Alisios Playa Obrázek0
Alisios Playa Obrázek1
Alisios Playa Obrázek2
Alisios Playa Obrázek3
Alisios Playa Obrázek4
Alisios Playa Obrázek5
Alisios Playa Obrázek6
Alisios Playa Obrázek7
Alisios Playa Obrázek8
Alisios Playa Obrázek9
Alisios Playa Obrázek10
Alisios Playa Obrázek11
Alisios Playa Obrázek12

Alisios Playa

Španělsko - Fuerteventura
Pobytový
Apartmán s oddělenou ložnicí
Komorní, malý
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Alisios Playa se nachází v severní části ostrova, cca 150 m od centra Corralejo (široký výběr obchodů, restaurací, barů a diskoték). Do nejbližšího obchodu je to cca 200 m. Autobusová zastávka se nachází cca 300 m od hotelu. Letiště v Puerto del Rosario je vzdáleno 38 km.

Pláž
Hotel Alisios Playa se nachází cca 900 m od písčito-oblázkové pláže. Přírodní park Las Dunas (jedna z nejkrásnějších pláží na celých Kanárských ostrovech) je vzdálena cca 1,5 km. Na městskou pláž Waikiki je to cca 2 km. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek (cca 8 EUR/den/osoba).

Vybavení
Recepce, bufetová restaurace, bar u bazénu, bazén (se sladkou vodou), brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, samoobslužná prádelna (za poplatek). Hotel neposkytuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel Alisios Playa má 75 apartmánů umístěných v přízemních nebo jednopatrových budovách. Všechny jsou prakticky zařízené, s koupelnou (vysoušeč vlasů k zapůjčení v recepci - možná záloha), satelitní TV (záloha na dálkové ovládání cca 10 EUR), telefonem, kuchyňským koutem (lednička, toustovač, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), trezorem (za poplatek cca 10 EUR/týden + cca 5 EUR záloha), s balkonem nebo terasou (zahradní nábytek, sušák na prádlo). Pokoje v přízemí mají tzv. otevřenou terasu. Větrák k zapůjčení v recepci (za poplatek cca 5 EUR/týden). Hotel má k dispozici pokoje pro tělesně postižené (na potvrzení). Postýlka pro děti do 2 let zdarma. Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

Apartmán s jednou ložnicí (rozloha cca 37 m²) - pro max.3 osoby, oddělená ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

Apartmán s dvěmi ložnicemi (rozloha cca 51 m²) - pro max. 5 osob, 2 oddělené ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

Strava
Bez stravy. Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně (08:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení podávané na určených místech od 10:30 do 22:30.

Sport a zábava
Hotel Alisios Playa nepořádá animační program. Za poplatek: kulečník, tenisový kurt.

Internet
Internet Wi-Fi v recepci zdarma.

Místní kategorie
**

Webové stránky
https://www.labranda.com/en/hotel/alisios-playa.html

Náš názor
Zrekonstruované apartmány (za ně "+"), které mohou ubytovat až 5 osob, pěkně upravené, dobře udržovaný hotelový komplex, pěkné bazény - u dvouhvězdičkového hotelu hodnotíme jako velmi dobré. Vhodné pro osoby se skromnějším rozpočtem díky možnosti vlastního stravování, ale také možnosti příplatku za All Inclusive. Obchody, bary a restaurace se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč