Castillo San Jorge & Antigua Obrázek0
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek1
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek2
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek3
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek4
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek5
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek6
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek7
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek8
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek9
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek10
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek11
Castillo San Jorge & Antigua Obrázek12

Castillo San Jorge & Antigua

Španělsko - Fuerteventura - Caleta de Fuste
Pobytový
S výhledem na moře
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Studio
Rodinný pokoj
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Castillo San Jorge & Antigua se nachází na malém útesu, blízko oceánu. Umístěn cca 600 m od centra, kde je široký výběr barů, restaurací a obchodů. Letiště je vzdáleno cca 7 km.

Pláž
Písečná pláž El Castillo (pozvolný vstup do vody) se nachází cca 500 m od hotelu Castillo San Jorge & Antigua. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka za příplatek (cca 6 EUR/set). Na pláž jezdí bezplatný hotelový autobus (jízdní řád je dostupný na recepci).

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace (v budově Castillo Antigua), 3 bary (včetně snack-baru), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény nepravidelných tvarů (sladkovodní, jeden v zimě vyhřívaný), 2 dětské brouzdaliště (sladká voda, jeden v zimě vyhřívaný), dětské hřiště, mini klub (pro děti ve věku 4-12 let), hlídání dětí (na žádost před příjezdem), supermarket, butik, konferenční místnost, prádelna (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/osuška, výměna cca 1 EUR).

Pokoje
Hotel Castillo San Jorge & Antigua má 272 pokojů (rekonstruované v roce 2014), umístěné v budovách Castillo San Jorge a Castillo Antigua. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), kuchyňským koutem, TV-sat. (cca 10 EUR záloha), trezorem (za poplatek 20 EUR/týden + 10 EUR/záloha), balkónem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma. 
Upozornění: dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. Hotel má k dispozici také pokoje pro handicapované klienty - na vyžádání.
 - Pokoje typu Studio (rozloha cca 39 m²) - pro max. 3 osoby (v sestavě 2+1).
- Apartmán (rozloha cca 53 m²) - pro max. 4 osoby (pouze v sestavě 2+2), ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, s výhledem na ulici nebo na sousední budovy. Možnost příplatku výhled na oceán (v hotelu se platí příplatek cca 8 EUR/den). 

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení ve snack-baru (10:00-17:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou podávány v době 10:00-23:00 v určených hotelových barech. Hotel nabízí také menu bezlepkové, na vyžádání. Hotel si vyhrazuje právo na změnu času podávání jídel a nápojů. 

Sport a zábava
Hotel Castillo San Jorge & Antigua organizuje denní a večerní animační program pro dospělé i děti. Za poplatek: kulečník, stolní tenis, herna a vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi v lobby - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 18 EUR/týden).

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hoteleselba.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:http://r.pl/wyspy-kanaryjskie-fuerteventura/castillo-san-jorge-and-antigua

Náš názor
Skvěle udržovaný a dobře umístěný hotel. Pohodlné a zrekonstruované pokoje, přívětivý personál, pestrá a chutná kuchyně činí z hotelu Castillo San Jorge & Antigua místo, které stojí za doporučení. Příjemná je také plážová promenáda a malé, ale půvabné letovisko.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč