně a pohodlně zařízené. Velká koupelna, balkon s výhledem na zahradu, Etnu a... Číst zbytek recenze

Nádherné prostředí 31. 05. 2018

Hotel je moderní a nabizi prostor k relaxaci. Vse fungovalo tak jak ma, personál velice ochotný. Pokoje menší, ale čisté s obří terasou. Pěkný výhled. Wellness nový, pěkný, možnost masáží. Překvapil... Číst zbytek recenze

Úžasný týden v úžasném hotelu 27. 06. 2016

Strávili jsme na Sicílii 14 dní. Nejprve poznávací okruh a potom týden v hotelu Naxos Beach. Nejlepší hotel v této části ostrova. Nádherná udržovaná zahrada, obrovská čistá pláž, slunečníky a... Číst zbytek recenze

Můj nevšední, nezapomenutelný oddech na Sicílii. 22. 06. 2014

Na začátku května 2014 jsem strávila 2 odpočinkové týdny na Sicílii. Je to pozoruhodný ostrov! Letovisko Naxos Beach, ve kterém jsem bydlela, je jednoduše skvostné. Je tam obrovská zelená plocha... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

26. 04. - 10. 05. 2020 (15 dní)
Varšava Polopenze
41 671 Kč
26. 04. - 03. 05. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
26 137 Kč
03. 05. - 10. 05. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
23 578 Kč
03. 05. - 17. 05. 2020 (15 dní)
Varšava Polopenze
41 608 Kč
10. 05. - 24. 05. 2020 (15 dní)
Varšava Polopenze
41 800 Kč
10. 05. - 17. 05. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
26 470 Kč
17. 05. - 31. 05. 2020 (15 dní)
Varšava Polopenze
37 484 Kč
17. 05. - 24. 05. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
24 004 Kč
24. 05. - 07. 06. 2020 (15 dní)
Varšava Polopenze
41 674 Kč
24. 05. - 31. 05. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
23 885 Kč
31. 05. - 07. 06. 2020 (8 dní)
Poznań Polopenze
26 279 Kč
31. 05. - 14. 06. 2020 (15 dní)
Poznań Polopenze
42 113 Kč
07. 06. - 14. 06. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
26 305 Kč
07. 06. - 21. 06. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
43 675 Kč
14. 06. - 28. 06. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
40 275 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč