Futura Baia degli Dei Resort Obrázek0
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek1
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek2
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek3
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek4
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek5
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek6
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek7
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek8
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek9
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek10
Futura Baia degli Dei Resort Obrázek11

Futura Baia degli Dei Resort

Itálie
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotelový komplex Futura Baia degli Dei Resort se nachází v klidné a okouzlující oblasti mezi středomořskou vegetací s krásným výhledem na pobřeží Jónského moře. Do turistického centra Le Castella, kde jsou četné obchody, restaurace a pizzerie cca 1 km. Na letiště v Lamezia di Terme cca 90 km.

Pláž
Hotel Futura Baia degli Dei Resort se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Zdarma plážový servis od 7. řady: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj. Řady od 1. do 6. se platí na místě.

Vybavení
Recepce 24 hodin, prostorné lobby, hlavní restaurace se slunnou terasou a venkovními stoly, 2 bary: hlavní bar a bar u bazénu na pláži, 2 venkovní bazény, dětský bazén, bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu (závisí na dostupnosti). Kromě toho: obchod, nehlídané parkoviště (zdarma, omezený počet míst).

Pokoje
Hotel  Futura Baia degli Dei Resort má 218 standardních pokojů umístěných v dvoupatrové hlavní budově (dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje). Všechny pokoje jsou stejně vybaveny: koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor zdarma, mini lednice, balkon nebo terasa. Dětská postýlka pro děti do 2 let za příplatek na místě (cca 15 EUR/den) - nutná předchozí rezervace.

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během jídla místní víno a voda. Jednou týdně typická italská tématická večeře. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jsou k dispozici také v hlavním baru (10:00 - 23:00) u bazénu a na pláži (10:00 - 18:00). Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina.

Sport a zábava
Hotel Futura Baia degli Dei Resort provozuje bohatý denní a večerní animační program (v italštině) pro děti i dospělé. Během dne se koná zábava u bazénu, večerní představení jsou v hotelovém amfiteátru. K dispozici je také posilovna, mini fotbal, plážový volejbal, lukostřelba a tenis. Dětské kluby pro děti (od pondělí do pátku): Kids Club (pro děti ve věku 3-6 let), Young Club (7-11 let), X Club (12-17 let), dětské hřiště. Za příplatek: SPA a wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou, tureckou lázní, saunou a masážemi.

Internet
Bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v lobby.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.baiadeglidei.com

Náš názor
Rozsáhlé letovisko se nachází v klidné oblasti přímo na pláži. Vynikající italská kuchyně, bohatý animační program a sportovní a rekreační zařízení z něj činí vynikající dovolenou pro aktivní, kteří mají rádi sport, pro rodiny s dětmi i pro dovolenou v páru.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč