IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek0
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek1
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek2
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek3
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek4
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek5
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek6
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek7
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek8
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek9
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek10
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek11
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek12
IBEROSTAR Playa Gaviotas Park Obrázek13

IBEROSTAR Playa Gaviotas Park

Španělsko - Fuerteventura - Jandia
Pobytový
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel IBEROSTAR Playa Gaviotas Park se nachází v jižní části ostrova - cca 3 km od letoviska Morro Jable, do kterého lze dojet autobusem (zastávka je v blízkosti hotelu). V Morro Jable je široký výběr barů, restaurací a sklepů. Letiště je vzdáleno cca 80 km.

Pláž
Široká písčitá pláž Playa de Jandia se nachází cca 50 m od hotelu IBEROSTAR Playa Gaviotas Park. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek (cca 10 EUR/os./den).

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, hlavní restaurace, bar u bazénu, snack bar, velká zahrada, 3 bazény (z toho 1 bazén v zimě vyhřívaný a 1 se skluzavkami) a brouzdaliště, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, minikluby: (4-7let a 8-12let), teen club (13-17 let), hřiště, dětská pečovatelka (za poplatek), konferenční sál, butik, obchod s bižuterií, prádelna (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 15 EUR). 

Pokoje
V hotelu IBEROSTAR Playa Gaviotas Park se nachází 206 komfortních pokojů různého typu, všechny jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 18 EUR/týden + 5 EUR/záloha), minibarem (za poplatek, voda při příjezdu zdarma), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Hotel má k dispozici pokoje pro tělesně postižené pouze v pokojích typu Suite. Dětská postýlka pro děti do 2 let  - zdarma.
Pokoje typu Junior Suite - (o rozloze cca 41 m²) - pro max. 3 osoby. Za příplatek pokoje s bočním výhledem na oceán.
Pokoje typu Suite - (o rozloze cca 48 m²) - pro max. 5 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a oddělenou ložnicí. Za příplatek pokoje s bočním výhledem na oceán.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), občerstvení (10:00-18:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:00-21:00) - jsou podávány formou bufetu, káva a zákusky (15:30-17:30), místní alkoholické nápoje, značkové alkoholické nápoje z karty All Inclusive, nealkoholické nápoje do 1:00. Vegetariánské menu. Doporučuje se odpovídající oblečení během jídla a dlouhé kalhoty pro muže.

Sport a zábava
Hotel IBEROSTAR Playa Gaviotas Park organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé (večerní show, mini disko, soutěže, hry, zábava). Zdarma: posilovna, aerobik, aqua aerobic, plážový volejbal, ping-pong. Za poplatek: kulečník, potápěčské centrum, squash, tenis. V hotelu se nachází wellness centrum Sensations - masáže, procedury (za poplatek).

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Náš názor
Velmi dobrý komplex pro náročné klienty, garantující vysoký standard služeb pod značkou IBEROSTAR. Hotel IBEROSTAR Playa Gaviotas Park doporučujeme zejména těm, kteří rádi tráví čas na dovolené aktivně - vzhledem k různorodému sportovnímu a rekreačnímu zázemí a možnosti využívání služeb sousedního hotelu IBEROSTAR Gaviotas Playa.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč