Arena Suites Obrázek0
Arena Suites Obrázek1
Arena Suites Obrázek2
Arena Suites Obrázek3
Arena Suites Obrázek4
Arena Suites Obrázek5
Arena Suites Obrázek6
Arena Suites Obrázek7
Arena Suites Obrázek8
Arena Suites Obrázek9
Arena Suites Obrázek10
Arena Suites Obrázek11
Arena Suites Obrázek12

Arena Suites

Španělsko - Fuerteventura
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Arena Suites se nachází v severní části ostrova na okraji letoviska, cca 1,5 km od centra Corralejo (široký výběr obchodů, restaurací, barů a diskoték). Do nejbližšího obchodu je to cca 200 m. Autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu. Letiště v Puerto del Rosario je vzdáleno 38 km.

Pláž
Hotel Arena Suites se nachází cca 500 m od písčito-oblázkové pláže. Přírodní park Las Dunas (jedna z nejkrásnějších pláží na celých Kanárských ostrovech) je vzdálen cca 750 m. Městská pláž Waikiki se nachází cca 2 km od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek (cca 8 EUR/den/osoba).

Vybavení
Hotel Arena Suites byl zrekonstruován v roce 2015.
Recepce s lobby, bufetová restaurace, 3 bary (z toho 1 u bazénu), sluneční terasa se slunečníky, 2 bazény, jacuzzi, brouzdaliště (v bazénech sladká voda, 1 bazén v zimě vyhřívaný), prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/osoba, výměna za poplatek).

Pokoje
Hotel Arena Suites má 101 pokojů různých typů. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, klimatizované, s koupelnou (sprchový kout), satelitní TV, telefonem, oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s malou ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den + záloha cca 10 EUR) a terasou nebo balkonem (balkonový nábytek). Hotel má k dispozici pokoje pro handicepované hosty - na potvrzení. Postýlka pro děti do 2 let zdarma. Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

Apartmán s 1 ložnicí - pro max.3 osoby, oddělená ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, většina pokojů je situována na straně bazénu.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení podávané od 10:30 do 23:00 na určených místech.

Sport a zábava
Hotel Arena Suites pořádá večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: šipky. Za poplatek: posilovna, herna, sauna, masáže, squash, stolní tenis, kulečník.

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.arenahotelesfuerteventura.com/

Náš názor
Arena Suites je moderně zařízený hotel s výhodnou polohou - trochu na okraji letoviska, ale v blízkosti národního parku a centra. Hotel Arena Suites doporučujeme pro dovolenou s přáteli i ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč