Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek0
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek1
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek2
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek3
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek4
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek5
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek6
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek7
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek8
Hotel Torre Ruffa Robinson Obrázek9

Hotel Torre Ruffa Robinson

Itálie - Kalábrie - Tropea
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Se samostatnou ložnicí
Wi-Fi
Tenisový kurt
Tichý, za městem

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Torre Ruffa Robinson je umístěn na rozlehlé ploše, v krásné zahradě, ve vzdálenosti cca 4 km od městečka Ricadi a Capo Vaticano a cca 7 km od kouzelné Tropei, kde se nachází velké množství atrakcí, obchodů a restaurací. Po dohodě a za příplatek existuje možnost dopravy hotelovým busem do Tropei (cca 12 EUR/2 směry) a do Capo Vaticano (cca 3 EUR/2 směry). Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 75 km.

Pláž
Na soukromou písčito-oblázkovou pláž je z hotelu cca 50 m (v závislosti od lokalizace pokoje), doporučuje se plážová obuv. Na pláži bezplatně 2 lehátka a slunečník/pokoj. Možnost zakoupení plážových osušek (cca 15 EUR) nebo zapůjčení (cca 5 EUR).

Vybavení
Recepce, restaurace, zahrada, snack bar. Bazén s bezplatnými lehátky (uzavřený v době 13:00-16:00), bazén pro děti, sluneční terasa. Možnost zapůjčení automobilu nebo skútru prostřednictvím hotelu.

Pokoje
Hotel Torre Ruffa Robinson má 130 pokojů s různým standardem, umístěných v hlavní budově nebo ve vedlejších budovách.
Standardní pokoje (DZG) - (plocha cca 20 m²) - se nacházejí v přízemí a jsou vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, stropním ventilátorem, TV-sat, bezplatným trezorem, mini ledničkou, terasou.
Pokoje typu Comfort (DCG) - (plocha cca 24 m²) - se  nacházejí v přízemí nebo v 1. patře a jsou navíc vybaveny klimatizací.
Rodinné pokoje - (plocha cca 30 m²) - pro 4 osoby s 1 ložnicí (FZL - bez klimatizace) a nebo se 2 ložnicemi (FZG - s klimatizací).
Pokoje typu Studio (STG) - (plocha cca 31 m²) - bez klimatizace, vybavené kuchyňským koutem (zařízení za poplatek, cca 10 EUR/den), postelí v obývacím pokoji, ložnicí s dvojitou a jednoduchou postelí, koupelnou se sprchou a fénem, satelitní TV, trezorem, s balkónem nebo terasou.
Za poplatek je k dispozici postýlka pro dítě do 2 let (cca 8 EUR/den - nutná rezervace). Postýlka není k dispozici v pokojích typu standard.

Strava
Kontinentální snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost obědů formou  bufetu. K obědu a večeři k dispozici voda. Ostatní nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel organizuje animace ve verzi Soft v italštině. Tenisový kurt (nutná dřívější rezervace), stolní tenis, plážový volejbal, vodní šlapadla, kánoe, boccia, aerobic. Miniklub pro děti ve věku 5-12 let a animace (v italštině), dětské hřiště.

Internet
Ve společných prostorách hotelu Wi-Fi internet - za poplatek (cca 1,5 EUR/hod., 5 EUR/5 hodin nebo 10 EUR/týden).

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.villaggiorobinson.com

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí v hotelu ve výši cca 0,75 EUR/osoba/den (netýká se dětí do 14 let).

Náš názor
Útulný hotel Hotel Torre Ruffa Robinson s dobrým standardem, ideální pro odpočinek s dětmi (bohatá infrastruktura), nabízející skvělé výhledy a dostupnost všech druhů zábavy v malebné Tropei - nejhezčím městečku v Kalábrii. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč