Simeri Village Obrázek0
Simeri Village Obrázek1
Simeri Village Obrázek2
Simeri Village Obrázek3
Simeri Village Obrázek4
Simeri Village Obrázek5
Simeri Village Obrázek6
Simeri Village Obrázek7
Simeri Village Obrázek8
Simeri Village Obrázek9
Simeri Village Obrázek10
Simeri Village Obrázek11
Simeri Village Obrázek12
Simeri Village Obrázek13
Simeri Village Obrázek14
Simeri Village Obrázek15

Simeri Village

Itálie
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Rodinný pokoj
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komplex Simeri Village se nachází v klidném a okouzlujícím okolí, ve středomořské zahradě o rozloze cca 12 ha na pobřeží Jónského moře. Hotel leží cca 10 km od centra města Catanzaro Lido, kde je malý výběr barů, restaurací a obchodů. Letiště Lamezia Terme je vzdáleno cca 45 km.

Pláž
Komplex Simeri Village se nachází cca 250 m (v závislosti na umístění hotelové budovy) od soukromé písečné pláže (pozvolný vstup do moře). Bezplatný plážový servis: lehátka a slunečníky. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (cca 11 EUR) a za poplatek (cca 16 EUR/týden).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace L'Ulivo, 3 bary: hlavní, na pláži a u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti (k dispozici pouze v rámci animačních her, vstup pouze pod dohledem animátorů), lehátka a slunečníky - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (cca 10 EUR) a za příplatek (cca 16 EUR/týden s možností výměny nebo cca 3 EUR/den bez možnosti výměny). Navíc: parkoviště, prádelna, obchod, butiky.

Pokoje
Hotel Simeri Village má 265 funkčně zařízených pokojů v několika budovách (bungalovech) v areálu rozlehlé zahrady. Pokoje typu Superior (o rozloze cca 24 m², s maximálně 1 přistýlkou, DZG: dvoulůžkové, TZG: třílůžkové) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), klimatizací (od června do poloviny září), satelitní TV, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou se stolem a židlemi. Navíc jsou k dispozici rodinné pokoje (VZG, o rozloze cca 28 m², s maximálně 2 přistýlkami nebo patrovou postelí). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek cca 35 EUR/týden (na vyžádání).

Strava
All Inclusive Light: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. K obědům a večeřím voda a domácí víno v ceně. Navíc: nealkoholické nápoje (Coca-Cola, voda, džusy, čaj) v barech během jejich otevírací doby. Alkoholické nápoje - za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Simeri Village organizuje bohatý denní a večerní animační program pro dospělé a má sportovní a rekreační zařízení: 9 tenisových kurtů (s půjčovnou vybavení, osvětlení za poplatek), stolní tenis, hřiště pro fotbal, volejbal a plážový volejbal. Za příplatek: wellness centrum. Pro děti: dětské hřiště, hotelový miniklub.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Náš názor
Velký hotelový komplex Simeri Village, který se nachází v klidné oblasti je ceněn za služby na vysoké úrovni. Je to velmi dobrá nabídka pro rodiny s dětmi a osoby zaměřené na aktivní odpočinek. Doporučujeme pro ty, kteří očekávají od hotelu zajištění veškerých atrakcí v jeho areálu, a také chtějí využít výhodný program All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč