Scoglio del Leone Obrázek0
Scoglio del Leone Obrázek1
Scoglio del Leone Obrázek2
Scoglio del Leone Obrázek3
Scoglio del Leone Obrázek4
Scoglio del Leone Obrázek5
Scoglio del Leone Obrázek6
Scoglio del Leone Obrázek7
Scoglio del Leone Obrázek8
Scoglio del Leone Obrázek9
Scoglio del Leone Obrázek10
Scoglio del Leone Obrázek11
Scoglio del Leone Obrázek12
Scoglio del Leone Obrázek13
Scoglio del Leone Obrázek14
Scoglio del Leone Obrázek15
Scoglio del Leone Obrázek16
Scoglio del Leone Obrázek17
Scoglio del Leone Obrázek18
Scoglio del Leone Obrázek19
Scoglio del Leone Obrázek20
Scoglio del Leone Obrázek21
Scoglio del Leone Obrázek22
Scoglio del Leone Obrázek23
Scoglio del Leone Obrázek24
Scoglio del Leone Obrázek25
Scoglio del Leone Obrázek26
Scoglio del Leone Obrázek27

Scoglio del Leone

Itálie - Kalábrie - Tropea
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
S výhledem na moře
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
V/Blízko centra
Rodinný pokoj
Posilovna

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel je situovaný přímo u zátoky Zambrone, na vyvýšenině, odkud se rozprostírají nezapomenutelné výhledy na pobřeží Tyrhénského moře. Večer se rovněž naskýtá možnost obdivovat romantické západy slunce s pozadím Liparských ostrovů. Hotel Scoglio del Leone se nachází cca 400 m od malého města Marina di Zambrone s menším výběrem obchodů a barů a cca 3 km od centra Zambrone. Cca 8 km od hotelu je slavné městečko Tropea, s množstvím obchůdků, kavárniček a restaurací. Vlakové nádraží Zambrone je vzdáleno cca 300 m, odtud se lze dostat do Tropei, Parghelia, Pizzo, Capo Vaticano. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
Hotel Scoglio del Leone se nachází cca 400 m od soukromé písčito-oblázkové pláže, na kterou organizuje transfery soukromým autobusem (8:30-13:00 a 15:30-20:00). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 2 bary. Bazén nepravidelného tvaru se sladkou vodou a oddělenou částí pro děti. Bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu, plážové osušky - za příplatek (cca 7 EUR/týden). Navíc: prádelna, konferenční místnost.

Pokoje
Hotel Scoglio del Leone má 70 pokojů s různým standardem (plocha cca 15-40 m²) umístěných v několika budovách.
Pokoje typu Standard - jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (od června do září), telefonem, satelitní TV, bezplatným trezorem, minibarem (konzumace za doplatek), balkónem nebo terasou s výhledem na okolí hotelu nebo na moře.
Pokoje typu Economy (v přízemí, bez terasy) - nachází se blíže k pláži, ale dále od restaurací (přístup po 130 schodech).
Rodinné pokoje - s výhledem na moře, skládající se z obývacího pokoje a oddělené ložnice s plochou cca 35-50 m². Všechny typy pokojů jsou vybaveny jako standardní pokoj. 

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu (7:30-9:30), večeře servírované ke stolu (19:30-21:00), salátový bufet. Za příplatek: obědy (12:30-14:00). Během oběda a večeře je podáváno 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu. Restaurace servíruje pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. 

Sport a zábava
Hotel Scoglio del Leone organizuje animační programy pro děti v italštině (od poloviny června do poloviny září). Navíc: miniklub pro děti, dětské hřiště, fitness, posilovna, plážový volejbal.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Jiné
Hotel vybírá pobytovou taxu - platí se povinně na recepci v den příjezdu - ve výši 2 EUR/osoba/den (pro osoby starší 16 let).

Webové stránky
www.scoqliodelleone.it

Náš názor
Hotel Scoglio del Leone s odpovídajícím standardem, nabízející nádherný výhled a veškeré druhy zábavy v dosahu malebné Tropei - nejkrásnějšího městečka Kalábrie. Hotel má velmi kladné recenze našich klientů. Doporučujeme hlavně rodičům s dětmi s ohledem na rodinné pokoje, dvojicím a mladým osobám s ohledem na lokalizaci hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč